ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

על "מגירות שקופות":

כתב העת הדיגיטלי 'מוטיב' נותן בכל חודש במה ליוצרים מוכשרים בשירה ובסיפור.

החלטנו להוציא לאור את הספר 'מגירות שקופות', המאגד בתוכו 107 שירים וסיפורים מאת 64 יוצרים שיצירותיהם פורסמו במהלך שנתו הראשונה של כתב העת 'מוטיב'.

הספר יכלול שירים וסיפורים קצרים, מקצתם של כותבים ותיקים ומקצתם של כותבים שיצירתם תראה אור לראשונה.

כדי להגשים את החזון הזה ולהוציא את הספר לאור אנחנו זקוקים לתמיכה שלכם.

את דפי הספר והכריכה יעטרו ציורים של שורד שואה הנושק ל-90 שנים. ציוריו הם בעיקרם ציורי נוף צבעוניים ואופטימיים. אנו גאים ונרגשים על כך שנתן לנו את רשותו להשתמש בהם בספר.

לפניכם שני ציורים לדוגמה


63 הכותבים המשתתפים בספר:


גבריאלה, רונית, יסמין אבן, טלי אטדג'י, ורדה אליעזר, פזית אלעזר, עדנה אפק, צפריר אקשטיין, יוסי בובה, עודד בן־דורי, יאיר בן־חור, טלי בר־אור, אילנה בר־שלום, עידית ברק, צביה גולן, רובי גורדון, אשר גל, יבחר גנאור, ורדה גנזך, ענת גרי־לקריף, דני דביר, עמירם דגני, אלירן דיין, ליאורה דיין, רסל דיקשטיין, חנה דרעי־דדון, רחל היימן, ציפי הראל, דינה וולוך, שושנה ויג, נעם ויסמן, יעקב זנדמן, קרן חדד, ערן טורג'מן, נטלי יצחקי, שירה כהן, טלי כהן־שבתאי, שני כסיף, נועה לקס, אילנה מושכל, יהודית מליק־שירן, חגית מנדרובסקי, תלמה נבו, עמית נגלר, הילדה נסימי, יהודית סלומון, חיים ספטי, תרצה פוסקלינסקי־שחורי, יוסיפיה פורת, לאה צבי (דובז'ינסקי), נורית צדרבוים, ענת קון־אמן, ענת קוריאל, אביחי קמחי, ליבת קמינסקי, שושנה קרבסי, דניאל רוזנצויג, דב רייכמן, ליאת שורק־רשף, צביקה שחם, ויקי שטמר, גאולה שינה, יהודית שרייבר

חברי הצוות של כתב העת:


אלירן דיין הוא סופר ומייסד כתב העת 'מוטיב'. עוסק בגרפיקה, בכתיבה ובשיווק ברשתות החברתיות וכן במיזמים אינטרנטיים. מייסד מיזם מנעד הפזמונים. הוציא לאור עד עתה שני ספרי כתבים ושירה וספר ילדים. ספרו הרביעי עתיד לראות אור בקרוב.

יאיר בן־חור הוא עורך לשון ותוכן, נקדן, משורר ועורך שירה. בעל תואר שני בלשון עברית ותואר ראשון בלשון עברית וספרות עברית. שימש העורך הראשי של כתב העת "עבריתון" עד לסגירתו, וכיום משמש עורך כתב העת המקוון "מוטיב". הוציא לאור עד עתה שלושה ספרי שירה וספר מאמרים פילוסופי.

רובי גורדון הוא בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת ת"א, ועוסק בכתיבה, עריכה, עיצוב ומיזמים חווייתיים. משמש עורך ומעצב גרפי של כתב העת "מוטיב".
ספריו "ייסורי איש הניירות" ו"חנווני בגמלאות" ראו אור בשנת 2014.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 79 משקיעים
 • ₪40,333 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
100%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪55 ($15.71) אחד הספר "מגירות שקופות" מודפס וכרוך, משלוח בדואר ישראל . מינימום ₪75 ($21.43) אחד ומיוחד הספר "מגירות שקופות" מודפס וכרוך בצירוף תודה והקדשה אישית בכתב היד של אחד מהעורכים, משלוח בדואר ישראל מינימום ₪100 ($28.57) שתי מגירות שני עותקים של הספר "מגירות שקופות" במחיר מוזל בצירוף תודה והקדשה אישית בכתב היד של אחד מהעורכים, משלוח בדואר ישראל מינימום ₪120 ($34.29) מה הסקייפ שלך? פגישת סקייפ בת שעה, לבחירתכם: שיעור לשון או עריכה או ייעוץ והדרכה אינטרנטיים בכתיבת שירה בלי לצאת מהדירה 8 זמינים מתוך 10 מינימום ₪275 ($78.57) מגירה ומדף הספר "מגירות שקופות" + 3 מספריו של אלירן דיין כל הספרים בהקדשה ותודה אישית. מינימום ₪570 ($162.86) שתי מגירות ועיצוב שני עותקים של "מגירות שקופות" בהקדשה ותודה אישית + עיצוב סמליל (לוגו) ועיצוב כרטיס ביקור לבחירתכם כל הספרים בהקדשה ותודה אישית. 4 זמינים מתוך 5 מינימום ₪570 ($162.86) מגירות ומדף מורחב שני עותקים של "מגירות שקופות" + ספריו של אלירן דיין ("הכוכב של השכונה", "כמיהה", "תשעה ירחי מיתה") + ספרו של רובי גורדון "יסורי איש הניירות" + ספרו של יאיר בן־חור "העשב נרדם בשדות" כל הספרים בהקדשה ותודה אישית. מינימום ₪1,450 ($414.29) 3 מגירות ועיצוב אישי 3 עותקים של הספר "מגירות שקופות" בצירוף תודה והקדשה אישית בכתב היד של אחד העורכים + עיצוב גרפי של כריכת הספר הבא שלך או עיצוב עטיפה לאלבום מוזיקה כל הספרים בהקדשה ותודה אישית. 3 זמינים מתוך 5 מינימום ₪3,500 ($1,000.00) מי סופר? 5 עותקים של הספר "מגירות שקופות" בצירוף תודה והקדשה אישית בכתב היד של אחד מהעורכים + ספריו של אלירן דיין + ספרו של רובי גורדון "יסורי איש הניירות" + ספרו של יאיר בן־חור "העשב נרדם בשדות" + עריכה ספרותית, עריכה לשונית, ניקוד והגהה לסיפור קצר עד 1,000 מילים כל הספרים בהקדשה ותודה אישית. 4 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!