ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

שלום מעץ הטאו

עץ הטאו הינו ע​ץ גדול ומרשים עם גזע ברזל עשוי פיתוחים, רחב וענפים עצומים בנויים מעץ עומד בפלאיה.

גובה העץ מעל 3 מטרים וקוטר צמרתו מעל 8 מטרים. רוחב הגזע כמטר וחצי. על הענפים עשרות פקעות מהן בוקעים ומשתלשלים מאות שרכים העשויים מסיבים אופטים מאירים ורצועות לדים שמאירים בעשרות צבעים וגוונים. מוזיקה קסומה מהדהדת ברקע.

קסמו של העץ

הצופים במיצג הולכים מתחת לשרכים ובידם מטה קסמים. ביכולתם לגעת עם המטה בפקעת, "לקחת" ממנה את הצבע שלה, הצבע יאיר את ראש המטה ואז כשהמטה יגע בפקעת אחרת הצבע יעבור אליה, יתערבב עם הצבע שהיה ויצור גוונים נוספים.

תמיכתם חשובה

מכוון שעץ הטאו הינו מייצג אמנותי- טכנולוגי מתקדם עלויות הפיתוח והייצור שלו גדולות. התמיכה שלכם יכולה להוסיף פיתוחים לגזע, להוסיף עוד ענף ברזל, פרח, לד לפרח וסיבים אופטיים שיעבירו עוד אור ויעצימו את החוויה.


עלות המייצג מוערכת ב 50 אלף שח, כאשר חצי מהסכום ממומן על ידי תורמים פרטיים ומפתחי הפרוייקט, ואת השאר נגייס על ידי תומכים במימון קהילתי וכאן תמיכתם תעזור - כל תמיכה מייצגת עוד אלמנט בעץ (ברזל) עוד פרח ולד, עוד ענף ויגדיל את היצירה פי כמה וכמה.

כמו כן , לאור היותו כזה, הוא לא יישרף , ושאיפתנו לאפשר לו להפרות ולהאיר באירועים ומקומות רבים ושונים​ כמו ברנינג מן (אפילו הגשנו בקשה לפסטיבל ונציה).

העץ בפעולה במדבר

לעוד תמונות פנו לדף הפייסבוק שלנו עם ההתקדמות

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 51 משקיעים
 • ₪4,495 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
14%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪30 ($8.57) מדבקת Tao Tree מדבקה ממותגת Tao Tree מצורפת עם מכתב תודה כנה מכל הצוות מינימום ₪40 ($11.43) תמונת Tao Tree תמונה של המיצב באירוע חתומה עם מכתב תודה מאנשי הצוות. מינימום ₪70 ($20.00) כובע Tao Tree אחד הדברים החושבים במידברן ובקיץ זה למצוא צל! אז כדי לשמור על ראשכם מהשמש יצרנו כובעים ממותגים עם הלוגו מינימום ₪70 ($20.00) שרשרת Tao Tree שרשרת Tao Tree עם תליון עם חריטה של הלוגו של העץ מינימום ₪70 ($20.00) תיק Tao Tree כי תמיד טוב מקום איחסון מינימום ₪85 ($24.29) חולצת Tao Tree המזכרת המושלמת לכל תומך, חולצה אמריקאית עם לוגו עץ הטאו המגיעה עם מכתב תודה מכל הלב 95 זמינים מתוך 100 מינימום ₪150 ($42.86) ספר עץ הטאו - תרגום והקדשה מניסים אמון ספר עץ הטאו האלמותי בתרגומו של ניסים אמון, עם הקדשה אישית לקונה. נא להשאיר שם מלא בשביל ההקדשה. 23 זמינים מתוך 25 מינימום ₪350 ($100.00) שרשרת Tao Tree ישר מהאומן אומן הברזל התנדב לעשות שרשראות עם תליון מברזל custom made 8 זמינים מתוך 10 מינימום ₪650 ($185.71) סדנאת ריתוך ואומנות סדנאת ריתוך מעשי, ינתן ע"י יהל נבו אומן הברזל של Tao Tree. הסדנא תכלול הסברים על איך ליצור אומנות מברזל ועל ההשראה לייצור העץ. ינתנו עד 4 סדנאות בקבוצות של עד חמישה איש לסדנא. 19 זמינים מתוך 20
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!