ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עזרו לנו להגיע לאליפות עולם באגרוף תאילנדי

גורי בן זקן

מי אנחנו ולמה אנחנו מבקשים את תמיכתכם

אנו, עמותת פגאסוס אגרוף תאילנדי בישראל, מתכבדים להזמינך להכרות קצרה עם העמותה שלנו ופעילותה.
עמותת פגאסוס מתמחה בענף הספורט אגרוף תאילנדי באיגוד W.M.F. בעמותה פעילים חמישה הורים של הספורטאים ובראשה עומד אוהד קורלנד בן 43 נשוי ואב ל3 בנות, בעל תואר ראשון בחינוך,מאמן נבחרת ישראל באגרוף תאילנדי ובעל מכון אגרוף תאילנדי בכרמיאל. אנו עושים כל מאמצינו כדי לעזור לילדים להתקדם,להגיע להישגים ולהמשיך להביא הרבה כבוד למדינה.
פגאסוס מאמצת את כפר הילדים בכרמיאל ומאפשרת לילדים להתאמן ללא עלות. פעילות זו מעצימה את יכולותיהם ומהווה עבורם מקום ללמידה חווייתית, מפתחת ומעניקה כלים לחיים ואף הזדמנות לגדול ולהיות אלופים.
המכון הוא בית וחממה המלווה את החניכים בכל שלב ושלב מכל ההיבטים המאפשרים למתאגרףספורטאי להגיע להישגים גבוהים ותחושת הצלחה אך יתרה מכך החוויה העצומה שלהיות חלק מקבוצה (למרות שזה לא ספורט קבוצתי),במכוני פגאסוס יש רוח שונה, מן אחוות לוחמים שבאה לידי ביטוי בכבוד אחד/ת לשני/ה,עזרה ותמיכה הדדית,חברות,שיתוף ושייכות,כל הדברים האלה הם ערך עליון אצלנו בפגאסוס.
האימונים הם מחולקים לגילאים צעירים-ומגיל 13 עד בוגרים ביחד,האינטראקציה בין הגילאים עובדת נפלא ומעודדת סובלנות,כבוד לאחר והזדמנות לעזור לחדשים וללמוד מהותיקים ומנוסים יותר.ההשתתפות בתחרויות היא בחירה חופשית של החניכים ודורשת מחויבות,משמעת עצמית,התמדה,עבודה קשה ומשאבים רבים מפני שעל מנת להתקדם לרמה גבוהה יותר,מאד חשוב להשתתף בתחרויות בחו"ל.
לאורך הדרך צומחים וגדלים בפגאסוס ספורטאים/מתאגרפים המייצגים בכבוד את ישראל באליפות אירופה המתקיימת במדינות שונות באירופה ובאליפות העולם בתאילנד ואף זוכים בתארים ומדליות רבות .
לדוגמא: באליפות העולם האחרונה אשר התקיימה במרץ 2017 בתאילנד זכתה הנבחרת ב4 מליות זהב 4 מדליות כסף ו4 מדליות ארד .
כל הוצאות הנסיעה הן במימון מלא של המשפחות אך לצערנו לא כל ספורטאי שרוצה לייצג את המדינה משפחתו יכולה לאפשר זאת לעצמה וגם אותם ספורטאים שכן נוסעים בעזרת ההורים כבר קשה מאד להמשיך ולממן עלויות אלה,העמותה מנסה בכל יכולתה לעזור במימון אך לאחרונה הכנסותיה דלות ולא מאפשרות להמשיך לתמוך כספית באותם ספורטאים שמביאים כל-כך הרבה כבוד למדינה שלנו.
בכדי לאפשר עזרה למתחרים מתקיימים אינטר קלאבים(מפגש בין החניכים של מועדוני אגרוף תאילנדי) פעם בחודש בעלות סמלית וכל הכסף נאסף עבור התחרויות בחו"ל ובארץ אך הסכום שאנו מצליחים לגייס אינו מספיק לכיסוי ההוצאות.
עמותת פגאסוס מקיימת אליפויות גם בארץ - גביע המדינה , אליפות חגורות ואליפות הארץ לזכרו של קינן אבידור ,אח של אחד המתחרים, אשר נהרג בתאונת דרכים. בכך בחרה העמותה בשיתוף המשפחה, להעלות את המודעות לתאונות הדרכים בקרב בני הנוער ולהביא לידי ביטוי עוד ערך מוסף למשתתפים ולקהילה.
תחרויות אלו דורשות מימון כספי רב בכדי לשמור על כל הפרמטרים אשר מאפשרים קיום תחרויות אלו בצורה הכי רצינית ומקצועית.
כיום יש בפגאסוס כ- 14 מתחרים בגילאים שונים אשר זכו בתארים שונים באליפויות בעולם ובארץ.
לאחרונה רבים מהמתחרים שלנו הגיעו לרף גבוה ומתקשים למצוא מתחרים בארץ, בכדי להתקדם,לעורר מוטיבציה ולשאוף למצוינות ההשתתפות בתחרויות בחוץ לארץ הכרחית. חשוב לציין שעבור מתחרים רבים האגרוף התאילנדי הוא כל עולמם!
פגאסוס מעוניינת לתמוך ולעזור למתחרים לשמור על הישגיהם , לאפשר להם להתקדם ולהמשיך במסלול בו הם משקיעים ומאמינים שזו הדרך שלהם להצלחה, ולהיות לספורטאים ראויים המייצגים את מדינת ישראל בכבוד.
על-מנת להעניק לכל אחד ואחת אפשרות להתפתח,להתנסות ולהתקדם עמותת פגאסוס זקוקה ומבקשת את עזרתכם .

