ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מסע ההחלמה של אילנית - מנצחים את הסרטן

אילנית סורוקר

אז איך הכל התחיל?

נתפס לי הגב, בוקר אחד בחודש יולי 2016 התעוררתי עם כאבים חזקים בגב התחתון.
הלכתי לעבודה כמדי בוקר ואחרי כמה ימים של סבל סיפרתי לבוס שלי שנורא כואב לי הגב, נתפס חזק, הוא נתן לי משחה סינית ואמר לי למרוח ושזה אמור לעזור.
בערב, בעלי - נחמי (שלימים יהפוך למלאך השומר שלי) מרח לי את המשחה ופלא!!!
הכאב חלף יום למחרת.
חזרתי לשגרת החיים הרגילה - בית, ילדים (יש לי שלושה מקסימים), עבודה, התנדבות במשמר האזרחי, הורים, אח ואחות, פעילה קהילתית בשכונה ובבית הספר, חברים, חברות (מי שמכיר אותי יודע שאני לא יכולה לשבת בחוסר מעש).
עבר חודש והתחילו לי כאבי גרון, פניתי לרופא במוקד של קופ"ח שטען שזה משהו ויראלי ואין טעם לעשות משטח גרון, וחבל על הזמן וחבל על הכסף זה יעבור (פעם ראשונה) אך זה לא עבר אלא החמיר ושבוע אחרי פניתי לרופאת המשפחה שלי ששלחה אותי הביתה עם חבילת אנטיביוטיקה ובטענה שאין צורך בבדיקות. זה יעבור (פעם שניה).
שוב, זה לא עבר, אנחנו כבר יומיים לפני ראש השנה, אני צריכה להיערך לחג ועם כאב גרון לא נורמלי, שוב הלכתי לרופא, הפעם רופא אחר כי רופאת המשפחה שלי בחופשה, הוא נתן לי לעשות משטח גרון ושוב כיבד אותי בחפיסת אנטיביוטיקה מתנה לחג, אבל הפעם קיבלתי גם בונוס... הפניה לרופא אף אוזן גרון כי בלוטות הלימפה בצוואר התנפחו.
רופא האף אוזן גרון אליו פניתי שלח אותי לאולטרסאונד צוואר (שאותו לא הספקתי לעשות כי אושפזתי יום לפני התור הדחוף שקבעו לי). (פעם שלישית).
אחרי החג כבר לא יכולתי להרים את הראש מהמיטה, הגרון שלי עמד להתפוצץ, הראש שלי הרגיש כאילו עלתה עליו משאית וכל הגוף שלי היה חלש, כל בלוטות הלימפה שלי בגוף התנפחו (גם במקומות שלא ידעתי שיש בהם בלוטות לימפה), שוב רופא במוקד של קופ"ח (פעם רביעית), שוב משטח גרון, שוב אנטיביוטיקה ושוב שמעתי - זה יעבור...

הבשורה על הסרטן

בתאריך 8/10/2016 אחרי התעקשות רבה של המנהל שלי (אני אדם שמאמין לרופאה ומאמינה שהכל יעבור לבד) הסכמתי ללכת לבית חולים בני ציון, שם עשו לי בדיקת דם, משום מה חזרו עליה שלוש פעמים, ותוך כמה שעות בודדות הגיעה הבשורה.
גברת אילנית, אנו מצטערים לבשר לך שיש לך סרטן מסוג לוקמיה.
בדיקת מח עצם אישרה את האבחנה ומכאן השמיים נפלו עלי, לא הבנתי מה קורה איתי וכבר הייתי בדרך לבי"ח רמב"ם למחלקה ההמטולוגית (הבית החדש שלי לחודשים הקרובים).
בגלל המצב הקשה איתו הגעתי לבי"ח לא התחילו מיד את הטיפולים, קודם נתנו לי טיפול תרופתי כדי להקטין את כמות כדוריות הדם הלבנות ורק אחרי שבוע התחלתי טיפול כימוטרפטי.
הייתי בבידוד כחודשיים מנותקת מהעולם, מהילדים, מההורים, מהחברים רק נחמי - בעלי איתי בתוך החדר, בין ארבע קירות, מטפל, עוזר, מעודד, מנחם ותומך כשצריך, כואב איתי את הייסורים ומכיל, בעיקר מכיל - את התסכול, הכאב, הפסימיות והעצבים (מה הייתי עושה בלעדיו?!)
אחרי שני סבבים של כימוטרפיה המחלה הייתה בהפוגה אבל הרופאים טענו שאני חייבת השתלת מח עצם ובלעדיה הסרטן יחזור.

השתלת מח עצם

מאיפה אני מארגנת תורם עכשיו?! האחים שלי נבדקו ולצערי לא התאימו, אבל למרבה המזל נמצא לי תורם זר עם התאמה מלאה בינינו – מתנה משמיים!
בינואר 2017 אחרי תקופה די קצרה בבית אושפזתי שוב לצורך השתלה, שוב בידוד, שוב כימוטרפיה, שוב נתק מוחלט מהילדים שכל כך צריכים אותנו לידם, שוב כאבים, שוב ייסורים אבל אני לוחמת ואני אנצח!!!
אחרי כחודשיים בבידוד חזרתי הביתה ובאפריל 2017 קיבלתי את הבשורה המשמחת שההשתלה נקלטה ואני צריכה להגיע רק לביקורות שהלכו והתרחקו. סוף שמח, לא? אז זהו שלא...

