ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

אופציית בניית אתרים

אופצייה נוספת, מלבד התמורות הרשומות, היא בניית אתרים מקצועיים וזולים בהתאמה אישית. בשביל לממש אופציה זו ניתן לפנות אלינו במייל: WebSitesProjectsGymnasia@gmail.com

דוגמא לאתר שבנינו נמצאת בכתובת:
http://appbuild.tech

הסבר קצר:

שלום רב,
אנו תלמידי מגמת הנדסת מערכות, בכיתה יב ביה"ס "הגימנסיה העברית הרצליה", נחושים להוציא לפועל משלחת לימודית וחווייתית ליפן. אנו בטוחים כי משלחת זו תקנה לנו כלים ייחודיים לפיתוח יעיל וחדשני ותרחיב את אופקינו מעל ומעבר לאפשרי במתחם סגור בבית הספר.
המשלחת הזו מאורגנת על ידי תלמידי המגמה וגם כן - ממומנת על ידם. משלחת כזו ליפן כרוכה בעלות כספית מכבידה, ועל מנת להוציא אותה לפועל אנו זקוקים לתמיכה כלכלית.
נשמח לשתף עמכם פעולה ושתעזרו לנו לקדם את חזוננו בתור תלמידים סקרנים השואפים לקדם את עתיד המדינה.

קצת עלינו:

מגמת הנדסת מערכות היא מגמה חדשנית מרובת תחומים שבה התלמידים לומדים בצורה אינטנסיבית ומעמיקה מגוון של נושאים ומיומנויות בתחומים טכנולוגיים והנדסיים, ונדרשים לממש מכסת פרויקטים הנוגעים לסוגיות הנדסיות, אקטואליות וחברתיות. דרך מימוש פרויקטים אלו אנו לומדים נושאים כגון: אלקטרוניקה ובקרה, הנדסת מכונות ושרטוט, הפילוסופיה של הטכנולוגיה, תכנות ומדעי המחשב, ונחשפים לתוכנות מובילות בתחומן. לעתים הפרויקטים שלנו פותרים בעיות ממשיות ואמתיות בחברה האנושית בכלל והישראלית בפרט, דבר מהפכני בחינוך הישראלי: לדוגמה, קבוצת תלמידות עובדת על יצירת מכונה שתייעל את תהליך הזיהוי של סמים במשקאות, קבוצת תלמידים אחרת עובדת על מכונה שתייעל את תהליך הניקוי של ארגזי חול לחתולים, ישנו פרויקט שנתי שעוסק בסיוע לאנשים בעלי נכויות שונות, ועוד פרויקטים רבים אחרים. התלמידים באים למגמה כדי ללמוד מאנשי מקצוע בעלי ניסיון ולומדים בכך דברים רבים הנוגעים לחברה בכלל ולחייהם האישיים בפרט.

למה יפן?

יפן הינה מעצמה טכנולוגית שמחדשת תפיסות עולם תעשייתיות ומשלבת אותן עם תרבות ומורשת מפוארת והיסטוריה עשירה. קיים פער בין התרבות התעשייתית המערבית לבין המקבילה שלה במזרח, חשוב להכיר בפער הזה וכיזמים ותעשיינים לעתיד לגשר עליו. יפן משלבת בין הישן לחדש, בדומה לישראל, והתרבות הישנה שלה משפיעה על התעשייה בדרכים שונות. ללא קשר ליפן, אנו רוצים לטוס כדי להכיר ולהבין כיצד הטכנולוגיה מתפתחת במקומות אחרים, ומשפיעה על חיי היום יום, כדי שהידע שנרכוש בעולם יעזור לנו להמשיך ולפתח את עתידה הטכנולוגי של מדינת ישראל, כמעצמת היי-טק במזרח התיכון ובעולם. אנו סבורים שמשלחת תקנה לנו כלים ייחודיים לפיתוח יעיל וחדשני ותרחיב את אופקינו מעל ומעבר לאפשרי במתחם סגור בבית הספר. אנו מאמינים שטכנולוגיה לא מסתכמת באוסף של מונחים פרגמטיים הנלמדים בכיתה. על מנת לפתח טכנולוגיה מהפכנית וחדישה, שרלוונטית לכלל העולם, חשוב להכיר מקרוב את עולם התעשייה המתקדמת ולחקור כמה שיותר תרבויות ושיטות עבודה שונות.

האם תרומתך מוכרת לצורכי מס?

כן, אנחנו מגמה מטעם הגימנסיה העברית "הרצליה" שהיא גוף הפועל לתועלת הציבור ובעלת אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
התרומות מתקבלות עם סיום הקמפיין.
תשלח אליך קבלה עם סיום הקמפיין.

לשאלות בנושא יש לפנות למייל: pashty2000@gmail.com

הבדיחה היומית

נשר נכנס לבר. המלצר שואל אותו מה הוא רוצה, ולאחר שלוקח את ההזמנה הוא אומר לו "הי ידעת שיש בירה על שמך?" אז הנשר אומר...
"מה? יש בירה נחום?!"

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 10 משקיעים
 • ₪2,375 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
3%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) מכתב הוקרה כאות תודה לתרומתכם נקדיש לכם מכתב תודה בשם כל תלמידי המגמה. 9996 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪50 ($14.29) תמונה של המגמה עם מכתב הוקרה כמחווה לתרומתכם נשלח לכם תמונה של המגמה בצירוף מכתב הוקרה על תרומתכם בשם תלמידי המגמה. 9999 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪100 ($28.57) תעודת הוקרה רשמית כמחווה על תרומתכם נשלח אליכם תעודת הוקרה רשמית שתכלול הקדשה ותודה. 9999 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪200 ($57.14) ספר גימנסיה + מכתב הוקרה בצירוף מכתב הוקרה תקבלו ספר הגימנסיה, המספר על אודות הגימנסיה בשנותיה המוקדמות עד היום. 9997 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪750 ($214.29) ציור של המעצב אלכס פדואה + מכתב הוקרה בצירוף מכתב הוקרה תקבלו ציור קטן מודפס על קרטון ביצוע של המעצב התעשייתי אלכס פדואה - מעצב בעל שם בינלאומי. 10000 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪1,000 ($285.71) כרטיס כניסה לאירוע TED תקבלו כרטיס כניסה לאירוע מיוחד במינו בו נזמין אתכם למתחם המגמה בבית ספרנו, בו נביא מרצים ממגוון תחומים (ביניהם מורי המגמה ומרצים נוספים), בנוסף להרצאות תלמידי המגמה. 499 זמינים מתוך 500 מינימום ₪1,000 ($285.71) ציור גדול של המעצב אלכס פדואה + מכתב הוקרה בצירוף מכתב הוקרה תקבלו ציור גדול מודפס על קרטון ביצוע של המעצב התעשייתי אלכס פדואה - מעצב בעל שם בינלאומי. 10000 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪1,500 ($428.57) כרטיס כניסה לאירוע TED + סיור בחוות גידול ספירולינות וקבלת שייק ספירולינה בנוסף לכניסה לאירוע תקבלו סיור מיוחד בחוות הספירולינות הייחודית בבית ספרינו, שם תשמעו הרצאה ותראו תהליך קצירה של ספירולינה, ותתנסו בטעימת שייק ספירולינה טרי. 50 זמינים מתוך 50 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) מפגש עם תלמידי המגמה כאות מחווה לתרומתכם הנאה תזכו למפגש עם תלמידי המגמה לשיחה לאחר המשלחת על כיבוד קל בחדר המגמה. 4 זמינים מתוך 4
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!