ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עושים שלום קטן בהסעת חולים פלסטינים

בדרך להחלמה (Road to Recovery)

תודה!!! הגענו ליעד! ממשיכים בגיוס בימים הנותרים של הקמפיין

תודה, תודה, תודה! תרומותיכם הנדיבות אפשרו לנו להגיע ליעד אדיר שמרגש אותנו מאוד, דלק לרכבי המתנדבים למשך חצי שנה (!) של נסיעות של תקווה. כל עוד אנחנו בתחום הזמן שהוגדר לקמפיין אפשר להמשיך לתרום. כל סכום שיושקע מעבר ליעד שהגדרנו, ינותב גם הוא לרכישת דלק, משמע עוד ועוד נסיעות. תודה גדולה לכל התומכים! המשיכו לעקוב אחר פעילותנו בעמוד הפייסבוק של "בדרך להחלמה", חברים ותיקים וחדשים, תמיכתכם חשובה לנו מאוד!

מילה גדולה כמו 'שלום' יכולה להתחיל ממש בקטן

נניח שהיית גר בקצה אחד של הארץ ובית החולים ממוקם בקצה השני. נניח שלא היה לך כסף להגיע אל בית החולים, כדי שהילד שלך, אחיך או אתה בעצמך, תקבלו טיפול מתאים.

כשחבר פלסטיני פנה ליובל רוט בבקשה שיעזור לו להגיע עם אחיו החולה לרמב"ם, יובל לא היסס. את החבר הכיר בפורום למשפחות שכולות. הנסיעה ההיא, הובילה לנסיעות נוספות ולהקמת "בדרך להחלמה".

"בדרך להחלמה" היא עמותה שמסייעת לחולים פלסטינים, רובם ילדים, להגיע לטיפולים בבתי חולים בישראל. החולים מגיעים למעברים השונים, שם הם פוגשים מתנדבים של העמותה, המסיעים אותם ברכבם הפרטי לבתי החולים ברחבי הארץ. לכולם אישורי כניסה לשם קבלת טיפול רפואי בישראל ועלויות הנסיעה הגבוהות בתוך ישראל הן מעבר ליכולת של רובם.
אף אחד בעמותה לא מקבל שכר. כולם פועלים בהתנדבות.

מילה גדולה כמו 'שלום' יכולה להתחיל ממש בקטן: ביחסים אישיים, בחמלה אנושית. בעזרה לילדה אחת חולה שהוריה אינם יכולים לממן את עלות הנסיעות לטיפול בבית חולים בישראל, כי כל נסיעה כזו עולה מאות ש"ח.

במלחמה נגד החולי כולנו ניצבים באותו צד של המחסום

והתוצאות מדהימות: החולים מגיעים לביה"ח כדי לקבל את הטיפול לו הם זקוקים, החולים ובני משפחותיהם מתחזקים מעצם התמיכה של הישראלים המסיעים אותם, חברויות נרקמות ותקווה חדשה קורמת עור וגידים – תקווה לחיים אחרים, של שלום ופיוס, של אהבה במקום שנאה. התקווה הזו מהדהדת לדורות הבאים, כאן ושם. היטיב לומר זאת יובל, "כל מפגש כזה הוא הזדמנות לעשות שלום קטן של שעה".

10,000 נסיעות בדרך להחלמה מדי שנה. זה המון, אבל בכלל לא מספיק

עשרות מתנדבים מסיעים את החולים ומלוויהם מהמעברים אל בתי החולים מדי יום, מאתגרי המחלה אל התקווה להחלים. כ- 10,000 נסיעות יוצאות לדרך מדי שנה, ממעברי אייל, אפרים, ארז, ג'למה, ריחן ותרקומיה, אל בתי החולים איכילוב, אל מקאסד, הדסה, וולפסון, רמב"ם, שיבא ושערי צדק. אבל זה לא מספיק. נחוצות הרבה יותר נסיעות.

תרומה שווה נסיעה ונסיעה שווה הצלת חיים

ולכן אנחנו זקוקים לכם. אתם יכולים להיכנס לתמונה ולקחת חלק בדרך להחלמה.
עלויות הדלק מהוות מרכיב עיקרי בהוצאות העמותה. מתנדבים רבים פנויים להסיע בתדירות גבוהה אך אינם יכולים לממן את עלות הדלק בנסיעות אלו.
תרומה כספית, אפילו צנועה, יכולה לממן נסיעה לחולה נוסף הזקוק לטיפול.
רבים מביעים נכונות לסייע לעמותה, אך לוח הזמנים שלהם אינו מאפשר להם להסיע חולים. תרומתכם תהא הנסיעה, או הנסיעות – שלכם.

בכסף שתתרמו נקנה דלק. ועוד דלק. דלק לשלום ולאנושיות

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 667 משקיעים
 • ₪158,270 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
105%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪80 ($22.86) מימון דלק לנסיעה במסלול הנסיעה הקצר ביותר תרומתך תממן דלק לנסיעה במסלול הנסיעה הקצר ביותר במסלולים השונים, וזה נהדר, יש עשרות נסיעות במסלול זה מדי יום. תודה רבה! 9927 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪100 ($28.57) מימון דלק לנסיעה לאחד מבתי החולים תרומתך תממן דלק לנסיעות לבתי החולים איכילוב, וולפסון ושיבא. תודה רבה! 9787 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪150 ($42.86) למימון דלק לנסיעה ארוכה יותר תרומתך תממן דלק לנסיעה לבית החולים רמב"ם או לבתי החולים איכילוב, וולפסון ושיבא ממעברים רחוקים יותר. תודה רבה! 9905 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪200 ($57.14) מימון דלק לבתי החולים בירושלים תרומתך תממן דלק לנסיעה לבתי החולים בירושלים או נסיעה הלוך ושוב בנסיעות קצרות יותר. תודה רבה! 9902 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪350 ($100.00) מימון דלק לנסיעה במסלול הארוך ביותר תרומתך תממן דלק לנסיעה במסלול הארוך ביותר, ממעבר ארז לבית החולים רמב"ם. תודה רבה! 9939 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪500 ($142.86) מימון דלק ל- 3-5 נסיעות לבתי חולים שונים תרומתך תממן דלק למספר נסיעות לבתי החולים, בירושלים, חיפה ומרכז הארץ. תודה רבה! 9965 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪1,000 ($285.71) מימון דלק לנסיעות רבות וואו, כמה דלק ותקוות להחלמה נוכל לקנות בתרומתך, לכמה וכמה נסיעות. תודה רבה 9967 זמינים מתוך 10000 מינימום ₪2,000 ($571.43) מימון 4 נסיעות מיניבוס לירושלים תרומתך תממן עלות 4 נסיעות מיניבוס ובו מספר חולים, ממעבר ארז לבתי החולים בירושלים. תודה רבה! 9995 זמינים מתוך 10000
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!