ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

"כאשר המדינה מפקירה את אזרחיה, עליהם להתאחד ולהגן על עצמם" - יצחק בן צבי

אז יש לנו משהו להגיד לכם:
מגיע למדינה שלנו יותר! מגיע לנו יותר.

מטרתנו:
להעיר את הציבור מתרדמתו וביחד להניע מחאה המונית שתרעיד את אמות הסיפים ותעביר מסר חד וברור לשומרי הסף, ובפרט ליועץ המשפטי לממשלה העומד בראש המערכת המשפטית:

לא עוד!
אנחנו לא נשב ונשתוק בזמן שאתם חוטפים לנו את המדינה ועושים בה כרצונכם.

לצורך כך, פתחנו בגיוס המונים, באמצעותו נוכל לממן פרסום בפייסבוק, בעיתונים, מימון הסעות להפגנות, הפקת סרטונים, הדפסת שלטים, פליירים ועוד, באמצעותו נוכל לקרוא לציבור הרחב להצטרף אלינו להפגנות שאנחנו עורכים מדי מוצ"ש ליד ביתו של היועמ"ש, ובכוונתנו להרחיב בעתיד למקומות נוספים, למשל ירושליים, קיסריה ועוד !

מה אנחנו דורשים

• אנו דורשים כי היועמ"ש יפסיק את טיפולו בפרשות השונות שבהם מעורב ראש הממשלה ויעביר את הטיפול לאחד מהמשנים שלו, מאחר והוא מינוי אישי ומעורב בטיוח ובמריחה של הפרשות השונות.

• אנו דורשים חקירה מקיפה של פרשת הצוללות ומתווה הגז.

• אנו דורשים הגבלת הכהונה של ראשי ממשלה, שרים, ח"כים ונבחרי ציבור בכירים בשרות המדינה או בשלטון המקומי ל-8 שנים, בין אם ברציפות או לא. כהונה ארוכת שנים הינה אחד הגורמים העיקריים שתורמת להתפתחות של שחיתות אם זה בממשלה בשרות המדינה או בשלטון המקומי.

מי אנחנו?

אנחנו קבוצה בראשות מני נפתלי אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה ופעילים חברתיים נוספים ואזרחים מן השורה, המונה כעת מאות פעילים ואלפי תומכים מכל קצוות המדינה מהצפון ועד הדרום, משלל הקשת הפוליטית מרכז שמאל וימין וללא זהות או תמיכה מפלגתית כזו או אחרת.

אנו בסך הכל אזרחים שאכפת להם מעתיד המדינה ולא מסוגלים לשבת בשקט לנוכח השחיתות השלטונית הגואה בשלל צורותיה, מראש הממשלה ועד אחרון הלוביסטים בכנסת שמנסה לקחת את כספנו אליו.

הצטרפו אלינו עכשיו, להפגנות ולתרומות. אנחנו מחכים לכם!
לפרטים על הפעילויות וההפגנות שלנו היכנסו לפייסבוק 'מני נפתלי נפתלי' והודעה בפרטי.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!