ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

ספר המאמרים והתמונות שלי - מאמרים שעוזרים לחיים, תמונות שנוגעות

תומר סברון

על הספר...

הספר מכיל עשרים וארבעה מאמרים שלי, שהעליתי במהלך השנתיים האחרונות כפוסטים בעמוד המקצועי שלי בפייסבוק, תומר סברון – פסיכולוג קליני-רוחני.

במאמרים אלה אני נותן ידע וכלים להתמודדויות עם הקשיים היומיומיים שיש לכולנו. כיצד נוכל ליצור את המציאות שאנו חולמים עליה, מה הם החסמים האמיתיים שיש בתוכנו שגורמים לנו להתקע בעבר ולשחזר אותו שוב ושוב... המוח המתעתע... המחשבות ... הפחדים... כיצד נוכל להתגבר עליהם, לפסוע לעבר בניה והתקדמות, להצליח לגעת באושר הפנימי שלנו, להתעורר ולהתחיל לחיות.

מהתגובות שאני מקבל אני יודע שהדברים שאני כותב במאמרים אלה נוגעים באנשים, מחזקים, נותנים השראה, תקווה ומכוונים בדרך לשינוי.
עכשיו אני רוצה להוציא את המאמרים האלה בספר, כדי שעוד אנשים יוכלו להינות ולהפיק מהם.

בספר משולבות גם תמונות שצילמתי, דרכם משתקף הקסם של הטבע וגם הן נוגעות ומעוררות משהו עמוק בלב.

תודה על הושטת היד,
תומר (:

כמה תגובות למאמרים שלי:

מי אני?...

המסע שלי, שדרכו קיבלתי את כל הידע שיש בי, החל בגיל 21, בצבא, כשהתעוררתי בבית החולים השיקומי. גופי מקובע למיטה מיוחדת והפנים שלי מופנות למטה, מסתכלות על הרצפה... הג'יפ הצבאי התהפך ויחד איתו החיים שלי... נפצעתי בחוט השדרה... פציעה שהותירה אותי עם גוף חצי משותק. מהמקום הכי למטה הזה ומתוך ההתמודדות עם גופי הפגוע החלה הצמיחה, הסקרנות, הרצון לחקור את החיים האלה והמשמעות שלהם. דרך לימודי הדוקטורט שלי בנוירוביולוגיה, לימודי התואר וההכשרה בפסיכולוגיה קלינית, ההתנסויות הרוחניות שעברתי, דרך העליות והירידות של הקשיים וההצלחות עד להגשמה העצמית שלי והנגיעה באושר האמיתי, בנתינה ובאהבה.

כיום מטפל ומסייע לאנשים לחולל שינוי מהותי בחייהם על מנת לחיות חיים יותר מחוברים מאושרים ותורמים... זאת באמצעות טיפולים אישיים, סדנאות/הרצאות בהן אני מלמד את הידע והכלים שקיבלתי אני, והכתיבה שלי... (:

מבחינתי זו שליחות להפיץ לכמה שיותר אנשים את הידע והכלים שקיבלתי, ולסייע לאנשים ולעולם שלנו להיות מקום טוב יותר... (:

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!