ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

"הפחדים שלי הם לא אני".

הספר שלי יגרום לכם לחשוב, להרגיש ולפעול אחרת, טוב יותר. הוא ילמד אתכם כיצד להתנהל מתוך מקום מקדם ומצליח, לקחת אחריות על חייכם ולהבין שכל אחד מאתנו הוא יהלום הממתין לליטוש.
הספר יגרום לכם להתבונן פנימה אל הבית הפנימי שלכם, לעצור, להקשיב, להבין ולחשוב באופן יצירתי.
לזהות הזדמנויות שמגיעות לחייכם ובעיקר לאהוב את החיים ולהודות עליהם.
הספר יראה לכם את הדרך שעברתי, את שיעורי החיים והתובנות שאימצתי בדרך, אחלוק איתכם את שיטת המהפך שיצרתי. שיטה זו תגרום לכם לעשות שינוי מהפנים החוצה ולפעול מתוך האני הגבוה שלכם.

הספר יעסוק, בין היתר, בנושאים הבאים:

* איך להתבונן פנימה
* איזה פעולות עליכם לעשות כדי למגר את הפחד ולהתעצם ממנו.
* איך ניתן לזהות מעגלים פתוחים, לסגור אותם ולהתקדם קדימה.
* כיצד ניתן לזהות את הקושי ולהפוך אותו להזדמנות.

מצרפת לכם טעימה קטנה ומרגשת מתוך הספר שלי :

במהלך קורס מטפלי הריברסינג שלמדתי, חוויתי רגע עצמתי במיוחד שהכיל מכתב השלמה שכתבתי לאמי היקרה, שתיבדל לחיים ארוכים ובריאים, כדי לנקות, להבהיר ולמקד דברים שעמדו בעבר בינינו, לסגור מעגל ולחזק את האהבה ביני לבינה. במכתב זה פרטתי אירועים שקרו בעברי ומה הרגשתי תוך כדי התרחשותם.
כתבתי דברים כמו "כשהייתי בת 12 ואבא סטר לי, הרגשתי מושפלת חסרת אונים, אשמה ובכיתי. דרשת ממני להפסיק לבכות!!". כך המשכתי בסדר כרונולוגי עד היום ונצמדתי לעובדות שקרו ולרגשות שעלו בעקבותיהן.
הבהרתי שאני כותבת כדי להבהיר את אירועי העבר מנקודת מבטי ולוקחת אחריות מלאה על הרגשות שחשתי, בעקבות הדברים שהיו בינינו וכל זאת כדי לחוות איתה אהבה והרמוניה.
פרפרים ורחשים בבטן ליוו את נסיעתי לביתה של אמי להקריא לה את המכתב. עמדתי מחוץ לדלת בחששות כבדים, פחדתי מתגובתה. לא ידעתי מה קריאת המכתב תגרום לה לחשוב עלי, פחדתי שהקשר בינינו יתנתק, הבנתי שאני מותחת את יכולת האומץ שלי, אבל ידעתי שהתהליך חשוב לשתינו ונכנסתי. הסברתי לה את התהליך שאני עוברת ואת הנסיבות שבגללן הגעתי, זה חלק חשוב משיעורי הבית שלי, בלי המכתב והשיחה לאחריו לא אוכל להתקדם.
התחלתי להקריא לה את המכתב כשדמעות מלאו את עיני, קולי רעד וחוסר שקט מלא את גופי. אמי הקשיבה קשב רב והכילה את כל רגשותיי באצילות ואהבה כשדמעותיה יורדות אף הן. השלמתי עם אמי וסגרתי מעגל מיום לידתי ועד היום. אירוע זה רוקן רגשות רבים בתוכי ויצר השלמה וסגירה עם אמי היקרה, מערכת יחסינו השתנתה לטובה והתפתחה לחברות אמת.
לאמי לא קרה מאום, אני עברתי שינוי גדול ומתוכו למדתי לאהוב ולקבל אותה כפי שהיא, הבנתי שהיא עשתה את הטוב ביותר שיכלה בזמן הנתון. היום היא התפתחה להיות אימא תומכת, מכילה, מפרגנת ובעיקר יודעת לומר לי "אני אוהבת אותך."
ליבי מתמלא בגאווה כל פעם מחדש על הזכות שנפלה בחלקי לסגור עם אמי מעגל בעודה חיה. במסגרת הלימודים עברתי הבהרות פנימיות ותהליכי התבוננות עמוקים אל תוך נשמתי. בחנתי מה לא עובד בחיי ומה ברצוני לשנות בהם, שחררתי את הקורבנות והתחלתי להכיר בבחירות חיי. התמודדתי עם הפצע שכאב בתוכי, נחשפתי לאמונות שלא קדמו אותי, נשמתי לאימא אדמה ולקשר שבין הנשימה לאימא אדמה, כתבתי את קורות חיי הרגשיים ובעיקר פגשתי את הפוטנציאל המלא שלי כבת אנוש וכמטפלת לעתיד וקיבלתי החלטה שמכל הכלים שלמדתי עד היום זה הכלי החזק והעמוק ביותר עבורי לטפל בנפש האדם.

מי אני

שמי אורפז אני אם ל-3 ילדים מדהימים, מרצה ומלווה אנשים לתהליכי ריפוי ושינוי באמצעות ריברסינג, תטא הילינג ותקשור.
אני מאסטר בדמיון מודרך ו- NLP וטרילותרפיסטית.
בשנת 2007 נחשפתי לעולם המודעות לאחר משבר גירושין שבו קרסתי.
מאז ועד היום אני ממשיכה ללמוד, להתפתח ולהאמין שהאושר שלי נמצא בגילוי של מי שאני באמת ובהתקדמות ובהתפתחות שלי.
מתוך גילוי של האני האמיתי שבתוכי אני צולחת את אתגרי החיים, מזהה הזדמנויות מתבוננת עליהם ממקום מקדם וצועדת במסע חיי מתוך אהבה.

