ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

היי, אני כנרת. גדלתי ברחובות בבית של משפחה מכורה לכדורגל. הרבה מהילדות שלי עברה בשעריים, בבית של סבא שלי, סעדיה חדד ז"ל שעלה מתימן, וסבתא שלי חנה חדד, בולגריה שעדיין מכינה את החילבה הכי טובה בשכונה. את הקומדיה הזאת, "הכח שעריים", אני כותבת כבר 4 שנים, בין לבין עשיתי שלושה ילדים ושלל תפקידים על המסך ועל הבמה. מעצם היותי תסריטאית שהיא גם שחקנית וקומיקאית, לא הייתה לי שום דרך אחרת חוץ מלכתוב קומדיה שתאפשר לדמויות הנשיות שלי להתפרע לא פחות מהדמויות הגבריות, אם לא יותר. מאז שאני ילדה מדברים איתי על מכבי שעריים, אז חשבתי לעצמי, מה אם היה נפתח בשעריים מועדון כדורגל של נשים? וככה נולדה הכח שעריים.

בואו לתמוך ביצירה ישראלית עצמאית

הכח שעריים היא סדרה עצמאית. אתם בטח יודעים שבישראל מפיקים סדרות מקור מעולות, אבל בגלל אילוצי תקציב, כמות הסדרות שמופקת בכל שנה מאוד מוגבלת וזאת הסיבה שלוח השידורים שלנו מלא בריאליטי ותכניות בישול והמון סדרות מצוינות פשוט מחכות על המדף. אז אחרי שהכח שעריים הדביקה בהתלהבות את כל מי שפגש אותה בדרך, החלטתי במקום להצטרף למחכים, להצטרף לעושים. ובהשראת גל הקולנוע העצמאי הפורח, להפיק סדרה עצמאית באיכות מעולה ובאורך מלא. במהלך המסע המאתגר הזה פגשתי את גיל וינשטיין שהביא איתו חזון ויזואלי שחיבר הכל, ומאז כבר הרבה זמן שאנחנו עובדים על הסדרה הזו ביחד. בשלב הזה אנחנו מפיקים את הפיילוט - הפרק הראשון, אותו אנו מתכוונים לממן ברובו מהכיס הפרטי שלנו וכספי משקיעים, ואת היתר בעזרתכם, ותודה על כך. אתם השותפים שבעזרתם "הכח שעריים" תעלה על המסך!

מה קורה בסדרה?

"הכח שעריים" היא קבוצת חובבות שרוצות להיכנס לליגה. זה לא פשוט להקים מועדון כדורגל נשים. זה ידוע שאישה משלמת מחיר בחיים בכל מגרש שהיא משחקת, והן כבר שנים מבקשות מימון למאמנת, אז העירייה הכניסה להן גול עצמי. קוראים לו אלדד ג'רבי. הוא החלוץ המיתולוגי של מכבי שעריים, שחזר לשכונה להיות המאמן שלהן, ודווקא יש לו גישה לנשים פשוט נשים לא אוהבות את הגישה שלו. אבל זה לא מה שישבור אותן. כי הקבוצה הזאת היא משפחה. באמת, כולן שם בנות דודות. אז אוקיי, לכל אחת שם יש את ההפרעה שלה. הן מתאמנות רק בערב כי אף אחת לא באמת עזבה את הקריירה שלה. אין להן ממש תקציב. או חילופים. הכרוז שלהן הוא החזן של בית הכנסת והן חולקות מגרש עם הנוער. והילדים. וחוג קט-רגל, קטקטים. ורוגבי. מי משחק רוגבי?! הספונסרים שלהן מתחלפים כל שבוע. כרגע למשל הן נקראות "הכח שעריים - אברמוב דבקים וזפת".
אבל כל זה לא יגרום להן לוותר על החלום להיכנס לליגת הנשים. כי ב"הכח שעריים" כל משחק הוא הבטחה חדשה, שמשהו ישתבש. ובכל זאת הן נותנות את הנשמה. "הכח שעריים", כי קבוצה לא בוחרים.

איך הכסף שהשקעתם מקדם את הסדרה?

