ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

חום הלב

פעם הייתה ילדה שבנתה סביבה חומה. היא פחדה להתמסר כי פחדה להיפגע. היא בטחה רק בעצמה. לא רצתה להזדקק לעזרה, ושידרה עוצמה, אך באמת באמת בתוכה היא הייתה ריקה. חזותה החיצונית הייתה רק מסכה. עד שיום אחד החליטה לעצור ולהתבונן פנימה. היא רצתה לדעת מי היא באמת. התהליך היה קשה וכואב, אך הילדה גילתה את חום הלב השופע שלה. חום הלב הפך להיות המפתח לתפיסת עולמה, לערך ולעיקרון שעל פיהם היא חיה. חום הלב המיס את החומה הבצורה שבנתה במשך השנים. חום הלב נעשה לכלי העבודה שלה, למקצוע שלה. חום הלב הפך להיות הסמל המסחרי שלה.

רחלי אסולין – נשואה ואם לחמישה ילדים , עובדת סוציאלית קלינית מעל 15 שנה, מטפלת בגוף ובנפש, מנחת הורים וקבוצות, יועצת מינית, מחנכת למיניות בריאה ובעלת קליניקה פרטית.

על הספר

הספר נותן כלים להורות וזוגיות מודעת, תקשורת מקרבת וחינוך למיניות בריאה. הוא פונה להורים בשפה קלילה, נוגעת ועם הומור .הוא מספר עצות מעשיות המבהירות איך לשוחח עם ילדים ולעזור להם לפתח מיניות בריאה ולצאת אל העולם כשהם בטוחים בעצמם.

הספר מאפשר לכל אמא ,אשה ובת זוג למצוא את עצמה בתוכו,בין השורות והמילים ומתוך כך, להרגיש קצת "נורמלית"...פחות "אשמה" ויותר מחוברת.

הספר מתאים גם לאבות וגברים ומאפשר להם פרספקטיבה רחבה יותר על המהות הנשית ועל הורות.

הספר מאפשר התבוננות והרחבה של נקודת המבט, מעורר למודעות ומזמין לעצירה.
קריאת החוויות תעלה חיוך,תפעיל את הרגש ותרחיב את הלב.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 281 משקיעים
 • ₪33,874 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
102%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!