צרו פרויקט עוד היום! לייעוץ אישי חינם חייגו 077-2233444
crowd funding course

מנדרינה - לומדים סינית בכיף

RanE

מנדרינה - לומדים סינית בכיף

בואו ללמוד סינית בכיף עם אתר הבת של מנדרינה - סימנית אחת בשבוע. הרעיון של האתר הוא פשוט – בכל שבוע נלמד סימנית אחת מלווה בהסבר קצר על הפירוש שלה, מילים נפוצות בהן היא מופיעה, קבצי שמע למי שרוצה ללמוד את ההגייה וקובץ גרפי המסביר כיצד כותבים אותה. הסדר של הסימניות נבחר בקפידה והעמוד מתקדם מן הקל אל הכבד ומן הפשוט אל המורכב. לאט ובהדרגה, סימנית אחר סימנית, נפרק את החומה הסינית.

כולם יכולים

האתר מיועד לכל מי שמתעניין בשפה הסינית: נשות הייטק עסוקות מהמרכז, עקרי בית נואשים מהפריפריה, ילדים שאין להם חוג סינית במתנ"ס, וסתם אנשים עם הרבה זמן פנוי. בין אם תמיד רציתם ללמוד סינית אך אף פעם לא מצאתם את הזמן להתחיל, ובין אם אתם כבר לומדים סינית במסגרת אחרת אך רוצים לחזק את יסודות הקריאה והכתיבה ולהרחיב את אוצר המילים שלכם – הפרויקט הזה הוא בשבילכם.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

  • הרשמו ב ₪ לחודש
  • 17 מנויים
  • ₪340 בכל חודש
זהו פרויקט מתמשך, הסכום הנבחר יגבה בכל חודש (ניתן לעצור את התשלומים בקלות בכל רגע וללא תנאים).
מינימום ₪10 ($2.86) לחודש נמשיך במועדון לחבר תמורת עשרה שקלים אתם הופכים לחברים מן המניין בקהילת התומכים הפרויקט. מלבד הסיפוק מכך שאתם עוזרים לקדם יוזמה חינוכית ייחודית, אתם גם תהפכו את הלמידה שלכם להרבה יותר אפקטיבית ותקבלו את כל התמורות וההטבות הקיימות: (1) כל חוברות הסיכום והתרגול היוצאות בסיום של כל פרק אשר ירחיבו את יכולות השפה שלכם. (2) תרגילי כתיבה מודרכת היוצאים בסיומה של כל יחידה אשר יסייעו לכם בהטמעת הסימניות בזכרון. (3) שיעורי תגבור פרטיים או קבוצתיים בתעריף מיוחד. (4) קבלת עדיפות בעת פנייה לאתר בנושאים כלליים. (5) מעת לעת תקבלו הזמנות לפעילויות, הגרלות, מתנות ועוד. מינימום ₪20 ($5.71) לחודש זה נהדר...תמשיך! כשאתם תורמים עשרים שקלים בחודש אתם אומרים לי תודה ומעודדים אותי להמשיך. זה יוצא פחות משקל על כל סימנית שעולה לאתר אבל בשבילי זו דחיפה אדירה וסימן של ממש שאתם מאמינים במה שאני מנסה לעשות כאן. מינימום ₪30 ($8.57) לחודש תרגילי כתיבה וזכרון תמורת שלושים שקלים בחודש אתם לוקחים את הלימודים שלכם צעד אחד קדימה! בכל פעם שנסיים יחידה או נושא, אתם תקבלו תרגולי כתיבה שיעזרו לכם להטמיע את הסימניות שנלמדו בזכרון כדי שלא תשכחו אותן גם אחרי שנעבור ליחידות הבאות. מינימום ₪50 ($14.29) לחודש עכשיו אנחנו מדברים! תמורת 50 שקלים אתם הופכים את הלמידה להרבה יותר אפקטיבית. בנוסף לתרגולי הכתיבה תקבלו גם הסברים ותרגילים המתמקדים באוצר מילים ובדקדוק אשר יעזרו לכם להבין כיצד משתמשים בסימניות שלמדתם ליצירת מילים, הרכבת משפטים שלמים ושילובם בשיחות.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!