ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

צעדת השרמוטות בתל אביב - 8.7.2016

בשנת 2011 אמר בראיון שוטר קנדי שנשים צריכות לא להתלבש כמו שרמוטות כדי להימנע מאונס, והנשים יצאו לרחובות בתנועה שלימים תיקרא SLUT WALK או בעברית- צעדת השרמוטות.

המילה שרמוטה נבחרה דווקא בגלל המשמעות השלילית שלה. כי זו מילה שקוראים בה לכל אישה כדי להצדיק אלימות מינית, בעיני התוקף, החברה, והמערכת שנועדה להגן עליה. זו מילה שמסבירה לך שלא משנה איך את מתלבשת, או איך את מתנהגת, אם שכבת איתו, או אם אמרת לו לא, את שרמוטה וזה אשמתך, וזה החיים שלך כאישה, ככה זה. את צריכה לצפות להטרדות מיניות כשאת נוסעת באוטובוס ללימודים, או ללילה בים המלח אחרי הבגרויות, כשאת יוצאת לפאב בלילה, או כשאת סתם רוכבת על אופניים ברחוב, בין אם את לובשת ג'ינס, שמלה, או חצאית, מאופרת או לא, מחייכת או לא, עונה או לא- לא משנה מה את עושה את תמיד מסתכנת שיקראו לך שרמוטה, שיגידו שביקשת את זה, שיטילו את האחריות של משהו שנעשה לך עליך.

אנחנו מוחות על התפיסה הזו ויוצאות לרחובות לומר שוב בקול חד וברור- שום דבר הוא לא הצדקה או תירוץ לאונס או תקיפה מינית- שום בגד, שום מעשה, לא זה לא וכן זה כן, וגם אם תקראו לנו שרמוטות אנחנו נעמוד ביחד ונצעק יותר חזר מכם- כי אף אחת, אף פעם, לא מבקשת את זה.

אז למי קראת שרמוטה?!

אז לאן הולך הכסף?

* הדפסת חולצות של הצעדה
* הדפסת סטיקרים של הצעדה
* חומרי גלם לשלטים
* פוסטרים וחומרי הסברה
* סיבסוד הסעות מחיפה/ירושלים/באר שבע במידת הצורך

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 31 משקיעים
 • ₪2,975 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
74%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תודה על תרומתך לצעדת השרמוטות! אנחנו מודות לך על עזרתך במאבק בפטריארכיה, ומאחלות לך זינות וחדי קרן לרוב. לאות הוקרה קבלי את תודתנו הנצחית, וסטיקר של הצעדה: "למי קראת שרמוטה?" 660 זמינים מתוך 666 מינימום ₪50 ($14.29) תודה על תרומתך לצעדת השרמוטות! אנחנו מודות לך על עזרתך במאבק בפטריארכיה, ומאחלות לך זינות וחדי קרן לרוב. לאות הוקרה קבלי את תודתנו הנצחית, ומארז סטיקרים: "למי קראת שרמוטה?" "לא זה לא" "צעדת השרמוטות" 662 זמינים מתוך 666 מינימום ₪100 ($28.57) תודה על תרומתך לצעדת השרמוטות! אנחנו מודות לך על עזרתך במאבק בפטריארכיה, ומאחלות לך זינות וחדי קרן לרוב. לאות הוקרה קבלי את תודתנו הנצחית, ואת החולצה הרשמית של צעדת השרמוטות ת"א 2016! מינימום ₪200 ($57.14) תודה על תרומתך לצעדת השרמוטות! עזרת לנו מעל ומעבר! בשם המארגנות, הצועדות, והנשים שלא יכלו לקחת חלק, אנו מודות לך על הסיוע. תרומתך תעזור לממן פליירים, סטיקרים, וחומרי הסברה נוספים לצעדה, ציוד עזרה ראשונה ועוד... לאות הוקרה קבלי את תודתנו הנצחית, מארז סטיקרים, את החולצה הרשמית של צעדת השרמוטות ת"א 2016! מינימום ₪500 ($142.86) תודה על תרומתך לצעדת השרמוטות! עזרת לנו מעל ומעבר! בשם המארגנות, הצועדות, והנשים שלא יכלו לקחת חלק, אנו מודות לך על הסיוע. תרומתך תעזור לממן פליירים, סטיקרים, וחומרי הסברה נוספים לצעדה, ציוד עזרה ראשונה ועוד... לאות הוקרה קבלי את תודתנו הנצחית, מארז סטיקרים, את החולצה הרשמית של צעדת השרמוטות ת"א 2016! 666 זמינים מתוך 666 מינימום ₪1,000 ($285.71) תודה על תרומתך לצעדת השרמוטות! עזרת לנו מעל ומעבר! בשם המארגנות, הצועדות, והנשים שלא יכלו לקחת חלק, אנו מודות לך על הסיוע. תרומתך תעזור לממן פליירים, סטיקרים, וחומרי הסברה נוספים לצעדה, ציוד עזרה ראשונה ועוד... לאות הוקרה קבלי את תודתנו הנצחית, מארז סטיקרים, את החולצה הרשמית של צעדת השרמוטות ת"א 2016! 666 זמינים מתוך 666
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!