ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

קצת על הפרוייקט

שמי מוטי, אני מאלף כלבים מקצועי בוגר מכללת וינגייט, עוסק כ 7 שנים בתחום הכלבנות וכיום בעל עסק קטן בשם מאולפים ( כלבייה חדשה במשב שזור, הוקמה לפני כשנה וחצי ). במהלך שנותיי במקצוע נתקלתי בתופעה של כלבים נטושים/כלבים משוטטים באזור הצפון במיוחד. קיבלתי אין סוף פניות מאנשים, פעילים, עמותות ואזרחים טובים שראו כלב משוטט במצב לא טוב ופנו אליי לקבלת עזרה, אני עוזר אבל באחוז קטן מאוד מהפניות שאני מקבל, ברוב הפעמים לצערי נאלצתי לענות בשלילה מהסיבה שאין לי אפשרות לעזור לכל כך הרבה כלבים ולענות בחיוב לכל כך הרבה פניות מכיוון שהמקום הנוכחי הוא לא מספיק גדול. כל זאת גרם לי להבין עד כמה חשוב שיהיה מקום שיכול לתת קורת גג חמה, לאלף ולשקם את הכלבים הנטושים ולמצוא להם בית חם. היום יש לי כלבייה שנותנת שרותי פנסיון ואילוף כלבים, יש אפשרות לבנות עוד 12 חדרים נוספים, חצרות למשחק.
אז איך זה הולך לעבוד?
הכלבים יגעו אלינו מפעילים ועמותות של כלבים נטושים (הדברים כבר נסגרו מול מספר עמותות)
בקרוב נוסיף לשירותנו בית ספר להכשרת מאלפי כלבים מקצועיים (בימים אלו נסגרים דברים אחרונים), המחזור הראשון צריך להתחיל באוקטובר, כל סטודנט מקבל כלב שלפני מספר ימים היה נטוש, הסטודנטים יטפלו, ישקמו ויאלפו את הכלבים.
בכל חודש נערוך יום אימוץ מרוכז עבור הכלבים שעברו אילוף ושיקום, ואז נחדש את מחזור הכלבים וכל סטודנט יקבל כלב חדש.
כאן אתם נכנסים לתמונה, אנחנו רוצים להרחיב את המקום כדי שנוכל להוציא את הפרויקט הזה לדרך.
חשוב לציין שכל שקל ילך אך ורק לטובת הפרויקט!!!

למה אנחנו פונים אלכם

לאחר שנים לא קלות בהם נאבקנו והשקענו את כל מאמצינו על מנת להקים כלבייה איכותית בצפון שמטרתה לקדם את כל נושא הכלבנות בצפון ולתת מענה לכל צורכי הכלבים ובעליהם, לפני כשנה וחצי סוף סוף יצאנו לדרך והקמנו כלבייה ייחודית מסוגה, מרווחת, חמימה ונעימה. השקענו את מיטב כספינו, כ- 300,000 ש"ח הושקעו בכלבייה. בכסף הזה הצלחנו לבנות 12 חדרים מרווחים וממוזגים לכלבים. 2 חצרות גדולות. היום כשאנו רואים את כמות הכלבים הנטושים שמשוטטים ברחוב ללא מחסה בימים החמים והקרים ואת כמות הכלבים הנמצאים בעמותות, בעלי טראומות ובעיות התנהגות קשות (דבר המקשה על מציאת בית עבורם).
אני והכלבים צריכים את העזרה שלכם כדי להוציא את הפרויקט לפועל.
אם יש בעלי מקצוע שמוכנים לתרום מההתמחות שלהם למען הפרויקט (שעות עבודה, חומרים וכו) נשמח לקבל את תרומתכם.
אז בואו נירתם כולנו למען הכלבים הנטושים.