עלויות למתחרה באליפות עולם בתאילנד
כרטיס טיסה: 3,000 ₪
מלון: 1,600 ₪
הסעות ועלות השתתפות: 400 ₪
10 אימונים במכון מקומי: 500 ₪
מדי נבחרת: 200 ₪
סה"כ עלות למתחרה לא כולל ארוחת צהריים וערב היא 5,700 ₪

כפול 12 מתחרים ושלושה מאמנים 85,500 ₪
המטרה שלנו היא לגייס 60,000 ₪ על מנת להקל על ההוצאות ולאפשר לכל מי שאינו יכול לממן את נסיעתו את ההזדמנות לייצג את המדינה ולהיות חלק מחוויה מעצימה ואדירה זו.
אנו מודים לכם מראש על תרומתכם ,כל תרומה היא צעד אחד קדימה לטובת המטרה!
אם יש לכם כל שאלה אנו פה לרשותכם
גורי בן זקן :054-2345815
ניסים עזרא: 0542400103
חברי עמותת פגאסוסטקסט

כותרת פסקה 2

טקסט טקסט טקסט2

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 26 משקיעים
 • ₪3,450 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
5%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) מכתב תודה נשלח לך במייל מכתב הכרת תודה אישי בתמיכה בנו ובענף אגרוף תאילנדי מינימום ₪100 ($28.57) מכתב הכרת תודה נשלח לך בדואר מכתב הוקרת תודה אישי בתמיכה בנו ובענף אגרוף תאילנדי מינימום ₪200 ($57.14) תעודת הוקרה ותמונה של הנבחרת נשלח לך בדואר תעודת הוקרה אישית ותמונה של נבחרת ישראל מינימום ₪300 ($85.71) חולצה/גופייה של מועדון פגאסוס חולצה/גופייה של מועדון פגאסוס מינימום ₪400 ($114.29) חולצה רשמית של נבחרת ישראל חולצה רשמית של נבחרת ישראל(מידה S,M,L לבחירתך) מינימום ₪500 ($142.86) אימון עם הנבחרת במועדון שלנו שני אימונים עם נבחרת ישראל במועדון פגאסוס כרמיאל מינימום ₪750 ($214.29) אימון אישי אימון אישי עם אחד מאלופי הארץ (לפי משקל)באחד ממכוני פגאסוס בצפון מינימום ₪1,000 ($285.71) אימון אישי אימון אישי עם אלוף אירופה או אלוף עולם(לפי משקל)אצלנו במכון או אצלך בבית מינימום ₪1,500 ($428.57) אימון אישי שני אימונים אישיים במועדון בכרמיאל או אצלך בבית עם אחד האלופים שלנו(לפי משקל) מינימום ₪2,000 ($571.43) אימון אישי אימון אישי עם מאמן נבחרת ישראל אוהד קורלנד או עם אחד ממאמני פגאסוס(לבחירתך) מינימום ₪3,000 ($857.14) אימון אישי שני אימונים אישיים עם מאמן נבחרת ישראל אוהד קורלנד או עם אחד ממאמני פגאסוס(לבחירתך)
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!