ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

רסיסים - החלום

אנחנו חולמים ליצור מבנה שחלקו הפנימי מכוסה מראות בזוויות שונות היוצרות השתקפויות שמרחיבות את החלל לאינסוף. האדם שנכנס למיצב משתקף לרסיסים שוב ושוב במראות עד אין סוף ועל ידי התנועה שלו במרחב התמונה המשתקפת משתנה. אנחנו מתכננים לבנות פירמידה שבסיסה מחומש שחלקה הפנימי מחופה במראות, והרצפה גם היא עשויה מראה ומשקפת את הפירמידה שמעליה (דמיינו את זה רגע. אתם מביטים מטה ורואים את עצמכם מרחפים מעל תהום שמלאה ברסיסי השתקפויות של עצמכם)
בלי ההשתתפות שלכם לא יהיה כלום. מה שתביאו ומה שתהיו זה מה שייתן את התוכן הויזואלי- בואו צבעוניים, מקושטים ומוארים ותראו איך אתם ממלאים את המרחב האינסופי ברסיסים של עצמכם. זוזו, רקדו- והאינסוף ירקוד אתכם.
אנחנו רוצים לתת אפשרות לכל אחד ליצור תמונה שמיוחדת רק לו, ליצור חוויה של פירוק והרכבה מחדש של העצמי ותכל'ס- לגרום לכם לעוף על עצמכם.

איפה הפרוייקט יוצג?

הפרוייקט יוצב בעיר הזמנית מידברן למשך 6 ימים בתאריכים 28.5-2.6. ​
בניגוד ל"מסורת מידברן" אנחנו לא שורפים את המיצב בתום האירוע, אלא מעדיפים שאנשים יוכלו להנות ממנו גם בעתיד. אנחנו נתרום את המיצב למוסד חינוכי/ ציבורי עם זיקה אמנותית/ מדעית. ברגע שנמצא את המקום המדוייק בשבילו נעדכן את תומכינו היקרים כדי שתוכלו לבוא לבקר.

מידברן - האירוע הרשמי של קהילת הברנינג-מן בישראל. למשך 6 ימים מוקמת עיר זמנית במדבר ובה מתקיים מרחב שמאפשר חיים קהילתיים, יצירת אמנות וביטוי עצמי חופשי. זוהי עיר במדבר, שבה כל מה שקורה נוצר אך ורק ביוזמה ובהתנדבות של משתתפי האירוע. ​

השראה

הרעיון ליצור קליידוסקופ שאפשר להכנס לתוכו נולד בעקבות פרוייקט צילום של מיקי שאודר. נפגשנו בפארק ירוחם ומיקי ניגש אלי וביקש שאעצום עיניים. הוא הרכיב לי משקפיים בעלות עדשות קליידוסקופיות שמעוותות ושוברות את המציאות, והמראה המשתקף דרכן מרהיב. כשפקחתי את העיניים מיקי חיכה לי עם המצלמה. הצילום שלי הוא חלק מסדרת תמונות מדהימה שמעבירה את החוויה הראשונית של פקיחת העיניים למציאות מעוותת, שבורה וקסומה. מתוך החוויה הזו צמח הרעיון ליצור מרחב בהשראת קליידוסקופ בו אתה יכול ליצור ויז'ואל קסום של השתקפויות של עצמך.

בניה

אנחנו צוות של 10- נועה, עומר, תמר, מיקי, מקס, ימית, רונן, עמיר, לי ושחף. כל אחד מאיתנו מגיע מתחום אחר וכולנו חברנו יחד כדי להגשים את החלום ולבנות יחד את הקליידוסקופ המשוגע הזה.
המיצב יבנה מקונסטרוקציית ברזל ולוחות של X-bond מראה. הוא יגיע לגובה של 4 מטרים וקוטרו יהיה כשני מטרים.
נבנה את המיצב בחצר ביתנו בגדרה. בתום הבניה נפרק אותו ונוריד אותו בחלקים למדבר.

