ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

רגל בסלון רגל בארון - בואו ננפץ כמה דלתות !

שי נאור

רגל בסלון רגל בארון

בא לי לצעוק. בא לי לספר.
ספר מכוון עם מטרה, זו בעצם כוראוגרפיה ברורה עם קו מנחה לכל תנועה ותנועה.

זוהי לא מוזה ולא השראה. זו המציאות שחרכה את בשרי. המציאות שהוכיחה שוב ושוב, שהיא עולה על כל דמיון.
"ואז, כאשר היא טפחה על פני שוב - הבנתי. אני חייב לספר. לחלוק עם אנשים את הניסיון. המוטיבים החוזרים"
למרות, שאין קיצורי דרך. כל אחד חייב להתגלח על הזקן של עצמו. כל אחד לומד על בשרו. למרות הכל, אני יכול לעזור עוד קצת להבין את הדברים, לראות אחרת. יתכן והידע, שלי יעזור וייתן כלים להתמודדות. אפילו רק כלי אחד. יכול לשנות הכל.
אני מכניס את המפתח לחור המנעול ומסובב אותו בזהירות, הדלת נפתחת. היא משמיעה חריקה צורמת. נשימתי נעצרת. עוד שניה הדלת תפתח. השדים יפרצו החוצה.
אני פוחד.
אולי עדיף לסגור את הדלת.
אולי עדיף לשתוק.
אולי...
שתקתי שנים. יותר מדי שנים.
אין ברירה. אני ממשיך לסובב את המפתח. אני שומע את צירי המנעול מסתובבים.

הכל התחיל באחד במרץ 1977, או ליתר דיוק תשעה חודשים לפני כן, אבל לא נראה לי שזה המקום והזמן לספר איך פגשתי בביצית או לספר על עולל, שנולד הרגע והגיח אל עולם, שבו הוא יצטרך לחיות, לשרוד ולהיות מישהו, מי שאני.
לכאורה, חיים של ילד רגיל. ילד טוב, ילד מְרַצֶה, העושה הכל בשקט.
ומתחת? מתחת הכל גועש ורועש.

הספר שלי לא נועד לרתק אתכם כמו רומן טוב, אבל אני מקווה שכן. הוא לא נועד לספר לכם עלי כדי שתתפעלו ותגידו "וואו, לא ידענו!" או "מה, באמת?" ואם כן, אז סבבה.
יש לי מטרה, בספר הזה, דרך הסיפורים השונים אני מקווה שתמצאו מדריך, ארגז כלים, אותו תוכלו לקרוא לבד או ביחד. אני מקווה שתקבלו מבט נוסף עם פרופורציות, בשאיפה שתלמדו לקבל את עצמכם באהבה. ואם אתם מרגישים שלמים והאחר נראה לכם שונה וחריג, אז אולי כאן תמצאו כלי חדש להבנת "החריג".

הכי אשמח לרגש אתכם.


המטרה - שנגיע יחד לכמה שיותר אנשים...

כל החיים חלמתי להיות שליח, עם מסר וניסיון אמתי, להגיע לכמה שיותר אנשים.
בסיפור של חיי, אני מעמיק וחולף על פני סצנות שהם המסע שלי. חיים, שינויים, תפניות, עלילה בלתי נתפסת, אבל אמיתית לחלוטין. המסע שלי לחיפוש האותנטיות של עצמי.
אני מזמין אתכם, להתרגש, לצחוק, לפחד ואולי ללמוד משהו גם על עצמכם.

מה אעשה עם הכסף?

ברגע שנכבוש את היעד אני מבטיח לפתוח את המגירה ולשתף איתכם את הסיפור שלי. התקציב כולל:
-שעות כתיבה
-עריכה, צילום, עיצוב
- הדפסה ושיווק
-מתן תמורות בגין השקעה
-סדנאות והרצאות בנושא

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 23 משקיעים
 • ₪1,905 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
6%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪40 ($11.43) "איזה אלופים אתם, תודה" תודה רבה לכם. אני מעריך כל שקל . בזכותכם התקרבתי עוד צעד לכיוון היעד. מינימום ₪75 ($21.43) ספר מתנה תודה רבה. בזכותכם אני מתקרב ליעד. בקרוב אוציא את הספר ואספק לכם אותו. מינימום ₪95 ($27.14) ספר עם הקדשה תודה רבה. בזכותכם אני מתקרב ליעד. בקרוב אוציא את הספר ואספק לכם אותו עם הקדשה מיוחדת, בשבילכם. מינימום ₪140 ($40.00) זוג ספרים עם הקדשה תודה רבה. בזכותכם אני מתקרב ליעד. בקרוב אוציא את הספר ואספק לכם זוג ספרים עם הקדשה. מינימום ₪500 ($142.86) מפגש אימון אישי + ספר מתנה לכולנו יש סיטואציות ורגעים בחיים שהיינו רוצים לקבל עוד כלי מארגז הכלים. אני מזמין אתכם למפגש אימון מעצים ומלמד לקבלת נקודת מבט אובייקיטיבית לסיטואציה אישית או זוגית. מפגש של כשעה אשר יערך בבית הלקוח עם שי נאור. 5 זמינים מתוך 5 מינימום ₪1,000 ($285.71) הרצאה וסדנה "הרצאה באמצע החיים" הכוללת את הסיפורים מאחורי הסצינות של הספר. התמודדות עם מצבים, שינויים, איך לפרק סיטואציה מורכבת ופשוטה ובסופו של דבר מהם הכלים שאנו צריכים כדי ללמוד מהעבר ולהגשים חלומות בעתיד. מימוש: בתיאום מולי. 25 זמינים מתוך 25 מינימום ₪1,200 ($342.86) הופעה של מייקל ג'קסון הישראלי יונתן ישראל, בן זוגי, הנו מייקל ג'קסון הישראלי. נשמח להעניק הופעה בת כמה דק', כולל החלפת תלבושות, מותאם לכל אירוע שתבחרו - בר/בת מצווה, חתונה, יום הולדת, ערב גיבוש או כל אירוע אחר. מימוש - בתיאום מולי 10 זמינים מתוך 10
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!