ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הכדור הכתום

כשהקמתי את הכדור הכתום ב2013, לא ממש ידעתי מה אני רוצה ליצור. לפני זה עבדתי עם ערן סורוקה, ובסך הכל רציתי לכתוב הגיגים בבלוג ולקדם אותם. אלא שראיתי שיש דרישה גדולה יותר. היה איזה נודניק(דרור האס) שכל הזמן שלח לי ידיעות לפרסם בדף. הפכתי אותו לאדמין, וביחד איתו הכדור הכתום פתאום הפך לקהילה.


גם האתר שלנו נפתח ממש במקרה, דרך שיתוף פעולה עם חנות נעליים אינטרנטית. הם רצו קהל, ואנחנו רצינו במה. מאז האתר שלנו גדל והוא הרבה מעבר לכתבות. זהו האתר היחיד בעברית שמכיל מידע על משכורות ומדור שלם על פאנטזי.


כיום יש לנו כ6000 לייקים בדף הפייסבוק ואנחנו דף הפייסבוק הגדול בעברית שעוקב אחרי הNBA. אנחנו מעדכנים באופן שוטף ומביאים חדשות שאין בשום מקום אחר. יש לנו טורים יומיים ושבועיים, כמו גם כתבות מגזין.


את כל התוכן הזה עשינו ללא תמיכה כספית. כותבים נוספים התגייסו על מנת לייצר תוכן כדורסל איכותי וכיפי. על מנת לקפוץ למדרגה הבאה, להמשיך לשדרג את הקהילה והאתר, אנחנו זקוקים לתמיכה שלכם.

מה נעשה עם הכסף?

תחזוקה שוטפת של האתר.
שדרוג מראה האתר.
שדרוג הנגישות.
שירות פורומים מוצלח יותר לשדרוג הדיונים שלנו.
מתן כלים וגישה לכותבים (רשיונות לליג פאס, תוכנות עריכה).
תחרויות נושאות פרסים לקהילה.


כל תמיכה תתקבל בברכה.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 131 משקיעים
 • ₪12,492 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
104%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) פוסט תודה תמיכה של 20 שקלים למען הקהילה. בתמורה לתמיכה נציין אתכם בפוסט תודה בפייסבוק מינימום ₪75 ($21.43) תמונת הרקע של דף הפייסבוק שלנו רוצים לראות את ג'ון סטוקטון ברקע של הדף שלנו? מייקל ג'ורדן? אתם קובעים. שימו לב שלא ניתן להציג תוכן פרסומי. תתקבל כל תמונה שקשורה לכדורסל לבחירתכם (אפילו אם בא לכם להעלות שלשה שאתם קלעתם). התמונה תוצג בדף למשך שבועיים. 3 זמינים מתוך 5 מינימום ₪100 ($28.57) חולצה של הכדור הכתום חולצה של הכדור הכתום תשלח לביתכם. זמן המשלוח כחודשיים לאחר סיום הפרויקט. מינימום ₪200 ($57.14) השתתפות בערב פתיחת העונה הכדור הכתום יערוך ערב פתיחת עונה, ומי שיבחר במדרגה זו יוזמן. במהלך הערב נדבר על כדורסל ועל העונה הקרובה. כל מי שיגיע לערב יקבל חולצה של האתר. בנוסף נגריל עותק של NBA2K17 בין המשתתפים. 36 זמינים מתוך 50 מינימום ₪500 ($142.86) הרצאה לילדים על NBA. יש לכם ילדים בבי"ס יסודי? רוצים הרצאה על הNBA? אני אגיע אישית לביה"ס ואספר שעה על הNBA. ההרצאה מחוברת לערכים כמו נחישות ומתאימה לבנים ובנות (נוסתה על האחיין שלי וזכתה לפידבקים חמים). שימו לב שמדובר בימי שישי בלבד. 4 זמינים מתוך 4 מינימום ₪750 ($214.29) באנר פנימי באתר פרסומת פנימית בתוך האתר. בכל עמוד (למעט העמוד הראשי) יופיע פרסום בסרגל הצד וקישור לאתר לפי בחירתכם. הפרסומת תשאר באתר עד תום העונה (סיום גמר הNBA) 4 זמינים מתוך 4 מינימום ₪1,500 ($428.57) באנר ראשי באתר פרסומת ראשית באתר, עם לינק לעמוד אינטרנט לפי בחירתכם. הפרסומת תשאר באתר עד תום העונה (סיום גמר הNBA) 1 זמינים מתוך 1
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!