ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מקום משלו - כיתה ליהודה

יהודה ,בן 6 שנים, נמצא באישפוז בית 5 שנים. יהודה מאובחן כלוקה בתסמונת דאון וחלה בגיל שנה במחלת ריאות קשה ובאפלפסיה. נזק בלתי הפיך בריאות הביא למצב שיהודה מחובר לחמצן , ולא יכול לשהות במערכת חינוכית , עקב חולשת המערכת החיסונית.
יהודה מקבל במסגרת הבית טיפולים פארארפואיים ממטפלים מיקצועיים ומקסימים. כל יום מבקרות גננת וסייעת בבית , שאוהבות את יהודה מאוד ומחוייבות לו. הטיפולים מתרחשים מדי יום בחלל הבית . הבית קטן ולא מאפשר למידה יעילה , במיוחד שיהודה ,ילד סקרן ופעלתן וכבר בן 6 שנים.
אין מקום לציוד הרב והדבר גם מקשה על ההתנהלות השיגרתית של המשפחה. לא ברור כמה זמן עוד יהודה יאלץ להשאר באשפוז בית.
הטיפול ביהודה מביא להוצאות עם השנים וכרגע אין באפשרותינו, לממן ליהודה כיתה משלו.
אנו נותנים ליהודה את כל מה שבאפשרותינו , טיפולים והרבה חום ואהבה !
נשמח אם תוכלו לתרום ליהודה על מנת שיהיה לו מקום משלו , המתאים ללמידה ולצרכיו.
יעקב ולי

חלק מהציוד הטיפולי במקומו בבית , כיום

השימוש בסכום המיועד.

הסכום שאנו מבקשים בפרוייקט הזה למעשה עבור שני דברים מבנה יביל שבו תהיה הכיתה של יהודה ושם יהיה בשעות הפעילות כמחצית היום ,וציוד עבור כל מטפלת פארה רפואית בתחום שלה שיעזרו לקדם את יהודה בתחומים:
פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק וטיפול בדיבור.

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 15 משקיעים
 • ₪2,630 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
2%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪100 ($28.57) מכתב תודה מיהודה מכתב תודה מלא באהבה מיהודה לכל תורם. מינימום ₪200 ($57.14) שיעורי עזר במתמטיקה על כל תרומה שיעור עזר במתמטיקה עד 5 יח' בגרות ע"י מורה מוסמכת -סיסיל אוחיון. סיסיל גרה בעכו ויכולה להגיע לשיעור בייתי למרחק של 20 ק"מ.מעבר לזה ניתן לקבל שיעור דרך הסקייפ. 5 זמינים מתוך 5 מינימום ₪300 ($85.71) שעת אימון אישי עסקי על כל תרומה בסכום זה, פגישת ייעוץ עיסקי כלכלי מתנה, מיועץ מומחה - טל חתן. טל גר במושב מנות. אם התורם גר בקרבת מקום , המפגש ייתקיים בבית העסק של התורם במידה וגר רחוק יותר ניתן יהיה לקבל ייעוץ טלפוני או בסקייפ. 4 זמינים מתוך 5 מינימום ₪300 ($85.71) אימון אישי על כל תרומה בסכום זה, מפגש אחד אימון בהגשמת מטרות ויעדים בחיים האישיים במתנה- יהונתן חתן. יהונתן גר בנהריה ,המפגשים ייערכו בקליניקה שלו בנהריה במידה והתורם גר רחוק יותר ניתן לערוך מפגש בסקייפ. 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪350 ($100.00) ציור אבסטרקטי במתנה על כל תרומה בסכום זה ציור מופשט במתנה שצוייר ע"י אמא של יהודה. 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪500 ($142.86) מפגש ייעוץ ראשוני בתחום ילדים. על כל תרומה בסכום זה מפגש יעוץ ראשוני בתחום ילדים עם קשיי ויסות התנהגותי ע"י נגה טנא- מרפאה בעיסוק ומטפלת CBT .במתנה. הטיפולים ניתנים בקליניקה של נגה בנהריה אך אם יש תורם שגר רחוק יותר ניתן גם דרך הסקייפ. 5 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!