שלב ראשון

בשלב הראשון אנחנו נחפור תעלות שבהם נשים את צינורות הניקוז לפתחי הניקוז של החדרים. לאחר מכן נעבור לשלב יציקת הבטון המוחלק עם שיפועים לכיוון הניקוזים (הכנה לבניית החדרים). העלות עבור השלב הזה היא 25,000 ש"ח.
חברים יקרים תודה על תמיכתכם בפרויקט שלנו, אני מקבל המון תגובות חיוביות זה באמת מחמם את הלב אבל זה לא מספיק. בזכות תרומתכם נוכל להרחיב את הכלבייה ולתת מענה לעשרות ומאות כלבים נטושים.
אז בואו נירתם כולנו למען הכלבים הנטושים.
אם יש בעלי מקצוע שמוכנים לתרום מההתמחות שלהם למען הפרויקט (שעות עבודה, חומרים וכו) נשמח לקבל את תרומתכם.
אשמח לענות על כל שאלה.
חשוב לציין, כל שקל שייתרם ילך אך ורק לטובת הפרויקט

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 33 משקיעים
 • ₪4,250 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
17%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תודה רבה!!! תודה רבה לך בזכות תרומתך ינצל כלב נוסף בישראל מעריכים את זה מאוד. מינימום ₪50 ($14.29) תודה ענקית!!! מגיע לך תודה ענקית, רואים שאת/ה מאמין/ה בפרויקט שלנו, תרומתך עוזרת לנו להגיע ליעד ולהגשים את החזון, מייל תודה והערכה יישלח אליך בדוא"ל. מינימום ₪75 ($21.43) מחזיק מפתחות אנחנו יודעים שמי שתורם מאמין בדרכנו, כל סכום יעזור לנו לבנות עוד חדר עבור כלב נטוש, מגיע לכם את תודתנו והערכתנו. יישלח אליך בדואר מחזיק מפתחות מדליק של מאולפים+מייל תודה והערכה. מינימום ₪100 ($28.57) פנסיון לכלב וואווו!!!! תודה רבה רבה תרומתך מבורכת ומוערכת, כלבך מקבל מאיתנו באהבה יום בפנסיון מפואר ומפנק בעת הצורך. 144 זמינים מתוך 150 מינימום ₪100 ($28.57) תעודת הוקרה והערכה וואווו!!!! תודה רבה רבה תרומתך מבורכת ומוערכת, תעודת הוקרה והערכה תישלח אליך בדואר. מינימום ₪100 ($28.57) חולצה של מאולפים ואוו, וואוו, וואוו... תודה רבה על תרומתך הנדיבה, תן לנו לפנק אותך בחולצה עם הלוגו של מאולפים+מייל תודה והערכה. 197 זמינים מתוך 200 מינימום ₪150 ($42.86) משפחה וחברים משפחה וחברים יקרים, תודה על תרומתכם, נקבל באהבה כל סכום שתוכלו לתרום לפרויקט שלנו. שולחים לכם את אהבתנו. מינימום ₪150 ($42.86) אוהביי כלבים אנחנו מתארים לעצמנו שממכם אוהביי הכלבים נקבל את התמיכה המשמעותית והגדולה ביותר, שתתמכו בפרויקט ותתרמו כל שביכולתכם. אתם יודעים הכי טוב מה החשיבות של הפרויקט הזה עבור הכלבים. אז אנחנו מעריכים אתכם מאוד על אהבת החינם לכלבים ועל עזרתכם בהצלת הכלבים הנטושים. מייל תודה והערכה יישלח אליכם בדוא"ל. מינימום ₪150 ($42.86) הדרכה טלפונית תודה, תודה, תודה... בעבור תמורה נדיבה זו נשמח להניק לכם הדרכה טלפונית בכל הנוגע לחינוך וגידול הכלב. 99 זמינים מתוך 100 מינימום ₪300 ($85.71) פגישת ייעוץ והדרכה אין עליכם... בעבור תרומתכם נשמח להעניק לכם פגישת ייעוץ והדרכה עם מוטי, מאלף כלבים מקצועי בכל הנוגע לגידול וחינוך הכלב. 97 זמינים מתוך 100 מינימום ₪1,500 ($428.57) סדרה של חמישה שיעורים של חינוך גורים תודה לכם אנשים יקרים תודה על טוב לבכם ונדיבותכם זה לא מובן מאליו. עבור תרומה נדיבה זו תקבלו סדרה של חמישה שעורים של חינוך גורים, עבור הגור שלכם. 150 זמינים מתוך 150 מינימום ₪2,500 ($714.29) סדרה של 10 שיעורי אילוף למשמעת תודה לכם אנשים יקרים תודה על טוב לבכם ונדיבותכם זה לא מובן מאליו. עבור תרומה נדיבה זו תקבלו סדרה של עשרה שעורים של אילוף למשמעת, עבור הכלב שלכם. 100 זמינים מתוך 100
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!