ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מגייסים כסף לייעוץ משפטי להגשת עתירה מנהלית

אנו בעמותת בי"ת - בוגרים ידידים ותושבים למען חקלאי פרדס חנה, התחייבנו בפני כ 5000 איש ואישה שתמכו בנו וחתמו על התנגדויות להוביל את המאבק עד הסוף. אז למען 5000 החותמים ולמען כלל תושבי פרדס חנה כרכור ולמען מדינת ישראל אנו מתכננים להגיש עתירה מנהלתית כנגד רשויות התכנון. אך לא רק, גם הנושא הקנייני ( על עצם חוקיות המכירה בכלל ) יועלה בעתירה. בידינו חומרים רבים שנאספו בעמל רב בשנים האחרונות וטרם נחשפו בפני בית המשפט. מאחר שלעמותת בי"ת אין הכנסות אנו פונים בקריאה לציבור הרחב שמאמין שצריך להוציא את הצדק לאור להתגייס ולתרום כל אחד לפי יכולותיו. התשורות צנועות ובעיקרם תודה שלנו ושל שאר הציבור אך המאבק צודק והוא למען העתיד. כולנו פועלים בהתנדבות ולאורך שנים רק בגלל שאנו מאמינים שלא רק שצריך לנצח אלא במאבק הזה חובה לנצח ושזה אפשרי.

המכללה התיכונית הירוקה

אחד הרעיונות המרכזיים שעמותת בי"ת רואה בחזונה זה הקמת מכללה תיכונית לחקלאות מתקדמת ומרכז לחברות הזנק בתחומי החקלאות החכמה, אנרגיה חליפית, איכות הסביבה ומים צמוד לביה"ס החקלאי פרדס חנה.

מתוך תקציר התוכנית:

"מדינת ישראל הוקמה ע"י חלוצים אשר האמינו באמרתו של סמילנסקי "אם חקלאות כאן מולדת כאן" ואשר חינכו דורות של בני איכרים להמשיך בדרך זו ע"י שילוב לימודים גבוהים בתחום החקלאות וחינוך לעבודה ויצירה.
המציאות בעשור השני של שנות האלפיים דורשת התאמה של החינוך לצרכים המשתנים של מדינת ישראל לאור השינויים בעולם. לא נס ליחה של האמונה בעבודה ויצירה אלא שכעת יש לשלבה בחינוך ליזמות ולבניית מאגרי ידע ומצוינות. במדינת ישראל אנו מוגבלים בקרקע, מים וכוח אדם אך התברכנו ביכולות של יצירה, מחקר ומקוריות.

אין מקום מתאים יותר להקמת חממה טכנולוגית שתעסוק בתחומים אלו מאשר בתשלובת המוסדות שתוקם בשטח ביה"ס החקלאי בפרדס חנה.
לסכום, אנו יכולים להפוך את שטח בית הספר החקלאי ההיסטורי לקמפוס חדשני הפועל בהתאם לצרכים של המדינה בשנות העשרים של המאה הזו. הפרויקט יכול להוות מנוף נפלא לקידום האיזור ואין ספק שיזכה לתמיכה ועידוד, מוראלי ופיננסי של הממשל המקומי והארצי.

"אם נרצה אין זו הזיה" עשינו כבר מפעלים גדולים יותר בהקמת חקלאות מפוארת שלקחה חלק פעיל בבניית המדינה."

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 69 משקיעים
 • ₪13,300 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
33%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) אנו מודים לכם תודה רבה על תרומתכם הנדיבה להצלת בית הספר חקלאי פרדס חנה מכרישי הנדל"ן 28 זמינים מתוך 50 מינימום ₪100 ($28.57) אנו מודים לכם גם בפייסבוק תודה רבה על תרומתכם הנדיבה להצלת בית הספר חקלאי פרדס חנה מכרישי הנדל"ן. אנו נשמח לפרסם את שמכם בדף הפייסבוק של המאבק 28 זמינים מתוך 50 מינימום ₪250 ($71.43) אנו מודים לכם ונשמח להעניק לכם תעודת הוקרה תודה רבה על תרומתכם הנדיבה להצלת בית הספר חקלאי פרדס חנה מכרישי הנדל"ן. בנוסף נעניק לכם תעודת הוקרה מטעם עמותת בי"ת 44 זמינים מתוך 50 מינימום ₪500 ($142.86) אנו מודים לכם ונשמח להעניק לכם תעודת הוקרה מהודרת תודה רבה על תרומתכם הנדיבה להצלת בית הספר חקלאי פרדס חנה מכרישי הנדל"ן. בנוסף נעניק לכם תעודת הוקרה מהודרת מטעם עמותת בי"ת 26 זמינים מתוך 30 מינימום ₪1,000 ($285.71) אנו מודים לכם. ונעניק לכם תעודת הוקרה מהודרת + רישום כחבר כבוד בעמותה תודה רבה על תרומתכם הנדיבה להצלת בית הספר חקלאי פרדס חנה מכרישי הנדל"ן. בנוסף נעניק לכם תעודת הוקרה מהודרת מטעם עמותת בי"ת וכן רישום כחבר כבוד בעמותה 17 זמינים מתוך 20
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!