ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

גיוס למימון רכישת סיעוד

אגדה בן שמואל

כן, נולדתי באוטובוס

שלום לכם אנשים יקרים.
שמי אגדה כי נולדתי בתוך אוטובוס של ''אגד'', זה קרה לפני 64 שנים, מאז חיי עברו תהפוכות רבות.
אני סובלת מעיוורון כתוצאה מסכרת קשה ביותר, נכה 100 אחוזים.
את ה''פוסט''' הזה אני כותבת בעזרת תוכנה קולית ולכן יכולה להגיש בפניכם את הדברים הנ''ל.


אני יודעת שאהיה סיעודית אך לא מעוניינת להפוך לצל-אדם

אבי ואימי היקרים נפטרו בצעירותם כתוצאה מתחלואי הסכרת. הם סבלו מאירועים מוחיים רבים, ולכן אני מודעת לכך, שאהפוך לסיעודית כמוהם, ובמוקדם או במאוחר, אין נפש חיה שתדאג לי במצב זה צרכיי; לא יהיה מי שירחץ אותי, יבשל ויאכיל, ישקה ויוציא אותי מהמיטה.
המחשבה על כך מדירה שיני מעיני. לאחר שנים של מאבק קשה מנשוא במחלות הקשות ומאמץ רב לנהל חיים עצמאיים ומלאי משמעות, אני מלאת פחד מהאפשרות להפוך לצל אדם שנידון לסיים חייו בעליבות נוראית שכזו.

ישנו פתרון

בבנק הובהר לי, שבמידה וארכוש את דירתי בדיור הציבורי אוכל לבצע ''משכנתא הפוכה'', וזהו אולי הפתרון היחידי שיאפשר לי לרכוש את הטיפול הסיעודי לו אזדקק. הבעיה היא שאני חסרת כל, ואין לי שום אפשרות לגייס את הסכום הנדרש לרכישת הדירה, שעומד על סך 670,000 ש"ח.
פניתי לראש הממשלה, לשרה נתניהו רעייתו, לשר האוצר, לשר הבינוי ושיכון, לשר הרווחה, לנשיא המדינה, למנהל מקרקעי ישראל, לגופים שונים כמו המרכז לעיוור, לעמותת ידיד ועוד... למרבה הצער לא נעניתי משום גוף.
לכן אני פונה אליכם.
אתם יכולים לסייע לי לרכוש את הביטחון הסיעודי לו אני זקוקה. בזכותכם אוכל לרכוש את דירתי, שאני מתגוררת בה בדיור הציבורי, ואז אוכל לבצע את מה שנקרא ''משכנתא הפוכה", שבה הבנק משלם לי בכל חודש כסף ואני רושמת את הבית על שם הבנק.

מודה לכם מאוד על תשומת הלב ועל נכונותכם לתרום, לסייע ולהפיץ מסר זה בין מכריכם ובני משפחותיכם.
בתמורה לתרומתכם אשמח לשלוח אליכם חוברת מתכונים שערכתי וכתבתי, לטובת אנשים הסובלים מהשמנת יתר ומסוכרת כמוני. מתכונים דיאטטיים מיוחדים שאספתי לאורך השנים ושהתמחיתי בהכנתם ובשדרוגם, המסייעים להפחית משקל ולאזן גם את מחלת הסוכרת. המתכונים ברובם הם גם צמחוניים. כמו כן, אשמח לבוא עם שאדוו - כלב הנחיה שלי, ולהרצות בנושא כלבי נחיה ונגישות, עוד תחום שרכשתי בו מיומנויות וניסיון רב שנים.
כל סכום, שייתרם מעל הסכום הנדרש, יועבר לעמותת הספרייה המרכזית לעיוורים ולבעלי מוגבלויות קריאה.
המעוניינים מוזמנים לכתוב בקשתם לדוא"ל.
תודה מראש על נדיבותכם ועזרתכם הרבה,
ממני, אגדה בן שמואל, גבעת עדה.

הסרטון המצורף נתרם על ידי אנשים יקרים; מודה לאדם רובין הצלם, לדודי נבו העורך, לאלון מנהרט שעשה במלאכה, במתן עצות ובתמיכה.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!