ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

תזונה ותודעה - הכלי השלם לריפוי ושינוי

ענבל מיוחס

על מה הפרויקט בקצרה:

היום אני עובדת עם אנשים בריאים בדכ על קשיים שיש להם במערכות יחסים או בעולמם הפנימי . הלימודים יאפשרו לי להגיע גם לאנשים שחולים ולאפשר הבראה מלאה, נפשית פיזית ורוחנית , כפי שאני חוויתי לפני כמה שנים. בלי זה, המחלה חוזרת שוב ושוב. בריאות זו דרך החיים המיטבית. אני רוצה להגיע לכמה שיותר אנשים, ולעזור להם . בעזרתך אצליח במשימה שלקחתי על עצמי, בעזרת הידע החדש שאלמד בלימודים שאותם אני מממנת בעזרת הפרויקט.

אבל מי את?

שמי ענבל מיוחס, אמא לחמישה גיבורות וגיבורים, בת זוג של עמיתי לחיים, וסבתא לדרדסון אחד, מטפלת בדרך שנקראת "תודעת קוד הקיום" ובכלים נוספים של גוף ונפש, מנחה קבוצות מודעות והתפתחות וקבוצות של חיילים לקראת שחרור. רואה בהתבוננות, תודעה והתפתחות דרך חיים ומימוש של תשוקה פנימית עמוקה, כדי לחיות חיים של שמחה, נתינה וריפוי, של בריאות פיזית ונפשית. אין דבר שאני מלמדת שלא חוויתי על בשרי בד"כ קודם על הצד הקשה ואז על הצד המרפא, ולא פעם עברתי דרך חתחתים עד שהגעתי למקום המאוזן והנכון. אוהבת טבע וטיולים, ספרות ואמנות, אנשים ומוזיקה..

על מה ולמה?

סבל, רגשי ופיזי, ניתן לריפוי. אני אומרת באחריות מלאה - אפשר לחיות ללא סבל, או לפחות לצמצם את הסבל לרמה סבירה שמאפשרת לחיות בשמחה ובמלאות. אבל - צריך בשביל זה לשנות מחשבות, רגשות, תפיסה עצמית - ופעמים רבות גם את התזונה להתאים. את החלק הראשון אני עושה בהצלחה רבה כבר שנים.

אז מה חסר?

את החלק השני , של התזונה, בעיקר תוך חיבור לבריאות, טבעונות, ונקיון פיזי פנימי - אני רוצה ללמוד. ברור לי מעצמי ומאנשים שאני רואה סביבי, שהחיבור הזה יוצר את הבריאות השלמה. כל המחלות - מקורן בתפיסה מעוותת של המציאות בשילוב תזונה שפוגעת בגוף. אני רוצה להיות מסוגלת לתת לך את הדרך לריפוי מלא.

לימודי שיטת "ראשית הטבע" במכללת אלימה

במסלול ייחודי זה ישנו שילוב של הבנה ושינוי תודעתי פנימי בעזרת כלים מעולם היהדות, בעיקר הרמב"ם ותורת הקבלה ופנימיות התורה. לא, אין בכוונתי לחזור בתשובה, אבל כשאני פוגשת אמת אני יודעת בכל גופי וליבי שפגשתי משהו עוצמתי שיוסיף לי, וכך קרה כשפגשתי את הקורס הזה. ביחד עם כלים תזונתיים וידע על הגוף יתאפשר לי להביא את יכולות הריפוי שלי למקום חדש וגבוה יותר.
הלימודים עולים סכום שכרגע אין לי יכולת לשלם, וכאן אני פונה אליך.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 42 משקיעים
 • ₪12,860 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
80%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תודה שתמכת בפרויקט שלי כל שקל מקדם אותי למטרה, ומוכיח לי שאנחנו רוצים לתת מתוך נתינה טהורה ורצון לעזור. וזה מרגש ומשמעותי!! מינימום ₪50 ($14.29) השתתפות בסדנה קצרה שלי תודה שתרמת לפרויקט ההתפתחות המקצועית שלי כדי שאוכל להביא עוד ריפוי ואיזון לעולם, אשמח לפגוש אותך ולתת לך ממתנותי ישירות אליך..בנוסף יישלח אליך כרטיס לסדנה של 4 שעות בהנחייתי. מינימום ₪75 ($21.43) חיבוק ועוגה ממני אליך זו מתנה לחברים שרוצים לתת אבל לא רוצים טיפול. וכן ישמחו שניפגש.. מתנה מיוחדת, מה שנקרא העוגה עלי. התה צמחים - עליכם... מינימום ₪100 ($28.57) טיפול עם פרחי באך טיפול אישי, פנים אל פנים, בעזרת פרחי באך, טוב למצבי רוח משתנים, לחרדות, לקשיים הסתגלותיים שונים. מעולה לילדים. 8 זמינים מתוך 20 מינימום ₪110 ($31.43) "המסע אל עצמי" - 50% הנחה השתתפות בטיול של יום שלם, המשלב הליכה בטבע, התבוננות, תרגילי הקשבה וריכוז, התחברות לפנימיות והתחברות אנושית טבעית ופשוטה. כלים ישימים ואפשריים למימוש בכל רגע. הטיול מתאים לכלם 5 זמינים מתוך 10 מינימום ₪180 ($51.43) טיול אמהות ובנות בתחילת גיל ההתבגרות, השיחה הקולחת והפשוטה בין אמהות ובנות לפעמים חורקת פתאום. מה יכול להיות טוב יותר מהזדמנות למתן מתחים ולהיפגש מפגש של אהבה נינוחה? הזמנה לחצי יום חוויתי של שיחה והקשבה מקרבת תוך פעילות יצירתית רגועה, של היזכרות בקסם ההדדי וחיזוק הקשר העמוק והמשמעותי כל כך. בטבע שמספק מעטפת טבעית וזורמת. ארוחה משותפת ומעגל מאפשר ומשתף. בכל קבוצה יהיו מקסימום 5 זוגות של אמהות ובנות. אפשר לערוך את הסדנה גם לבד - אם ובת.. 13 זמינים מתוך 15 מינימום ₪200 ($57.14) שיחה בה תחוו איזון, שלמות וקבלה עצמית שיחה פנים אל פנים או בסקייפ, משך שעה וחצי, לברור הרצון האמיתי ומה מפריע למימושו, של ידיעה של הכוחות והיכולות הגלומים בך ואיך להוציא אותם לאור בכל רגע בחיים. 27 זמינים מתוך 30 מינימום ₪380 ($108.57) מתנה לזוג לפני החתונה - סדנה זוגית סדנה של 4 שעות של שיחה על מהי זוגיות טובה ואיך ניתן לשמור עליה לאורך השנים. חוויה של חיזוק והידוק הזוגיות, ולמידת הטיפים החשובים שיהפכו את חיי הזוג לחבריים ואוהבים יותר 9 זמינים מתוך 10 מינימום ₪400 ($114.29) שתי שיחות אישיות ואפשרות לטיפול באקסס בארס שיחה פנים אל פנים או בסקייפ, במשך כשעתיים, לברור הרצון האמיתי ומה מפריע למימושו, של ידיעה של הכוחות והיכולות הגלומים בך ואיך להוציא אותם לאור בכל רגע בחיים. בנוסף טיפול באקסס בארס, טיפול אנרגטי חזק ומשנה הרגשה, כל אחד לפי הדגש העולה בשיחה. 17 זמינים מתוך 20
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!