ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הכפתור האדום

עמותת הכפתור האדום חרטה על דגלה להילחם בבריונות ברשתות החברתיות ולייצר מרחב מקוון מוגן ובטוח. הכפתור האדום הוא אמצעי ייחודי לדיווח על אלימות ברשתות החברתיות. הכפתור מגיע בצורת תוסף לדפדפן או אפליקציה (חינמיים לגמרי!) המאפשרים דיווח אנונימי על אלימות ברשת.
חשוב לדעת:
אחד מכל שני ילדים בכיתות ג' עד ט' חווים פגיעה במרחב הוירטואלי.
כנגד אחד מכל עשרה ילדים נפתחה קבוצת שנאה ברשת במהלך שנת לימודים.
מדי יום עולים ברשתות החברתיות קבוצות שנאה חדשות, פוסטים פוגעניים ותמונות משפילות כנגד ילדים ובני נוער.

אנחנו בכפתור האדום עורכים הדרכות והרצאות בפני ילדים ובני נוער, הורים, סגלי חינוך וטיפול, על- מנת לתת כלים להתמודדות עם תופעת הבריונות ברשת. בנוסף, אנו מפעילים סיירות בני נוער ברחבי הארץ אשר מבצעות איתור אקטיבי של תכנים פוגעניים ולומדים את נושא הגלישה הבטוחה לעומקו. הם משמשים כ"שגרירי הכפתור האדום" ומגדילים את מעגלי ההשפעה שלנו במטרה לייצר מרחב מקוון נקי מבריונות.

איך הכפתור האדום עובד?

הכפתור האדום מאפשר לכל גולש וגולשת לדווח באופן אנונימי לחלוטין על תכנים אלימים ופוגעניים ברשת באמצעות אפליקציה ותוסף לדפדפן. לאחר הלחיצה על הכפתור האדום, נוצרת תמונת מסך אשר נשלחת לחמ"ל מתנדבים מדהימים שלנו אשר פועלים במקצועיות להסרת התכנים האלימים.
אנחנו מקבלים עשרות פניות ביום מילדים ובני נוער החשופים לקבוצות שנאה, פוסטים משפילים, תמונות פוגעניות, סרטונים אלימים, הסתה לאלימות והסתה לאובדנות. תודות לשיתופי פעולה רשמיים של הכפתור האדום עם הרשתות החברתיות הגדולות: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, אתרי תוכן ישראליים, ואפליקציות משחקים שונות אנו יכולים להסיר את התכנים הפוגעניים.
במקרי קצה אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יחידת הסייבר של משטרת ישראל.

חשוב לנו להמשיך לסייע לנפגע/ת מבריונות ברשת גם לאחר הסרת התוכן האלים. בעת הצורך, אנו מפנים את הנפגע/ת לגורמי טיפול מוסמכים, המעניקים ליווי מקצועי עד לחזרה לשגרה.

איך אתם יכולים לעזור לנו?

בישראל חיים כ-750,000 ילדים ובני נוער בגילאים 9 עד 14. כמחצית מהם חווים הצקה ופגיעה ברשתות החברתיות ומרביתם נחשפים לבריונות ברשת.

עד כה סייענו ל 50,000 ילדים ובני נוער דרך אפליקציית הכפתור האדום, התוסף לדפדפן, עמוד הפייסבוק והאתר, והדרכנו 10,000 תלמידים בבתי ספר ברחבי הארץ על תופעת הבריונות ברשת ודרכי ההתמודדות איתה.

שאיפתנו היא להכפיל את כמות הדיווחים לסיוע המתקבלים אצלנו במערכת, ולהדריך ב-100 בתי ספר ומסגרות חינוך בלתי פורמאלי נוספים ברחבי הארץ.
לשם כך אנו זקוקים ל: פיתוח טכנולוגי, פיתוח הדרכה, וחשיפה במדיות השונות.

***עזרו לנו להשיג את שאיפתנו***
*** תמכו בכפתור האדום!!***

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 8 משקיעים
 • ₪670 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
0%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תודה! תודה רבה לכל מי שמאמין ותומך בנו, כל סכום מקרב אותנו למטרה לסייע לכמה שיותר ילדים ובני נוער במאבק בבריונות ברשת. מינימום ₪50 ($14.29) וואו, תודה!! תודה ע-נ-ק-י-ת לכל מי שמאמין בנו. ביחד נצליח להגיע ליעד ולהגשים את החזון של עמותת הכפתור האדום ולנקות את הרשת מבריונות! מינימום ₪100 ($28.57) מכתב הוקרה. אנחנו מעריכים כל- כך את התמיכה שלכם בנו. תעודת ההוקרה כאות תודה על תרומתכם במאבק בבריונות ברשת. ניתן להקדיש את התעודה למי שתבחרו. מינימום ₪200 ($57.14) תעודת הוקרה!! אנחנו מעריכים כל- כך את התמיכה שלכם בנו. תעודת ההוקרה כאות תודה על תרומתכם במאבק בבריונות ברשת. ניתן להקדיש את התעודה למי שתבחרו. מינימום ₪300 ($85.71) תעודת הוקרה!!! אנחנו מעריכים כל- כך את התמיכה שלכם בנו. תעודת ההוקרה כאות תודה על תרומתכם במאבק בבריונות ברשת. ניתן להקדיש את התעודה למי שתבחרו. מינימום ₪500 ($142.86) ייעוץ פרטני (טלפוני או מקוון) בנושא בריונות ברשת. הדרכה אישית לגבי הכפתור האדום, מענה על שאלות פרטניות וקבלת ייעוץ מקצועי ממנהלת תחום תוכן והדרכה בעמותת הכפתור האדום. מינימום ₪1,000 ($285.71) הזמנה להדרכה מקוונת אקסקלוסיבית של הכפתור האדום! אנו נערוך הדרכה מקוונת ייחודית בנושא בריונות ברשת, האיומים, הפלטפורמות השונות, נצלול לתוך עולמם המקוון של בני הנוער, נבין את הקונפליקטים הקיימים והדינמיקות החברתיות המקוונות, וכמובן, נעניק כלים אפקטיביים להתמודדות עם אלימות ברשת. מינימום ₪5,000 ($1,428.57) הזמנה זוגית להדרכת הכפתור האדום ע"י מנכ"לית העמותה. הדרכה מרתקת בנושא הרשתות החברתיות השונות, הסכנות הקיימות, הבריונות המייחדת כל פלטפורמה, וכיצד ניתן להתמודד עימה. קבלת כלים אפקטיביים להתמודדות. הדרכה משמעותית לכל הורה, איש חינוך או טיפול, מדריכ/ה ועוד. מינימום ₪10,000 ($2,857.14) הצטרפות לחוג הידידים של עמותת הכפתור האדום. וואו. אין לנו מילים! תודה רבה לכם על האמונה בדרך, על ההכרה בחשיבות הנושא, ובכפתור האדום כשחקן מרכזי במאבק בבריונות ברשת. כחלק מחוג הידידים של הכפתור האדום, תוזמנו לאירועים שנתיים שאנו עורכים, הרצאות אורח, כנס שנתי, ותקבלו עדכונים שוטפים על העשייה של העמותה. חוג הידידים של הכפתור האדום יקר לנו מאוד, ואנו רואים בידידינו שותפים מלאים לדרכה של העמותה.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!