התנדבות בקהילה

מאז שנת 2007 כשחיפשתי משמעות לחיי בחרתי להתנדב ב'מעגל נשים ישראל', שלוש שנים כיהנתי כגזברית המעגל, ושנה כגזברית ארצית.
בשנת 2014 הייתי יו"ר המעגל, היום אני חברה מן המניין ומסכמת תשע שנים בארגון 'מעגל נשים'.

הרחבת הפעילות

אני רוצה להתקדם ולהרחיב את הפעילות שלי ולעזור לכמה שיותר אנשים, שיחשפו לספרי ויקבלו כלים מעשיים ותובנות מעצימות ומשנות חיים.
לשם כך אני מזמינה אתכם באהבה וזקוקה לכם כשותפים לחלומי.

בחרו את אחת המתנות בקמפיין הזה והצטרפו אלי למסע.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 54 משקיעים
 • ₪10,120 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
26%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪59 ($16.86) מחברת יומן תודות מחברת תודות /יומן תודות + הקדשה + משלוח בדואר ישראל. מתוך הסכום הזה יועברו 10 שקלים למעגל נשים ישראל עבור תרומה לילדים נוער ונשים בסיכון. מחברת התודות תהווה עבורכם יומן תודות יומי בו תציינו שלושה דברים שקרו לכם באותו יום ועליהם אתם מודים. הכרת תודה תורמת לבריאות הנפש, מצב רוח משופר ושינה איכותית . הכרת תודה הינה המכפיל של האושר בחיינו נודה על כל הטוב שיש לנו נתמקד בו והוא יגדל בחיינו. 146 זמינים מתוך 150 מינימום ₪69 ($19.71) עותק דיגיטלי של הספר "הפחדים שלי הם לא אני" הספר בגירסא אלקטרונית + אימייל תודה. 148 זמינים מתוך 150 מינימום ₪89 ($25.43) עותק קשיח של הספר עם הקדשה אישית ומכתב תודה. הספר בגירסא מודפסת מלווה בהקדשה אישית ובמכתב תודה שישלחו אליכם בדואר ישראל. 168 זמינים מתוך 200 מינימום ₪150 ($42.86) כרטיס כניסה להרצאה "מהפך, ממשבר למבשר" כרטיס כניסה להרצאה אישית שמבוססת על סיפור חיי ומתארת את יציאתי מהחושך לאור, ההרצאה תתקיים באיזור הצפון או במרכז הארץ. 29 זמינים מתוך 30 מינימום ₪200 ($57.14) טיפול אנרגטי + מחברת תודות טיפול אנרגטי בהילינג ותקשור + מחברת/ יומן תודות בו תוכלו כל ערב לכתוב 3 דברים טובים שפגשו אתכם ועליהם אתם מודים . התודה היא המכפיל של האושר. שווי המתנה 400 שקלים. 20 זמינים מתוך 20 מינימום ₪200 ($57.14) ארוחת בוקר איתי + ספר מתנה +חתימה +הקדשה ומכתב תודה ארוחת בוקר איתי אצלי בביתי + ספר מתנה + הקדשה + מכתב תודה 8 זמינים מתוך 10 מינימום ₪250 ($71.43) טיפול בטרילותרפיה אישי מפגש אישי בטרילותרפיה בו נבחן את הדמויות הפנימיות בתוכינו ראש, רגש ונעיר את האני הפנימי. מפגש עוצמתי שישנה את חייכם! 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪299 ($85.43) זוג ספרים עם הקדשה אישית וזוג כרטיסים להרצאה "מהפך, ממשבר למבשר" 2 ספרים מלווים בהקדשה אישית ובמכתב תודה.+ זוג כרטיסים להרצאה "מהפך ממשבר למבשר" שתתקיים באיזור הצפון . 36 זמינים מתוך 40 מינימום ₪389 ($111.14) מפגש אישי + ספר "הפחדים שלי הם לא אני". מפגש אישי איתי לאבחון וטיפול בתטא הילינג ותקשור + הספר "הפחדים שלי הם לא אני" מלווה בהקדשה אישית ומכתב תודה. הספר ימסר במועד המפגש. 12 זמינים מתוך 15 מינימום ₪430 ($122.86) ספר "הפחדים שלי הם לא אני" + הזמנה להשקה + השתתפות בהרצאה הספר "הפחדים שלי הם לא אני" מלווה בהקדשה אישית ומכתב תודה + הזמנה להשקה + השתתפות בהרצאה "מהפך ממשבר למבשר" המושתתת על סיפור חיי. 15 זמינים מתוך 15 מינימום ₪4,000 ($1,142.86) סדרת מפגשים אישיים + ספר מתנה + הזמנה להשקה + הזמנה להרצאה 10 מפגשים פרטניים לטיפול ואבחון בריברסינג תטא הילינג ותקשור עד שעה כל מפגש. +ספר מתנה "הפחדים שלי הם לא אני" + הקדשה + מכתב תודה +השתתפות זוגית בהשקת הספר . השתתפות זוגית בהרצאה שלי. הספר ימסר במעמד ההשקה. 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) הרצאה + 30 עותקים מהספר "הפחדים שלי הם לא אני" הרצאה לארגון , מבוססת על סיפור חיי והיציאה מהחושך לאור, נושא ההרצאה "מהפך ממשבר למבשר" + 30 עותקים מהספר + הקדשה + מכתב תודה + איזכור בדף התודות בספר . 2 זמינים מתוך 2
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!