ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

נאור הגיבור- ספר ביכורים של אסנת ואתורי

אסנת ואתורי

קצת על עצמי...


קוראים לי אסנת ואתורי, אני בת 42, נשואה לסאסי ואמא של לידור (בן 17), נאור (בן 15) ואופיר (בת שנה וחצי).
אני אשת מקצוע מנוסה בתחום השיקום בבריאות הנפש, בעלת תואר שני בבריאות נפש קהילתית, מאמנת אישית ופעילה חברתית.
לאורך השנים תחום העיסוק העיקרי שלי הוא ליווי אנשים בתהליכי שיקום, שינוי והעצמה.
בעקבות הלידה של אופיר המדהימה, לפני שנה וחצי, יצאתי למאבק על חופשת הלידה בישראל. אני יוזמת ומובילה את "מחאת התינוקות" להארכת חופשת הלידה, מחאה שבעקבותיה תקופת הלידה בישראל הוארכה בשבוע (בינתיים) וחוקקו עוד כמה וכמה חוקים שמשנים את אופייה של תקופת הלידה בישראל.
הקמתי ואת קבוצת הפייסבוק "חופשת לידה והורות זו זכות ולא הישרדות" בה חברים כ 300000 הורים, הפועלת לקידום ומיצוי זכויות של הורים וילדים בגיל הרך. לאחרונה הצטרפתי לצוות ההיגוי של הקואליציה לחינוך מלידה.

לחלום לממש ולאהוב את מה שיש

הפעילות החברתית שאני עושה, מאז שאופיר נולדה, נעשית בהתנדבות מלאה. עם תום "חופשת הלידה" שלי היה לי ברור שלא אוכל להיפרד מעשייה זו ולא הצלחתי לשלב אותה עם משרה מלאה ואינטנסיבית. לכן, יצאתי לדרך עצמאית במטרה למצוא את הנוסחה שבה אצליח לשלב את המשך הפעילות החברתית ההתנדבותית, את האימהות לתינוקת שחשוב לי להיות נוכחת בגידולה והפרנסה.
כשהייתי קטנה ושאלו אותי "מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה?" תמיד עניתי: "אמא", זה היה מבחינתי התפקיד הנכסף, זה שעד היום אני הכי מתגאה בו.
אני מאוד נהנית להעצים את הילדים שלי, לחבר אותם לכוחות שלהם, ליכולות והכישורים שלהם, כדי שיכולו להפוך לאנשים מאושרים, אנשים שאוהבים את מי שהם, חולמים ומממשים את החלומות שלהם.

קצת על הפרוייקט

כשהבן שלי נאור היה ילד קטן, הוא העריץ גיבורי על וקינא בכוחות שלהם. הוא מאוד רצה להיות "גיבור על" בעצמו, זו הייתה ההשראה שלי לכתיבת הסיפור. למעשה, זהו סיפור שכתבתי לפני 10 שנים ובעזרתכם, אני רוצה לממש את החלום שלי ולהוציא את הספר הזה לאור, שכמה שיותר הורים וילדים יוכלו ליהנות ממנו.
הספר עוסק בילד שמעריץ גיבורי על ורוצה להיות "גיבור על" בעצמו.
"נאור, כמו כל הילדים, אוהב מאוד לשמוע אגדות וסיפורים, מכל הסוגים אבל בעיקר על גיבורים.
על גיבור כזה שעף בשמיים עם גלימה אדומה, על גיבור אמיץ עם מסכה שחורה על גיבורים ירוקים שברשעים נלחמים וגם על כאלה, שלהם כוחות קסומים."
הסיפור ממשיך בכך שבלילה, בסיפור שלפני השינה, אמא מספרת לנאור על גיבור נפלא במיוחד, שיש לו כוחות קסומים. לאורך הסיפור הגיבור, הזה משתמש בכוחות מופלאים כמו: כוח הרצון, כוח ההתמדה, כוח החברות, כוח המסירות, כוח הלמידה ועוד ועוד... (היא גם נותנת לו דוגמאות מתוך הפעילויות היום יומיות, אייך הכוחות הללו באים לידי ביטוי)
ולבסוף היא אומרת לו: "והכי חשוב שברגע שהגיבור הזה נוצר, הוא לימד אותי, שלהיות אימא זה דבר נהדר!!!
"מי זה אמא? מי הגיבור הנפלא?" שאל נאור
חייכה אמא ואמרה: "אתה, אתה נאור הגיבור."
זה סיפור קליל, כתוב בחרוזים, שזור באיורים מקסימים, שנועד להעצים ילדים ולעזור להם להבין שכל אחד הוא סוג של "גיבור על" מאוד מיוחד.
למעשה, ילדים הם כמו ספוג והעצמתם בגיל הזה, על ידי חיבור ליכולות והכישורים שלהם, היא קריטית בגיבוש הזהות העצמית.
בואו לא נשכח שמאחורי כל ילד שמאמין בעצמו, נמצא מבוגר שהאמין בו קודם.
אני מבקשת להפוך אתכם לשותפים שלי לפרויקט שיהפוך את הסיפור שכתבתי, לספר ילדים שכל ילד/ה חייבים בספרייה שלו/ה.
זהו ספר ילדים עם מוסר השכל משמעותי וחשוב, שמועבר בצורה חווייתית הכי מדהימה שיש! תחשבו כמה נפלא להקריא לילדים סיפור לפני השינה (או בכל הזדמנות אחרת), שמחבר אותם לחזקות, ליכולות והכישורים שלהם בקלות.
תודו שזו מתנה נפלאה לכל ילד וילדה ולהורים או המבוגרים, שרוצים להעצים את הילדים היקרים להם.
אני מזמינה אתכם להאמין בי ובספר שלי ולרכוש אותו מבעוד מועד ובכך לעזור לי להגשים חלום, כי מאחורי כל פרויקט מוצלח, יש אנשים כמוך, שמאמינים בו!
תודה רבה

