ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

התחלה חדשה

חברים שלום,
אני זקוקה לעזרתכם הכספית כדי לעזור לבחור צעיר להתחיל בחיים חדשים.
מדובר בבן למשפחה שכולה שאביו נהרג בפיגוע בירושלים במהלך האינתיפאדה השניה, כשהדף מחבל מתאבד ובגופו מנע אבידות נוספות בנפש. מסיבות של צנעת הפרט לא אציין את שם הבחור, ופרטים מדויקים יותר על הפיגוע, שהוא דווקא אחד הזכורים, מספיק שאומר את שם המקום בו ארע וכולם ידעו במי מדובר. מדובר במשפחה שהייתה קשת יום עוד טרם איבדה את אבי המשפחה. לפני שנתיים פקד את הבחור ארוע קשה נוסף ולכן לא נתאפשר לו לעבוד כשנה וחצי, ונצטברו לו חובות קטנים, שבשל ההתנהלות הגזלנית של הוצאה לפועל תפח מאוד, על כל מכתב הודעה או טלפון מהם צריך החייב לשלם, לדוגמה על מכתב ששלחו לו ביד עו"ד עליו לשלם 2,000 ש"ח, זו פשוט שערוריה שלא תאמן. לפני כחצי שנה הוא החל לעבוד, ולפני כחודש המעסיק פיטר אותו כי לא נוחה לו הבירוקרטיה של העברת המשכורת להוצאה לפועל כי הם עיקלו לבחור את חשבון הבנק שלו. החוב הוא על סף 120,000 ₪, סכום עצום עבור הבחור, אבל אם כל אחד מאיתנו יתרום, הרי שמדובר בסכום שהוא ממש לא בשמיים. מ

מי אני?

כיוון שאין כאן שום פרט מזהה אודות הבחור, אכתוב קצת על עצמי והכרותי עמו, אני סטודנטית למשפטים באונ' ת"א, בשנים 2013-2014 הייתי פעילה במחאה נגד שחרור המחבלים ב-4 הפעימות שנכפו על ממשלת ישראל בידי אובאמה וקרי, במסגרת המחאה שנמשכה 9 חודשים חברים יקרים, ארגון נפגעי הטרור "אלמגור" ואנוכי יזמנו הקמת אוהל מחאה מחוץ לביתו של ראש הממשלה נתניהו, שם הכרתי את הבחור הזה שישב עמנו ימים באוהל, אתם מוזמנים לעשות גוגל עם שמי ליזי המאירי + שחרור מחבלים, או באנגלית Lizi Hameiri Terrorist release ותקבלו כתבות וסרטונים רבים בנדון בעברית ובאנגלית.
תודה לכם מראש על כל תרומה קטנה כגדולה, הבחור נמצא במצב נפשי קשה וביאוש גדול, אתם נותנים לו הזדמנות לצאת מבור עמוק בו הוא נמצא ולהתחיל בחיים חדשים. "וכל המקיים נפש אחת, מעלים עליו כאילו קיים עולם מלא". (משנה, סנהדרין ד ה)

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!