השלב הראשון במסע, צילומי הפיילוט, מתוכננים לצאת לפועל ב-2017. זה לא סוד שעלויות הפקת סדרה הן עצומות. אחרי הרבה עבודת הכנה מקדימה ותכנון תקציב, ומהיכרות עם התסריט, והעזרה שנוכל לקבל מחברים ואנשים מתוך תעשיית הטלוויזיה והקולנוע. הגענו לחישוב שגם אחרי ההשקעה מכספנו הפרטי וכספי המשקיעים, אנחנו זקוקים לעוד מינימום של 60,000 ₪ כדי להוציא את הפקת הפיילוט לפועל. את הכסף הזה אנחנו מבקשים מכם, מתוך מחשבה שכולנו רוצים יותר תוכן איכותי על המסך שלנו. 60,000 ₪ הם הרף התחתון, אבל אנחנו מקווים בעזרתכם לגייס הרבה יותר. יאללה הכח שעריים!

היוצרים

כנרת פלד אמירי (36) בוגרת החוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב. קומיקאית ("דומינו גרוס") שחקנית תיאטרון וטלוויזיה ("פולישוק", "רון" ועוד)
בוגרת תואר שני בתסריטאות בחוג לקולנוע באוניברסיטת תל-אביב. כתבה מחזות ומערכונים לטלוויזיה.
נשואה ואמא לשלושה.

גיל וינשטיין (35) בוגר החוג לקולנוע באוניברסיטת תל-אביב. במאי ועורך קולנוע וטלוויזיה ("שחקן ספסל", "מפטיר", "בשר תותחים")
נשוי. מתגורר ועובד על ציר גרמניה תל-אביב.

תגובות

 • 390 משקיעים
 • ₪67,920 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
113%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) מפרגן/נת נשלח לכם מייל תודה רבה מכל הלב מהקאסט והיוצרים, עם תמונה קבוצתית של שחקניות הקבוצה. מינימום ₪75 ($21.43) אוהד/ת תקבלו סט תחתיות ממותגות לכוסות עם לוגו "הכח שעריים" וגלויית תודה עם תמונה קבוצתית של שחקניות הקבוצה. מינימום ₪125 ($35.71) אוהד שרוף/אוהדת שרופה תקבלו פוסטר כדורגל חתום של שחקניות "הכח שעריים" וכרטיס לפרמיירה החגיגית. מינימום ₪185 ($52.86) כל שבת ביציע תקבלו פוסטר חתום של שחקניות "הכח שעריים" + תחתיות ממותגות לכוסות של "הכח שעריים" + כרטיס זוגי לפרימיירה החגיגית. מינימום ₪245 ($70.00) האוהד/ת עם הזמבורה תקבלו צעיף אוהדים רשמי של "הכח שעריים" + סרטון תודה אישי ומושקע מהקאסט + כרטיס זוגי לפרימיירה החגיגית. מינימום ₪365 ($104.29) תא פרטי ביציע תקבלו חולצת כדורגל של "הכח שעריים" + סרטון תודה אישי ומושקע מהקאסט + כרטיס זוגי לפריימירה החגיגית. מינימום ₪500 ($142.86) חבר/ה בעמותת האוהדים תקבלו חולצת כדורגל אישית של "הכח שעריים", עם השם והמספר שתבחרו + כרטיס זוגי לפרימיירה החגיגית + קרדיט ברולר. מינימום ₪1,000 ($285.71) יו"ר עמותת האוהדים תקבלו חליפת כדורגל של "הכח שעריים" עם השם והמספר שתבחרו + הקרנה פרטית + קרדיט ברולר כיו"ר עמותת האוהדים של "הכח שעריים". מינימום ₪2,000 ($571.43) ספונסר/ית תקבלו כדורגל מקצועי חתום ע"י כל שחקניות הקבוצה + הקרנה פרטית + קרדיט ברולר כספונסר/ית "הכח שעריים". מינימום ₪5,000 ($1,428.57) מנג'ר תקבלו כדורגל מקצועי חתום ע"י כל שחקניות הקבוצה + חליפת כדורגל + תפקיד אורח בפרק + הקרנה פרטית + קרדיט ברולר כמנג'ר "הכח שעריים". מינימום ₪10,000 ($2,857.14) בעלים תקבלו מנוי לעונה למכבי שעריים (מבוגר+ילד) + הקרנה פרטית + תפקיד אורח בפרק + קרדיט ברולר כבעלים של "הכח שעריים". מינימום ₪10,000 ($2,857.14) מסלול מיוחד לעסקים שלט עם שם העסק או החברה שלך יונח מאחורי הקווים במגרש, במהלך כל הפיילוט + קרדיט ברולר כספונסר/ית "הכח שעריים"
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!