ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מוזמנים להצטרף אלינו ולקחת חלק ביצירת קייטנה שכולה חוויות לילדים המיוחדים של כרמיאל.

הקייטנה כבר יוצאת לדרך- חסרים לנו רק עשרת אלפים שקלים לקיומה!!

בוא להיות שותף איתנו בנתינה אמיתית.


"לתת.
מבלי רצון לקחת,
ולא מתוך הרגל
כמו השמש הזורחת,
כמו הצל אשר נופל." נתן זך

אי שם בצפון שוכנת לה עיר, כרמיאל. זוהי עיר מטופחת ויפה, בעלת אוכלוסייה מגוונת, תעשייה מפותחת ובעיקר פסטיבל מחולות בסוף הקיץ.

דבר נוסף קורה אצלנו בסוף הקיץ- לילדי החינוך מיוחד בעיר אין מסגרות.

ילדים אלו נמצאים במשך השנה במסגרות מחבקות, ורק בסוף סוף הקיץ, באוגוסט,
אין להם איפה להיות. כמובן שחלק מהילדים נוסעים לחופשות, טסים לחו"ל או מטיילים עם המשפחה, אבל לא כל הילדים זוכים לכך. יש שאין למשפחתם יכולת כלכלית לעמוד בעלות של חופשה כזו, יש ילדים שמורכב לקחת לחופשה, ובכל מקרה החופש קצת ארוך מדי לכולנו. ולכן בזמן זה רבים מהילדים המדהימים האלו נשארים בבית, וכמו כל ילד רגיל- משתעממים מול מסך. ושלא כמו ילד רגיל, אין שום מסגרת שיכולה להכיל אותם.

קצת עלינו

שלום! קוראים לי נעמה, ואני בת שמונה עשרה מכרמיאל. אני רוצה להזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט שלי, פרויקט שכולו אהבה ורצון לתת לאחרים.

אני וחברי מארגנים השנה בפעם השלישית קייטנה לילדים כרמיאלים אלו. את הקייטנה הזו אנו מארגנים במשך חודשים של השקעה ומאמץ, ויוצרים אותה מא' ועד ת'. בנינו תכנית מתאימה, עם אטרקציות נגישות. פנינו לחניכים, הרכבנו תפריט; כמובן שאנחנו גם מממנים עבור הילדים את השבוע כולו, את הפעילויות וההסעות והאוכל, על ידי תרומות מאנשים טובים רבים. אנחנו יוצאים להתרים כספים בכרמיאל ובערים אחרות, יוצרים קשר טלפוני ומגייסים שותפים ותרומות, ומשתפים פעולה עם שלל בתי עסק. לאמיתו של דבר, בפרוייקט שלנו שותפים אלפי אנשים.

מתוך אמירה שאנו רק שליחים, ומתוך מחשבה שוודאי אנשים רבים ירצו לתת יד ולסייע, גמלה בלבנו החלטה; לפתוח דף במימונה, ובו לאפשר לכל אדם להצטרף אלינו לפרוייקט הנפלא הזה.

המטרה שלנו כאן היא עמוקה ומורכבת. ראשית ומעל הכל, הקייטנה היא חוויה מדהימה של חיבור וקשר אמיתיים הנוצרים בין חניך לצמוד לאחר שבוע של הרפתקאות יחד; הפעם ראשונה בלונה- פארק, לעבוד על יצירה עד לכדי שלמות בסדנא, ניצחון בקרב לייזר [טאג], שיט בנהר.. ועוד ועוד.

הילדים המדהימים הללו. לתת להם לחוות שבוע מלא בכיף ובשמחה במקום שיישארו "לטפס על הקירות" בבית, ולחלקם זוהי גם הפעם הראשונה בחייהם בה הם הולכים בכלל לקייטנה- זה מדהים. מאחר והקייטנה נעשית על ידינו בהתנדבות מלאה וללא מטרות רווח, גם ההורים מרוויחים ומשלמים דמי רצינות בלבד.


השבוע הזה ובפרט ההכנות המרובות לקראתו, יוצרים קבוצת נוער מגובש ואיכותי עם אש בעיניים, שרק מחפש לעשות טוב, ובכל מקום אפשרי. נוער עם רצון עז להמשיך ולהשפיע על החברה והעיר גם בהמשך. בשנתיים שעברו, קייטנה זו היוותה נקודת שיא בתרומה שלנו כנוער לכרמיאל, ונתנה אפשרות לנערים ונערות לממש את הרצון הטבעי העז הקיים בכולנו- פשוט לעשות טוב. לתת, ולא מתוך רצון לקחת. רצון שלא תמיד קל להביא לידי ביטוי.

זוהי השנה השלישית בה אנחנו מארגנים קייטנה כזו; וכל שנה מחדש כל מי שקשור לעניין יוצא עם חיוך ענק ועם אור בעיניים.

אבל השנה נתקלנו בקשיים לקראת הסוף. הקייטנה בעוד שבוע וחצי, ובלי העזרה שלכם היא פשוט לא תוכל להתקיים.
גייסנו בהצלחה כמעט את כל הסכום הדרוש, אך נותרו לנו עשרת אלפים שקלים שחסרים. בלעדיהם לא נוכל לקיים קייטנה. וכאן מגיע התפקיד שלך-

אנחנו מזמינים אותך לקחת חלק בקייטנה המדהימה שלנו. יחד נעניק לחניכים חוויה מטורפת:)

תודה אמיתית, מהלב. שלכם- נוער כרמיאל

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!