ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

החלום | יובל דיין


שלום חברים וחברות.

יש לי חלום שאני חולם כבר שנים, להקים מרכז יהודי קהילתי אלטרנטיבי בלב שכונה מיושבת. עם פעילויות אחה״צ לילדים ונוער, דרך סדנאות ושיעורים, וכלה בהופעות, הרצאות ומגוון פעילויות לילה למבוגרים. ריאה ברסלבית ירוקה במתחם השכונתי, מקום נגיש, משפחתי וידידותי למשתמש.

כל מי שיש לו עיניים לראות מבחין בצמא הגובר והולך ליהדות בגובה העיניים, ערכית, שורשית, מחוברת ישירות למעיינות העתיקים, אך מוצאת את דרכה להשתלב בסדר היום המשפחתי והקהילתי של כל פרט.

המציאות


בפורים לפני כמעט שנתיים, קרם החלום עור וגידים בלי שקל אחד בתקציב, אבל עם אנשים מיוחדים במינם, כמויות של אמונה וים של סיעתא דשמיא הצלחנו להפוך חלום למציאות ומרכז התהוות נולד. בחלל גדול ומיוחד בבית הכנסת הגדול באלנבי קרה הנס. ומתחם של תפילה וקדושה שהוקם בשנת 1921 זכה לפריחה מחודשת.

נכון להיום המרכז פועל חמישה ימים בשבוע משעות הצהריים, לאורך כל היום ועד מאוחר מאוחר בלילה, וברוך השם טפו טפו קהל לא חסר וכל מי שמגיע, מתאהב וחוזר.

אנחנו צריכים אתכם


הבייבי שלנו בן שנתיים וכבר הולך לבד. אבל עדיין המון דברים עוד לא גמורים ואנחנו כרגיל חסרי תקציב בעליל ולכן אנחנו פונים אליכם חברים וחברות אהובים ואהובות. כל אחד ואחת מאיתנו יכול להצטרף לעשייה הגדולה ולתמוך במשהו. ומעט למעט מצטרף לעזרה גדולה. תנו לנו את הרוח הגבית שאנחנו כל כך צריכים בשביל להתחיל את השנה השניה כמו שצריך. תהיו חברים. תהיו שותפים.

למה 80,000?


אז ככה:

מתוך אידיאולוגיה, בחירה והתחשבות בקהל, ההכנסות החודשיות של המרכז מכוונות לפי ההוצאות. עם אפס שומן. והלואי ויתאפשר לנו להעניק הכל בחינם. אבל עד אז, לבד לגמרי, ללא תורם או תקציב חיצוני, ההכנסות מכסות כמעט במדוייק את ההוצאות. מה שלא משאיר לנו שקל אחד להמשיך ולהתפתח, לחדש את הבלאי ולהשתפר כנדרש.

(ועל העלאת מחיר הכניסה אין מה לדבר. בתוך עמי אנוכי יושב ופער של 5 שקלים יכול להיות מחסום רציני להרבה אנשים, ואוי לנו מיום הדין שבמו ידינו הרחקנו, ועדיין הצרכים דחופים..)

אלו הדברים בהם אנחנו חייבים לטפל בדחיפות:
א. מערכת החשמל של המבנה הישן חייבת טיפול דחוף וזה יקרררר באופן מבהיל ומחוייב המציאות בהתאם.

ב. תאורת הבמה על הפנים, מהבהבת וקופצת ומעצבנת, למרצים והאמנים שעל הבמה זה גורם לבעיות ריכוז קשות, ואפילו המעט שאנחנו מצליחים לשדר החוצה נתקל בזעם הצופים המכורים. בקיצור, חייבים כסף.

ג. מערכת הסאונד צריכה עוד שיפור קטן. וכן אחרי שנתיים של עבודה יומיומית צריכים דחוף עוד כמה מיקרופונים, כבלים, ועוד מלא דברים קטנים מעצבנים ויקרים אך משמעותיים מאד.

ד. אין לנו מערכת צילום או שידור ברמה המתבקשת וזה ממש ממש חבל, כי עם כל כך מעט השקעה נוכל לשדר את כל השיעורים וההרצאות וההופעות לרשת באיכות נפלאה, מה שהיום עדיין בגדר חלום.
(ויש לנו רעיון מהפכני איך לעשות את זה בזול ומדהים.. חכו תראו, תתעלפו.)

ה. החורף הגיע ויש תיקונים ואיטומים שחייבים לעשות בכניסה למרכז ובאזור השירותים.

אתם מרוויחים


הכנו לכם מתנות נפלאות שתוכלו להנות מהן מיד בסיום הפרוייקט!
תוכלו לבחור מתוך מגוון הפעילויות במרכז את הדברים שאתם הכי רוצים, לקבל ערך רוחני וערכי גבוה ולתת לנו כח לעוד שנה קדימה!

אנחנו בטוחים שיחד נצליח לגייס את הסכום
ומחכים לפגוש אתכם במרכז התהוות!

תודה

יובל, נועה והחברים מהתהוות

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 157 משקיעים
 • ₪35,517 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
44%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) חיבוק החיבוק שלכם שווה המון דין פרוטה כדין מאה מינימום ₪50 ($14.29) שיעור במתנה תקבלו למייל שיעור שמעולם לא פורסם שישלח אליכם בלבד! מינימום ₪72 ($20.57) אשריך תודה על החסד ועל הלב הטוב שגילית. נשלח אליך בשמחה בדואר 2 כרטיסים חינם לשיעורים במרכז התהוות לבחירתך. מינימום ₪101 ($28.86) אשריך פלוס תודה רבה על אקסטרא מאמץ ועל נדיבות הלב שגילית. נשלח אליך בשמחה בדואר כרטיס חינם לשיעור + כרטיס חינם להופעה לבחירתך. מינימום ₪202 ($57.71) אשריך פלוס פלוס אנחנו נפעמים מרוחב הלב שלך ומאחלים לך רק טוב ואושר. נשלח אליך בדואר כרטיס חינם לשיעור + כרטיס חינם להופעה לבחירתך ועוד סדנת תוכן במתנה באתר VIMEO מינימום ₪400 ($114.29) שירה גאולה משלך תודה רבה על ההשתתפות במאמץ. הוזמנת בזאת לערב גאלה ספרותי עם נועה ירון דיין, שתספר על תהליך הכתיבה של ספרה החדש ׳שירה גאולה׳ + כל תומך יקבל ספר עם הקדשה אישית מנועה. מינימום ₪600 ($171.43) מנוי חופשי ל VIMEO סדרות של שיעורים וסדנאות שנמצאים בתשלום יפתחו בפניכם באופן מלא! + 2 שיעורים במרכז התהוות + הופעה לבחירתכם מינימום ₪999 ($285.43) אשריך פלוס כרטיס חבר לשנה שלמה! אושר מציף את ליבנו ודמעות ממלאות את עינינו בראותנו את רוחב הלב שתקף אותך. נשלח לך בדואר כרטיס חבר ׳התהוות׳ המקנה כניסה לשיעורים חינם והנחה של 50% בשאר הפעילויות במרכז התהוות לשנה שלמה!
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!