צרו פרויקט עוד היום! לייעוץ אישי חינם חייגו 077-2233444

מכירה מוקדמת של הספר "להעיר את האל שבפנים: מדריך לפטריות קסם: טכניקות גידול, מתכונים, טריפים וטריקים"

נעם רואה

להעיר את האל שבפנים --- מכירה מוקדמת

מדריך לפטריות קסם: טכניקות גידול, טריקים וטריפים

ליקט, תרגם וערך נעם רואה
Art by Pash

על הספר

הספר הזה די כתב את עצמו במהלך חקירותיי האישיות על השימוש בפטריות פסילוסיבין במינונים גבוהים. רציתי להבין מה הן הסכנות ומהן האפשרויות הטמונות בשימוש כזה. מהחקירה הזאת נולד הלקט הזה.

ספר מרחיב תודעה על מרחיבי תודעה.

הספר כולל קצת על עצמי ועל החוויות הסובייקטיביות שלי. אבל זה לא החלק המעניין.

טכניקות גידול: מבוא בסיסי לגידול פטריות בבית. מהזמנת נבגים ועד הפרחה וייבוש.

מתכונים: איך לצרוך פטריות פסילוסיבין, הכנה מנטלית ופיזית, מתכוני תה פטריות, שוקו פטריות וכו.

טריקים וטריפים: מיטב העדויות והראיונות של מיטב הפסיכונאוטים.. איך לקחת פטריות קסם לפי טרנס מק'קנה, מריה סבינה, על סט וסטינג מאת עיזו הטרגוזן, ועוד רבים וטובים.

הרבה עדויות פסיכדליות בטירוף, ממיקרו מינון ועד צריכת 67 גרם שהובילו לאשפוז וקשירה למיטה בבית חולים (עם סוף טוב) ועד ל-5 גרם שהובילו לפגישה עם אלוהים..

ספר קטן עם שכל גדול.
10*17 ס"מ כ-160 עמוד.

Art by Pash

הספר מלווה באיורים פסיכדליים/שמאניסטיים בשחור לבן עבודת ידו של פאש פולוק.

במסגרת התמורות המוצעות בפרויקט מימונה זה, אני מציע בנוסף על הספר גם חוברת שחור לבן מנייר בריסטול, לצביעה פסיכדלית או שלא לצביעה... תלוי בכם.

מה אעשה בכסף?

אני שואף לגייס כ-4,000-5,000 ש"ח במכירה מוקדמת של כמה עשרות עותקים, על מנת שאוכל להתקדם עם ההדפסה ושהספר המגניב הזה יראה אור ויהפוך מחלום למציאות.

הסכום הוא לא גבוה, ויכסה את ההדפסה בלבד, משום שאת רוב העבודה כבר עשיתי (כתב-יד, עריכה, הכנה לדפוס) ועל הגרפיקה כבר שילמתי, אני לא מבקש פיצוי על העלויות האלה.

אם זה מעניין אתכם תוכלו לקרוא את תוכן העניינים המצורף ולראות מה בדיוק תמצאו בספר.

תודה,
נעם

קבצים נוספים

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 1 משקיעים
 • ₪199 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
4%
השקע בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
₪39 ($11.14) עותק דיגיטלי של הספר קובץ הספר "להעיר את האל שבפנים: מדריך לפטריות קסם - טכניקות גידול, מתכונים, טריפים וטריקים" ישלח לתיבת המייל שלכם. ₪69 ($19.71) ספר מודפס + הקדשה אישית + משלוח עותק מודפס של הספר "להעיר את האל שבפנים: מדריך לפטריות קסם - טכניקות גידול, מתכונים, טריפים וטריקים" עם הקדשה אישית יישלח לביתכם. ₪139 ($39.71) ספר מודפס + חוברת Art by Pash + משלוח עותק מודפס של הספר "להעיר את האל שבפנים: מדריך לפטריות קסם..." עם הקדשה אישית יישלח לביתכם + חוברת ייחודית של האיורים הפסיכדליים/שמאניסטיים המקוריים (שחור לבן) המתלווים לספר מעשה ידי Pash Pollock לצביעה. או לא לצביעה... תלוי בכם... ₪199 ($56.86) ספר + חוברת Art + משלוח + הזמנה לאירוע השקה עותק מודפס עם הקדשה אישית + חוברת איורים פסיכדליים שמאניסטיים Art by Pash + משלוח + הזמנה לאירוע ההשקה של הספר ₪299 ($85.43) ספר + חוברת Art + משלוח + הזמנה לאירוע השקה + תודה מיוחדת בספר ספר מודפס עם הקדשה אישית + חוברת Art By Pash + משלוח + הזמנה לאירוע השקה + תודה מיוחדת לכם כתומכים בספר עצמו ₪1,339 ($382.57) ספר + הקדשה אישית + חוברת Art + משלוח + סדנה לגידול פטריות בביתכם כל התמורות הקודמות + סדנה לגידול פטריות בביתכם - כולל כל הציוד הנדרש - לכם ולעוד 3 חברים 5 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!