מימון

כל חברי הצוות בונים את המיצב בהתנדבות מלאה. הפרוייקט ממומן בחלקו ע"י עמותת מידברן ובכדי להשלים את הבניה עלינו לגייס את ההפרש. מקווים שתצטרפו אלינו לחלום ותעזרו לנו להגשים אותו. כל תרומה תעזור לנו בדרכנו אל היעד.

תרומות ותשורות

הכנו לכם תשורות ממש שוות, תראו-

חולצה הורסת

חולצה 100% כותנה עם לוגו וכיתוב
.Fragments. Break out from reality

רסיס מ"רסיסים"

מראת כיס אישית עם לוגו המיצב וכיתוב
"Fragments. Break out from reality"

תליון מראה מהמם

תליון עשוי פרספקס מראה עם צריבה של לוגו "רסיסים" וכיתוב Midburn 2017

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 17 משקיעים
 • ₪1,310 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
10%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪30 ($8.57) תודה! מודים לכם מאד. קבלו מכתב תודה מתלהב מצוות רסיסים 2017 וצילום מזכרת מהמייצב (באמצעות אימייל) מינימום ₪50 ($14.29) תודה רבה! + גלויה של המיצב גלויה איכותית של המייצב ומכתב תודה מתלהב מצוות רסיסים (באמצעות הדואר) מינימום ₪60 ($17.14) רסיס מ"רסיסים" - מראת כיס עם לוגו מראת כיס קטנה עם לוגו המיצב וכיתוב "Fragments. Break out from reality" ומכתב תודה מתלהב מצוות רסיסים (באמצעות הדואר) מינימום ₪80 ($22.86) תליון מראה עם לוגו המיצב תליון לוגו מהמם מפרספקס מראה עם צריבה בחיתוך לייזר של לוגו המיצב וכיתוב Midburn 2017 ומכתב תודה מתלהב מצוות רסיסים (באמצעות הדואר) מינימום ₪120 ($34.29) חולצה הורסת חולצה הורסת עם לוגו המיצב וכיתוב "Fragments. Break out from reality" ומכתב תודה מתלהב מצוות רסיסים (באמצעות הדואר) מינימום ₪200 ($57.14) ייעוץ למכירות און ליין שעת ייעוץ אישית בדגש על מכירות און ליין בפלטפורמת המכירות Etsy.com מתאים במיוחד למעצבים/ות. 6 זמינים מתוך 6 מינימום ₪250 ($71.43) שעת ייעוץ למעצבים שעת יעוץ ליצירת תיק עבודות מקצועי בתחום העיצוב. 8 זמינים מתוך 8 מינימום ₪250 ($71.43) סט חולצה, תליון ומראת כיס סט של חולצה, תליון ומראת כיס עם לוגו המיצב וכיתוב "Fragments. Break out from reality" וגם גלויה של המייצב ומכתב תודה מתלהב מצוות רסיסים (באמצעות הדואר) מינימום ₪500 ($142.86) נדיבות מושלמת אתם פשוט מדהימים. תרומה נדיבה במיוחד ללא כל תשורה. מינימום ₪1,000 ($285.71) סיור ערב זוגי בחללי אמנות יחודיים בירושלים סיור ערב זוגי בחללי אמנות יחודיים בירושלים (כשעה וחצי סיור) ירושלים משופעת בחללי תצוגה מגוונים ומפתיעים, לאמנות עכשווית. דירות בניינים שהפכו לגלריה, מבנים מתחילת המאה ה-20, בית חולים למצורעים, ואף מתחם תחת הטריבונות של אצטדיון טדי. כל אלו ועוד ניתן למצוא בירושלים. הסיור יכלול בין שלושה לארבעה חללי תצוגה, ויתמקד בתערוכות המציגות באותו הזמן. 2 זמינים מתוך 2 מינימום ₪1,200 ($342.86) צילומי בוק בטבע סשן צילום בטבע + כ- 20 תמונות ערוכות ומוכנות להדפסה והגדלה. 2 זמינים מתוך 2
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!