ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מהפח - טבע מוזנח יעבור מהפך

זה קורה לכולנו: אנחנו יוצאים למקום יפה בטבע הקרוב או הרחוק, והמקום מטונף.
בקבוקי פלסטיק, שקיות, כלים חד פעמיים, מגבונים וניירות טואלט. מרוב זבל לא רואים את הטבע, ובמקום נחמה ועונג אנחנו חווים עגמת נפש, צער וכעס.
זה חייב להשתנות ואתם יכולים לתרום לשינוי הזה:

איך עושים את זה?

קודם כל מנקים. כלומר ממש מנקים: בעבודת כפיים, אני ומי שמצטרף [הראשונים שכבר בעניין הם חניכי מכינות ]. אחר כך יוצרים תנאים שמאפשרים לשמור על נקיון - זה אומר שמניחים צוברים לאיסוף פסולת ומקפידים לפנות את הזבל בזמן. שומרים נקי בהתמדה ומוצאים לכל מקום "מאמצים": אנשים שמבקרים במקום ומוכנים לקחת אחריות ולדאוג לו בקביעות ושומרים איתם על קשר. מתחילים בכמה עשרות אתרים, בהתאם להצלחת הגיוס, וצומחים להיקף פעילות משמעותי עוד יותר, תוך גיוס תמיכה מגופים פרטיים וציבוריים.

למה ישמש הכסף

בשלב הראשון אני זקוק למימון לכיסוי ההוצאות השוטפות [דלק ובלאי, חומרים מתכלים, פרסום, מימון] וכדי שאוכל להקדיש את עיקר זמני לפרויקט. זה אומר להקים צוותי מתנדבים [מכינות, בתי ספר, קבוצות מקומיות], לצאת איתם לשטח לנקות ובעיקר לגייס מאמצים למקומות המוזנחים, שיבקרו ויטפלו בהם בקביעות.

ומה נקבל?

קודם כל, הטבע מקבל לפחות 500 ימי עבודה שלי ושל המתנדבים שכבר התחייבו לצאת איתי בכל שבוע לנקות ולשמור נקי לאורך זמן. (מכינת קול עמי , בית הספר התיכון האנטרופוסופי שקד ופונים פרטיים). אלה מובטחים כבר. כיוון שהמסע רק החל, אני יכול להניח שעם החשיפה היקף הפעילות יוכפל בסדרי גודל ואם נצליח לעניין הרבה אנשים שיקחו על עצמם כל אחד/קבוצה [כיתה, מכינה, קבוצת רכיבה, קבוצת ריצה, נער/ה כמשימת בר מצווה, מחוייבות אישית ואנשים פרטיים בעלי מודעות...] מקום אחד, השמים הם הגבול..
היעד של 100 אתרים בשנה הראשונה שבהם יתחולל מהפך נראה ריאלי לגמרי ויש מצב שנופתע לטובה.

עדכונים וקשר

בדף הפייסבוק של "מהפח" יהיה עדכון על הפעולות: רשימת האתרים שבטיפול, רשימת הביקורים באתר ומצבו בכל פעם, תמונות, מי אחראי וכל מידע רלוונטי אחר. התורמים יקבלו עדכונים גם במייל.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 60 משקיעים
 • ₪10,075 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
11%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!