ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

ישיבת נועם אלימלך - פרויקט 1000/180

הישיבה

בס"ד

80,000 ש"ח לחודש! קרוב למיליון ש"ח בשנה. זה סך ההוצאות של ישיבת נועם אלימלך.

החל מארוחות בוקר צהריים וערב עשירות ומזינות, צוות חינוכי מסור 24/7, חונך אישי מקדם לכל בחור, שיעורי תורה, הרצאות מיוחדות, סדרי לימוד, קורסים והכשרה מקצועית, טיולים ופעילות פנאי. זה מה שעולה בחודש 80,000 ש"ח.

ישיבת נועם אלימלך היא בעלת קונספט יחודי וצביון שהותאם לבחורים שלא מצאו את מקומם בהיכלי הישיבות.

פעילות הישיבה מחולקת לשני מישורים, כאשר במישור הרוחני זוכים הבחורים לליווי אישי וצמוד ועזרה והדרכה בהתמודדויות הרבות, ובנוסף סדרי לימוד מיוחדים ושיעורים בנושאים מגוונים: הלכה, מוסר, מחשבה יהודית.

ובמישור הכשרתי - מקצועי, זוכים הבחורים להעשיר את הידע בלימודי אנגלית, מתמטיקה, עזרה ראשונה, מחשבים, כאשר באזור חנוכה סיימו הבחורים קורס גבס באחת המכללות הנחשבות בארץ, ואף קבלו תעודות שהעידו על הצטיינותם המיוחדת. בימים אלו עומדים הבחורים להתחיל קורס מיוחד צילום...

בפן הטכנולוגי וכל הנלווה... כאשר מדובר בבחורים שהיו מכורים, רואה הישיבה חשיבות יתירה ונכס משמעותי בכך שבכל שעות פעילות הישיבה - מהבוקר ועד הלילה נפטרים הבחורים מהחזקת המכשירים (המפוקחים).

הגם שבחורים רבים מתארים את הישיבה כתחנה הראשונה בחייהם, בה הם קבלו מענה והבנה לתחושותיהם ולהתמודדות היומית שלהם, צריך להבין שבפועל ישיבתינו מוגדרת כתחנה אחרונה, ולרבים מן הבחורים הישיבה מהווה כמצילת נפשות!

החובות שמשתרגים על צווארו של מקים הישיבה ומנהלה הרב משה בוקשפן הינם מעל 400,000 ש"ח! כשבמקביל יש לרב בוקשפן גם כולל לאברכים ולבחורים בוגרים יותר שגם תלוי ועומד עליו.

אנא עזרו לנו

כעת לא נותרה ברירה לאחר שהחובות התרבו לאחרונה, אנחנו יוצאים בקמפיין חד פעמי של 1000 אנשים שיתרמו 180 ש"ח לישיבה. שנתיים וחצי לא ביקשנו עזרה וכמובן שלא זכינו לקבל תקציבים כלשהם... אבל עכשיו על מנת להמשיך את הפעילות האדירה והמבורכת של הצלת נפשות ונשמות הבחורים, אנו חייבים את הסיוע והעזרה שלך.

זה לא עוד קמפיין, זה האפשרות שלך בפעם היחידה בחיים לקנות לעצמיך מקום מכובד בעולם הבא!

תודה

משפחת נועם אלימלך

-בהוראת הרבנים ניתן לתרום מכספי מעשר-

מבנה הישיבה

תפילה בהיכל הישיבה

סדרי לימוד בהיכל הישיבה

שיעורי תורה

קומזיץ עם הרב משה ברנסדופר שליט"א

קומזיץ עם הרב מוטה פרנק שליט"א

הרב יואל בוקשפן בקביעת מזוזה

קורס גבס

פעילות פנאי

טיולים

עם הרב קלמן גולדשמיט הי"ו

מסע ליז'ענסק

ליל שישי פרשת תרומה בישיבת נועם אלימלך

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 217 משקיעים
 • ₪181,172 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
100%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) התמורה לתרומה... בזכות התרומה שלך נוכל לתת עוד פעילות צהריים מעניינת ומספקת לעוד בחור בישיבה. מינימום ₪100 ($28.57) התמורה לתרומה... בזכות התרומה שלך נוכל לתת עוד יום שלם של פעילות לעוד בחור בישיבה. מינימום ₪130 ($37.14) התמורה לתרומה... בזכות התרומה שלך נוכל לשלם לעוד איש מקצוע על שעה של הרצאה להעשיר את הידע של התלמידים. מינימום ₪180 ($51.43) התמורה לתרומה... בזכות החלק שלך בקיום המוסד הנפלא הזה יתפללו כל תלמידי הישיבה ורבניה ביום ההילולא בציונו של הצדיק רבי אלימלך מליזענסק זכותו תגן עלינו. אנא השאר שם ושם האמא בהודעה פרטית כדי שנוכל להזכיר אותך על הציון הקדוש ביום ההילולא. מינימום ₪360 ($102.86) פעמיים 180 בזכות החלק הכפול ומכופל שלך בקיום המוסד הנפלא הזה יתפללו כל תלמידי הישיבה ורבניה ביום ההילולא בציונו של הצדיק רבי אלימלך מליזענסק זכותו תגן עלינו. אנא השאר שם ושם האמא בהודעה פרטית בעת התרומה כדי שנוכל להזכיר אותך על הציון הקדוש ביום ההילולא. מינימום ₪720 ($205.71) כפול ארבע... בזכות התרומה שלך נוכל לספק לבחורי הישיבה עוד קורס! מינימום ₪3,600 ($1,028.57) פרנס היום בסכום זה הנך מחזיק את הישיבה ליום שלם, כל פעילות הישיבה באותו יום ברוחניות ובגשמיות ייזקפו לזכותך!!! מינימום ₪10,000 ($2,857.14) פרנס השבוע לימוד תורה של שבוע ייזקפו לזכותך
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!