צרו פרויקט עוד היום! לייעוץ אישי חינם חייגו 077-2233444
crowd funding course

הסרט החברתי ’’מחוץ לקבוצה’’

עמית ארביב

קצת על עצמי

שלום שמי עמית ארביב ואני בן 12 מרעננה. מאז שאני זוכר את עצמי אהבתי לעשות סרטים ולביים את חבריי. בהתחלה התחלתי לעשות סירטונים קצרים אשר זכו להרבה הצלחה ביוטיוב ומאז החלטתי שאני רוצה להיות במאי. לפני כשנתיים עברתי חרם בכיתה הקודמת שלי דרך הרשת והחלטתי שאני רוצה לשים לזאת סוף- עברי כיתה ובאמת המון דברים הסתדרו לי סוף סוף. אבל עדיין הרגשתי שאני חייב לשים סוף לנושא של הבריונות ברשת בכללי.

התחלתי לכתוב תסריט

החלטתי להעביר את המסר דרך הדבר שאני אוהב לעשות. לביים ולעשות סרטים. התחלתי לכתוב תסריט בלי לדעת מה שאני עושה- בזמן הכתיבה פניתי להרבה אנשים כדי לקבל עזרה אבל אף אחד חוץ מבן אדם אחד לא עזר לי ושמו היה איתמר אילן. איתמר ליווה אותי במשך כל הדרך ועזר לערוך את התסריט ולהפוך אותו ליותר מקצועי- והכל בהתנדבות. ולבסוף לאחר חודשי עבודה ארוכים, התסריט מוכן.

אבל מה עם הכסף?

במהלך הכתיבה פניתי לעשרות חברות במטרה שיעזרו לנו לממן את הסרט, אבל מאף אחת לא קיבלתי תשובה, כנראה מפני שאני ילד. דרך החשיבה שלי היא לא משנה בן כמה הבן אדם- משנה מי הוא ומה הוא יודע לעשות. המשכתי לחפש ולא ויתרתי אבל שום דבר לא עזר. ולבסוף משפחתי החליטה להפיק את הסרט בכוחות עצמה. דבר זה מאוד כאב לי.

על מה הסרט

הסרט מספר על ילד ושמו לירון שכל מה שהוא רוצה זה להיכנס לקבוצה של כמה ילדים אשר נמצאת בכיתה, במהלך הסרט נראה ההתמודדות של לירון עם חברי הקבוצה הכוללת גם השפלות ואיומים ברשתות החברתיות. הסרט בא להסביר את תועת הבריונות ברשת מפנים של ילד שבה''כ הכל רוצה להיות ''מקובל'', מטרת הסרט היא לעורר מודעות לנושא דרך המסך. תסריט הסרט מצורף.

למה אני פונה אליכם?

אני פונה אליכם תורמים יקרים,

כדי שתעזרו לי עם תקציב הסרט. בעוד שבוע מהיום אנו מתחילים לצלם ואנו אשמח להחזיר למשפחתי את הכסף על הסרט. הסרט הוא סרט חברתי ואין לו שום מטרות רווח- אני עושה אותו מפני שזה החלום שלי, שילדים בעולם יפסיקו לסבול מחרמות והעלבות ברשת.

קבצים נוספים

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 3 משקיעים
 • ₪156 הושקע מתוך ₪
 • 0
  7
  ימים
  :
  0
  2
  שעות
  :
  3
  0
  דקות
1%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!