ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עזרו לonyx tronix לייצג את ישראל בכבוד!

OnyxTronix

אז מי אנחנו?

שלום, אנו קבוצת 2231 Onyxtronix מתיכון שוהם כיתות י'-יב'.

קבוצתנו משתתפת זו השנה האחת עשרה בתחרות ה- First Robotics Competition בחסות נאס"א המתקיימת תחת ארגון First.

First הוא ארגון ללא מטרות רווח שהוקם בשנת 1989 על ידי היזם דין קיימן, ומטרתו היא לעודד ילדים ונוער לעסוק במדע וטכנולוגיה החל מגיל 9-עד למקצוע לחיים.

First Robotics Competition הינה תחרות אשר בה בונות קבוצות של תלמידי תיכון מהארץ ומהעולם רובוטים, בהתאם למשימת התחרות. מטרה/משימה זו משתנה משנה לשנה.

למידע נוסף על התחרות תוכלו לראות באתר http://www.firstisrael.org.il/frc

מטרת הפרוייקט:

חשיפת הנוער של היום לדור המהנדסים של מחר תוך כדי התעסקות במדע וטכנולוגיה חדישה הנוער של היום נחשף לטכנולוגיה שמשתמשים בה בהיי-טק ובהנדסאות. על ידי כך הנוער מפתח יכולות חשיבה קוגניטיבית פרקטית ויצירתית תוך אתגרים שונים המוצגים לכל העולם באותו תאריך ואותה שעה בתחילת התחרות השנתית.

הקבוצה שלנו דוגלת בלימוד של שכבות התיכון במגוון הרחב של הנושאים ברובוטיקה. בכדי לשפר את התנאים הסביבתיים ואת ההישגים שלנו אנו זקוקים לתמיכה ואכפתיות מהזולת.

תחילת האתגר ומשך הפרויקט השנתי:

אנו קיבלנו את משימת התחרות השנתית בתחילת ינואר, והיו לנו שישה שבועות לבנות רובוט, להכין אסטרטגיית משחק, ולתכנת אותו תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, עזרה הדדית ועבודה בשיתוף פעולה.

מבין התחומים בהם אנחנו מתמקצעים:

-תכנון פרוייקט, והוצאתו לפועל בהתאם ללו"ז שנקבע מראש.

-שרטוט מלא של הרובוט לחלקיו

- פיתוח מנגנונים יוצאי דופן בהתאם לאתגר השנתי.

- תכנות מונחה חיישנים.

- עיבוד תמונה ממחושב להתמצאות בסביבה

-יצירת רובוט אוטנומי באמצעות Machine learning.

- מערכת בקרה (PID).

- פיזיקה ומכאניקה מתקדמת.

- ייצור חלקים בעיבוד שבבי.

-תרומה להקהילה והעברת הידע הלאה לאוכלוסייה הצעירה.

למה אנחנו צריכים את העזרה שלכם?

השנה לראשונה בתולדות הקבוצה זכינו בכבוד ובזכות לייצג את מדינת ישראל בתחרות הרובוטיקה העולמית המתקיימת ביוסטון טקסס מידי שנה.
תחרות זו היא מייצג של טכנולוגיה וחדשנות של קבוצות רובוטיקה מרחבי העולם הכוללות את מיטב הפיתוחים של השנה ומיטב המוחות של תלמידי תיכון מרחבי העולם. כאמור, קבוצתנו הרוויחה זכות זו לאחר זכייה במקום הראשון בשתי תחרויות אזוריות, וזכייה במקום השני בתחרות הארצית במעמד מנכ"ל FIRST ושר המדע והטכנולוגיה איוב קרא, וכל זאת לא לפני שבחצי הגמר שברנו את שיא העולם למספר נקודות במשחק בודד.

משמעות הדבר שאנו נייצג את מדינת ישראל בתחרות העולמית ונציג לעולם את הפיתוח החדשני שלנו שנוצר ממש כאן בתיכון שוהם. על מנת להביא את הכבוד הראוי למדינת ישראל אנו זקוקים לעזרה במימון נסיעתנו לתחרות העולמית המתקיימת בתאריך 19.4.2017. אנו נשמח לקבל את עזרתכם.

כל עזרה מקדמת אותנו עוד צעד לעבר היעד.

תודה לכם על עזרתכם

צרו קשר:

גיל הופן- 050-3330076

אורי פרשר-0548077715

גל אברהמוף-0522907035

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 32 משקיעים
 • ₪5,950 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
44%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) מכתב תודה תודה על התמיכה! קירבתם אותם למטרה שלנו (: קבלו מאיתנו מכתב תודה שישלח לכתובת ביתכם. מינימום ₪100 ($28.57) גלויה עם מכתב תודה תודה רבה על העזרה, צעד גדול עבורנו בדרך ליוסטון הרחוקה. בנוסף למכתב התודה של הקבוצה תישלח גם גלויה של הקבוצה מיוסטון, טקסס. מינימום ₪200 ($57.14) תעודת הוקרה על התמיכה והאהדה שלכם זכיתם בתעודת הוקרה רשמית מטעם הקבוצה על תרומתך למאמץ! מינימום ₪300 ($85.71) מארז מוצרי קבוצה מודים לכם מאוד! זכיתם מאיתנו במארז רשמי של הקבוצה הכולל בתוכו: גלויה של הקבוצה סיכת קבוצה צמיד בצבעי החולצה מחזיק מפתחות תוצרת עצמית 48 זמינים מתוך 50 מינימום ₪400 ($114.29) גלויה של הקבוצה עם מארז כרטיסי ברכה תוצרת עצמית על ההשקעה שלכם והתרומה הגדולה אנחנו מודים לכם מכל הלב. גלויה של הקבוצה עם מארז כרטיסי ברכה אישיים תוצרת עצמית בדרך אליכם. 20 זמינים מתוך 20 מינימום ₪500 ($142.86) הזמנה לביקור בבית הקבוצה אין עליכם! זכיתם בביקור בסדנה שלנו בה הקסם קורה, בין המכשירים המשוכללים וכלי העבודה של הקבוצה בנוסף לכך תקבלו גם צמיד בצבעי הקבוצה וגלויה מיוסטון הרחוקה וזכות לנהוג ברובוט! מינימום ₪2,500 ($714.29) אתם נותני חסות רשמיים! שמכם או שם החברה שלכם יופיע ברשימת נותני החסות של הקבוצה, תעודת הוקרה בשם הקבוצה תישלח אליכם. מינימום ₪5,000 ($1,428.57) אתם נותני חסות רשמיים! שמכם או שם החברה שלכם יופיע ברשימת נותני החסות של הקבוצה, תעודת הוקרה בשם הקבוצה תישלח אליכם.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!