ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

בא מאהבה

ספר של 101 שירים ראשונים שירים מימי ילדות דרך התיכון, שירים מאילת וירושלים שתי ערים משמעותיות בחיי, ספר הכולל שירים על משפחה חברים וסביבה.
ספר המדבר על אהבה לזולת לחברים ומשפחה.
בספר ניתן למצוא שירים שונים על אובדן ועל החיים עצמם.
הספר הוא לקט של שירים מילדותי הרחוקה בירושלים, דרך פנימיית אורט בנתניה ועד עצם ימים אלה באילת, העיר שבה אני חי כ-33 שנים.

יעקב מלכה

יליד העיר ירושלים שכונת עין כרם, בגיל 4 עברנו לשכונת לתלפיות, שם החלה דרכי בכתיבה למגירה בעיקר עקב האבתי הרבה לשיעורי החיבור והסיפורת בבית הספר היסודי.

זכור לי במיוחד חיבור אחד אותו כתבתי בכיתה ד' על העצמת הידע עקב "קנאת סופרים תרבה חכמה".
שיר ראשון שלי שמופיע גם בספר זה וחרוט חזק בזכרוני עד היום היה זכייתה הראשונה של הפועל ירושלים בכדורגל בגביע המדינה לאחר ניצחון על הכוח מכבי רמת גן 2:0.

עם סיום הלימודים ומעבר לבית הספר התיכון אורט אשר בנתניה המשכתי לכתוב למסיבות בית הספר, כאשר גולת הכותרת של כתיבתי הגיעה בכתה יב' עם סיום הלימודים ישבתי וכתבתי ל40 תלמידים שיר קצר לכל אחד, שירים אלה הוכנסו לספר ומהווים כ-40 אחוז משירי הספר.
מירב השירים האחרים נוגעים במשפחתי הגרעינית: ילדיי, אחיי, הוריי, רעייתי ונכדיי.

לעיר אילת הגעתי לפני 33 שנה ובה מצאתי את עצמי בתחילה כאיש הספורט של מועצת הפועלים באילת ובהמשך בעיריית אילת כמנהל אגף הספורט.

כיום כמו לפני 21 שנה עובד אני בעיריית אילת כמנהל אגף הספורט, תמיד במשך השנים ידעתי לתבל כל מפגש, אם ארצי או מקומי בשיר פרי עטי על המפגש והקורה בו.

כיום כאח ל7 אחים ואחיות אבא לארבע בנים וסבא ל5 נכדים. עזרתי כאמור אומץ ואני מוציא אל הפועל את 101 שיריי הראשונים, אני בטוח שבעזרתכם אוכל להמשיך ולהוציא ספרים נוספים.

תודה רבה על העזרה.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 161 משקיעים
 • ₪52,000 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
104%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!