צרו פרויקט עוד היום! לייעוץ אישי חינם חייגו 077-2233444
crowd funding course

המכשפה ששינתה דרכיה

"אֲנִי חוֹלָה! אֲנִי הוֹזָה!
מְגָרֵד לִי בְּתוֹךְ הָרֹאשׁ!
יֵש לִי קוֹצִים – זֹאת מַמָּשׁ צְמַרְמוֹרֶת!
מָה אֶעֱשֶׂה? יֵשׁ לִי סְחַרְחֹרֶת...
לְכוּ! לְכוּ מַחְשָׁבוֹת טוֹבוֹת!
לְכוּ מִמֶּנִּי, אַתֶּן מַמָּשׁ לֹא בְּרִיאוֹת!"


לְבֶּלָה מוּצָרֶלָה הַמְּכַשֶּׁפָה הִתְחִילוֹ "סִיּוּטִים" בִּדְמוּת מַחְשָׁבוֹת טוֹבוֹת.
בַּיַּעַר שֶׁבּוֹ הִיא שׁוֹלֶטֶת הַחַיּוֹת חוֹשְׁשׁוֹת מִמֶּנָּה, וְלֹא מְעִזּוֹת לְהִתְקָרֵב. רַק עֲזָרְיָה הָאַמִּיץ, חִפּוּשׁ בֶּן חִפּוּשִׁית, מַצְלִיחַ לִמְצוֹא אֶת הַדֶּרֶךְ לְלִבָּהּ, לִפְתֹּר אֶת הַמַּשְׁבֵּר וּלְשַׁנּוֹת אֶת יֲחָסָהּ הַנֻּקְשֶׁה לְתוֹשְׁבֵי הַיַּעַר.
זֶהוּ סִפּוּר עַל שְׁתֵּי דְּמוּיוֹת שֶׁנִּפְגָּשׁוֹת בַּקּוֹנְפְלִיקְט הָאִישִׁי שֶׁלָּהֶן, וְעַל הַתְּמִיכָה וְהָעֶזְרָה שֶׁהֵן מַגִּישׁוֹת זוֹ לָזוֹ. זֶהוּ סִפּוּר עַל אֹמֶץ לֵב, עַל הִתְמוֹדְדוּת עִם קְשַׁיִּים וְעִם שִׁנּוּיִּים וְעַל יְכָלְתוֹ שֶׁל אֶחָד לְשַׁנּוֹת אֶת הַמְּצִיאוּת שֶׁל רַבִּים.

בלה מוצרלה - מאחורי הקלעים

אחרי כמעט 40 שנה של עבודה בחינוך הקיבוצי, החלטתי לתעל את שעות העבודה הרבות שלי עם ילדים אל הכתיבה. את "בלה מוצרלה" כתבתי בתחילה כמחזמר לילדים והוא שכב במגירה כמעט 15 שנה.
בשנה האחרונה החלטתי לעבד את המחזמר ולהפוך אותו לסיפור ילדים, היה לי חשוב מאד לכתוב סיפור עם מסרים רציניים ועם הומור.
במהלך השנים הבנתי שאחת הדרכים הטובות להעביר מסרים רציניים לילדים היא השימוש בהומור ובחריזה: הילדים מתחברים למצבים מצחיקים ובעקבות כך מגיע גם שיח על המסרים הרציניים.

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 33 משקיעים
 • ₪8,029 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
22%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
₪25 ($7.14) תודה שתמכתם! מייל תודה והערכה על התמיכה הנדיבה שלכם ועל העזרה שלכם בדרך אל היעד! ₪40 ($11.43) עותק דיגיטאלי של "בלה מוצרלה" הספר שיישלח אליכם למייל, בצירוף מכתב תודה והערכה. ₪50 ($14.29) עותק של הספר "בלה מוצרלה" הספר יישלח לכתובת שתזינו כאן! ₪85 ($24.29) מוצרלה ולא רק! הספר בלה מוצרלה יישלח לכתובת שתזינו כאן, יחד עם ספר נוסף לבחירתכם מהרשימה הבאה: סדרת ניצנים, סדרת עולם מופלא, סדרת פינגווין - כולם בהוצאת צמרת. ₪100 ($28.57) דאבל מוצרלה שני עותקים של "בלה מוצרלה" יגיעו לתיבת הדואר שלכם, בצירוף הקדשה אישית! ₪200 ($57.14) כנגד ארבעה ספרים ארבעה עותקים של הספר "בלה מוצרלה" ינחתו בתיבת הדואר שלכם, יחד עם הקדשה אישית מהמחברת! ₪400 ($114.29) אחד לכם, שמונה ל... הספר "בלה מוצרלה" ישלח לכתובתכם עם הקדשה אישית. ובנוסף ישלחו עוד שמונה ספרים כתרומה למוסדות חינוך שונים, והרוכש יוזמן להשקת הספר. ₪500 ($142.86) דיל העשור הספר "בלה מוצרלה" יישלח לכתובתכם עם הקדשה אישית, ובנוסף יישלחו עוד עשרה ספרים כתרומה למוסדות חינוך שונים, והרוכש יוזמן להשקת הספר. ₪800 ($228.57) טיול ג'יפים מגניב! טיול יתקיים באחד מימי השישי בתאום כל התומכים. הטיול כולל שתיה וכיבוד. בשעות 9:00 עד 14:00. אין אחריות שילוחית לגבי הטיול והוא באחריות המטיילים בלבד. איסוף המטיילים והחזרתם ממשרדי ההוצאה לאור באזור. 4 זמינים מתוך 4 ₪1,000 ($285.71) כדור מוצרלה גדול רכישת 25 עותקים של הספר "בלה מוצרלה" + הרוכש יוזמן להשקת הספר. ישנה אפשרות לתרומה למקום שאתם חפצים בו או מקום שהמחברת תמצא לנכון לתרום לו. ₪1,200 ($342.86) בוא ללמוד להיות מו"ל! שעת יעוץ חינם בנושא הוצאה לאור של ספר ממנכ"ל ההוצאה משה ראובני 3 זמינים מתוך 3 ₪1,500 ($428.57) כדור מוצרלה ממש גדול רכישת 30 עותקים של הספר "בלה מוצרלה" + הקדשה אישית על כל ספר + הרוכש יוזמן להשקת הספר. ישנה אפשרות לתרומה למקום שאתם חפצים בו או מקום שהמחברת תמצא לנכון לתרום לו. ₪2,000 ($571.43) כדור מוצרלה ענק! רכישת 30 עותקים של הספר "בלה מוצרלה" + הקדשה אישית על כל ספר + הרוכש יוזמן להשקת הספר + המחברת תגיע ל"שעת סיפור" ותקריא את הסיפור לילדים. ישנה אפשרות לתרומה למקום שאתם חפצים בו או מקום שהמחברת תמצא לנכון לתרום לו.
זמן אספקה משוער: אפריל 2018
4 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!