הסרטן חזר...

ביולי 2017 הגעתי לביקורת והתוצאות לא היו טובות, הסרטן חזר ובגדול, יש לך כחודשיים לחיות!!! ככה נאמר לי, לאחר התייעצות עם הרב פירר עברתי לטיפול בבי"ח שיבא תל השומר. שוב בידוד, שוב כימוטרפיה, שוב נתק מוחלט מכולם, כאבים ויסורים. די!!! כבר אין לי כח!!!
אבל אני החלטתי שאני אנצח ובגדול, אלחם במחלה הארורה הזאת בכל הכח.

זקוקה לעזרתם ונדיבותכם

היום אני אחרי סבב כימוטרפי והסרטן שוב בהפוגה ועל מנת לשמור על ההפוגה אני זקוקה לטיפול תרופתי בזריקות. עלות הטיפול 10,000 ₪ לחודש ואני צריכה לקבל אותו במשך שנה.
סה"כ 120,000 ₪ לכן אני צריכה את עזרתם!

תעזרו לי בבקשה לחזור לחיים הרגילים שלי, לילדים המקסימים שלי שבשנה האחרונה שכחו קצת מה זה אמא ואבא בבית. את ימי ההולדת שלהם פיספסנו השנה, את השיחות מלב אל לב. אני מתגעגעת לשגרה שלי איתם, רוצה לחזור לאותם רגעים של חיים רגילים ובריאים שנראים לי כל כך רחוקים ועם זאת כל כך קרובים. אני רוצה לחזור לשם, כמהה, חולמת ומרגישה שזה ממש במרחק נגיעה.

רוצה לחזור לילדים כאמא חזקה, לביאה המסדרת הכל ודואגת לכולם, לחזור לבעלי, למשפחה המורחבת ולחברים.

בבקשה, ללא עזרתכם הכספית ותרומתכם הנדיבה יהיה לי קשה מאוד להגיע ליעד- 120,000 ₪, אנא, פתחו את לבכם, את כיסכם ועזרו לי ולמשפחתי להחזיר אותי לחיים הבריאים והשפויים.
תודה, תודה, תודה!!!

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 613 משקיעים
 • ₪120,020 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
100%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) פשוט לתת מכל הלב לתת תרומה, לתת אהבה, לחזק ולעזור! מכתב תודה ישלם אליכם במייל. 862 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪100 ($28.57) פשוט לתת מכל הלב לתת תרומה, לתת אהבה, לחזק ולעזור! מכתב תודה ישלם אליכם במייל. 772 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪200 ($57.14) פשוט לתת מכל הלב לתת תרומה, לתת אהבה, לחזק ולעזור! מכתב תודה ישלם אליכם במייל. 986 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪250 ($71.43) חמסה עבודת יד מבצק סוכר חמסה מעוצבת עבודת יד, מבצק סוכר, תישלח אליכם בדואר. 12 זמינים מתוך 20 מינימום ₪250 ($71.43) קליעת צמות קליעת צמות מסוגים שונים, לאירוע או ליום יום, בתיאום מראש, באיזור הגולן - אלוני הבשן. 3 זמינים מתוך 4 מינימום ₪250 ($71.43) קליעת צמות מקצועית לילדות קליעת צמות מקצועית לילדות באיזור עתלית, בתיאום מראש. 1 זמינים מתוך 2 מינימום ₪250 ($71.43) שיעורי עזר במתמטיקה לחטיבת ביניים שיעורי עזר במתמטיקה לחטיבת ביניים, לכל ההקבצות. יועברו באיזור חיפה, בתיאום מראש, ע"י מורה למתמטיקה בחטיבת ביניים בבית ספר בחיפה. 9 זמינים מתוך 10 מינימום ₪300 ($85.71) מנדלה והקדשה אישית קובץ מנדלה עבודת יד עם הקדשה של שמכם הפרטי / ברכת הבית. את הקובץ תוכלו להדפיס באיכות גבוהה על קנבס, חולצה, תמונה ועוד. 988 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪300 ($85.71) פשוט לתת מכל הלב לתת תרומה, לתת אהבה, לחזק ולעזור! מכתב תודה ישלם אליכם במייל. 997 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪500 ($142.86) מנדלה והקדשה אישית קובץ מנדלה עבודת יד עם הקדשה של שמכם הפרטי / ברכת הבית. את הקובץ תוכלו להדפיס באיכות גבוהה על קנבס, חולצה, תמונה ועוד. 994 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪500 ($142.86) פשוט לתת מכל הלב לתת תרומה, לתת אהבה, לחזק ולעזור! מכתב תודה ישלם אליכם במייל. 963 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪1,000 ($285.71) מנדלה והקדשה אישית קובץ מנדלה עבודת יד עם הקדשה של שמכם הפרטי / ברכת הבית. את הקובץ תוכלו להדפיס באיכות גבוהה על קנבס, חולצה, תמונה ועוד. 997 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪1,000 ($285.71) פשוט לתת מכל הלב לתת תרומה, לתת אהבה, לחזק ולעזור! מכתב תודה ישלם אליכם במייל. 987 זמינים מתוך 1000
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!