ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

רתם תמרי-אמיר בדרך לאליפות אירופה בג’ודו לנוער 2017

שגיב תמרי-אמיר

נעים מאד

בקיץ האחרון ראינו שוב שהג'ודו מביא הישגים גדולים וגאווה לאומית רבה. למעשה רוב המדליות האולימפיות באו ממזרון הג'ודו. מה שלא יודעים או נוטים לשכוח שהדרך לאולימפיאדה ולהישגים ברמה אירופאית ועולמית עוברת בהתחלה בקריעת הכיס של ההורים.
בגיל הקאדטים, ז"א גילאים 15-18 עוברים הילדים לרמה של ג'ודו כמעט מקצועני. אם חוג לילדים עולה סדר גודל של 3,000 בשנה הרי שבתקופת הקאדטים זה כבר מטפס לסביבות ה 15,000 וזה לפני נסיעות לתחרויות ומחנות אימונים בחו"ל.

המטרה של רתם

רתם גילה את מזרון הג'ודו בגיל 4.5, מהר מאד ניתן היה לראות את כשרונו ונחישותו.
מטרתו של רתם לשנה זו היא להגיע לאליפות אירופה לקאדטים שתתקיים בקיץ. הקריטריון דורש להשיג ניקוד שאותו ניתן להשיג בתחרויות במסגרת הסבב האירופאי,

אז למה אנחנו צריכים מימון המונים?

כל נסיעה לתחרות בסבב האירופאי עולה כ 5,000 ₪, סכום שלמעט מקרים בודדים נופל על ההורים זה כולל גם ספורטאי בנבחרת ישראל שיוצא לייצג את המדינה.
רתם צריך עוד שתי תחרויות להשיג את כרטיס העליה לאליפות אירופה.
הכסף מיועד לממן את הנסיעות לתחרויות ואת אליפות אירופה עצמה.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 14 משקיעים
 • ₪2,150 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
12%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) זריקת מרץ מסע בן אלף מילין מתחיל בצעד אחד קטן, המסע לאליפות אירופה מתחיל מהמון תרומות קטנות. גם בעזרת תרומות קטנות נגיע לאליפות אירופה עם קהל גדול. מינימום ₪50 ($14.29) תרומתך נותנת עוד 20 דקות אימון טכני תרומתך מחממת את הלב, עוד חיזוק באימונים שמשפר ומחדד תרגילים בגובה ובקרקע לקראת התחרויות הקרובות. מינימום ₪100 ($28.57) נהדר, בתרומה זאת הוספת עוד חצי אימון כושר תרומתך מזרימה אדרנלין. במסגרת האימונים ישנן שתי יחידות כושר שבועיות, הערכתי תישלח במייל אישי. מינימום ₪200 ($57.14) שיגעון, תרומתך נותנת עוד אימון מנטלי עוד זריקת כוח, ג'ודו הוא מקצוע מנטלי, הרבה תלוי בהכנה הפסיכולוגית של לוחם לקראת התחרות, במסגרת ההכנות ישנה מפגש של פעם בשבוע או פעם בשבועיים עם פסיכולוג ספורט. את תודתי אשלח בתעודת הערכה מינימום ₪500 ($142.86) עצום, תרומתך מאפשרת לממן שליש מכרטיסי הטיסה תודה ממש גדולה, עלות של תחרות אירופאית מורכבת מכרטיסי טיסה, לינה, ארוחות והסעות. בואו להצגת תרגילי ג'ודו אישית במועדון ראק ג'ודו בפרדס חנה, בנוסף תקבלו תעודת הערכה מינימום ₪1,000 ($285.71) צעד קטן לאדם, אבל ממש גדול לאליפות אירופה המון המון תודה, תרומתך כבר ממנת את עלות הלינה והאוכל בכל תחרות אירופאית. בואו לשיעור ג'ודו אישי במועדון ראק ג'ודו בפרדס חנה. בנוסף תקבלו תעודת הערכה מינימום ₪2,500 ($714.29) אלופים, ממש אלופים, תרמתם כסף לחצי תחרות תודה גדולה עם חיבוק ענק, אחרי אימוני הטכניקה, אימוני הקרבות, אימוני כושר, טיפולי פיזוטרפיה, פגישות מנטאליות, צריך להגיע לתחרות, מרוכז ונחוש ולעלות ולנצח קרב של 4 דקות בואו לשיעור ג'ודו אישי במועדון ראק ג'ודו בפרדס חנה, בנוסף תקבלו חולצת T של המועדון ותעודת הערכה
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!