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 151 משקיעים
 • ₪12,538 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
35%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪30 ($8.57) מכתב תודה מכתב תודה ממני על התמיכה בפרויקט, במשלוח רגיל, בדואר עד הבית מינימום ₪48 ($13.71) הספר "נאור הגיבור" באיסוף עצמי נקודות לאיסוף עצמי מירושלים, חולון, טבריה, נהריה והקריות מינימום ₪68 ($19.43) הספר "נאור הגיבור"- במשלוח עד הבית התשלום כולל דמי משלוח, הספר "נאור הגיבור" יישלח לביתכם בדואר רשום עד הבית מינימום ₪79 ($22.57) הספר "נאור הגיבור" עם הקדשה- במשלוח עד הבית מתנה מקורית ומיוחדת לילד/ה מיוחד/ת עותק של הספר עם הקדשה בכתב ידה של הסופרת יישלח בדואר רשום עד הבית מינימום ₪89 ($25.43) 2 עותקים של הספר "נאור הגיבור" - באיסוף עצמי עותק אחד שיהיה לנו ואחד נוסף לילד/ה אהוב/ה עלי במיוחד או מתנה לגן שלנו נקודות לאיסוף עצמי מירושלים, חולון, טבריה, נהריה והקריות מינימום ₪109 ($31.14) 2 עותקים של הספר "נאור הגיבור" - כולל דמי משלוח עותק אחד שיהיה לנו ואחד נוסף לילד/ה אהוב/ה עלי במיוחד או מתנה לגן שלנו- במשלוח עד הבית מינימום ₪119 ($34.00) 3 עותקים של הספר "נאור הגיבור"- באיסוף עצמי כי זו אחלה מתנה לילדים אהובים עליי במיוחד נקודות לאיסוף עצמי מירושלים, חולון, טבריה, קריות ונהריה מינימום ₪139 ($39.71) 3 עותקים של הספר "נאור הגיבור"- במשלוח עד הבית כי זו מתנה נפלאה לילדים אהובים עליי במיוחד. המחיר כולל דמי משלוח, בדואר רשום מינימום ₪180 ($51.43) שיחת אימון טלפונית מעצימה במיוחד כי גם להורים ו/או לאחים מגיע!!! (מגיל 14 ומעלה) שיחת אימון טלפונית עם אסנת ואתורי, מעצימה במיוחד שתחבר גם אותך לכוחות, היכולות והכישורים שלך. 12 זמינים מתוך 15 מינימום ₪750 ($214.29) כל הגן/ הכיתה רוצים את הספר "נאור הגיבור"!!! 20 עותקים בקנייה חסכונית במיוחד (ניתן להוסיף עוד עותקים במחיר של 37 ש"ח לעותק) דמי משלוח או הובלה יתואמו בנפרד. כמו כן ניתן לקבל באיסוף עצמי מירושלים, חולון, טבריה, קריות ונהריה
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!