ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

פרטי המקרה

אפשר לקרוא את רוב השתלשלות העניינים בבלוג שלי. אספר בקצרה פעם פגשתי בחור, שחיבבתי מאוד, הוא ניצל את רגשותי כלפיו ואת רצוני לעזור לו, ושכנע אותי לעשות משהו שהתברר כטעות מרה. ואז באפריל 2007 הפכתי לנרדפת, על ידי אנשי עולם תחתון, בתי משפט וכדומה.
כולם רצו ממני כסף שאין לי.
אחרי שנה וחצי של מלחמה נואשת בבתי המשפט בניסיון להוכיח שנפלתי קורבן להונאה, שופטת אחת אמרה שזה לא משנה, אני צריכה להחזיר את הכסף.
נתבעתי על סכום של כ-350 אלף ₪, סכום שלא היה ואין ביכולתי להחזיר. לכן הלכתי לפשיטת רגל. תהליך מחיקת זהותי כאדם או כאזרח, נכנס להילוך גבוה. נשללו ממני זכויותי הכלכליות והדרכון שלי הופקד איפשהו.
במהלך השנים האלו, גיליתי כמה זולים הם חיי אדם, כמה מהר המערכת לועסת אותו ומקיאה אותו מתוכה, כאילו כלום. זכויותיו נשללות, קולו נאלם, עורכי דין מבקשים לגזור קופונים על גבו של אדם, אומלל שנפל קורבן להונאה, פשוטה ולא מתוחכמת אבל הרסנית מאוד.
מצבי הבריאותי והנפשי התערער, ואין דרך להסתיר את זה, ואין לי כוח להתבייש בזה.
במהלך התקופה, נתקלתי גם בהמון אנשים טובים, שעזרו לי, בין אם זה בייעוץ משפטי ובין אם זה בלהיות סובלניים איתי, כי אני צריכה טיפולי שיניים ואין לי כסף. המון חברים עזרו בכל מה שהם יכלו, ועל כך אני מוקירה להם תודה עמוקה מקרב לבי.
לפני כחודש נדלקה הנורה בקצה מנהרת חושך חיי, קבלתי הפטר. הפטר הוא החלטה של בית המשפט שפוטרת את האדם מכל חובותיו ומאפשרת לו לפתוח דף חדש.
קבלת ההפטר תלויה בכיסוי חוב שעומד על כ-9,500 ש"ח.

זקוקה לעזרתכם

אחרי התלבטויות רבות, ואינספור מחשבות, החלטתי לפנות אליכם ולבקש את עזרתכם.
אני יודעת שיש פרויקטים חשובים יותר, ואנשים שמצבם קשה הרבה יותר משלי. ובכל זאת, אחרי תשע שנים של חיים בצל המצב הזה, אחרי שנגרמו לי קשיים רבים, אני פונה אליכם ומבקשת עזרה.
אני רוצה להתחיל פרק חדש בחיי, של אדם ואזרח, עובד ומתפקד, ללא צל כבד שמרחף מעליו.
בתקופה הזאת הצלחתי להגשים אהבה ישנה והתחלתי ללמוד צילום, חלק מהתשורות שארצה לתת יהיו שירותי כצלמת. חוץ מזה, עבור רכישת צילומי משפחה, אתן גם צילומי בת מצווה לילדים שידם אינה משגת.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 88 משקיעים
 • ₪15,125 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
168%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!