ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

להבריא את מפרץ חיפה

אלה נווה

להבריא את מפרץ חיפה

אם אתם גרים במפרץ חיפה - האוויר שלכם, הקרקע והמים - מזוהמים. למרות זאת - ממשלת ישראל - החליטה להוסיף לאזור עוד זיהום - בהרחבת התעשייה של הנפט.

מזה 12 שנה שאני עוסקת בזיהום, אבל בשנתיים האחרונות - מנהלת יחד עם שותפה, חנה קופרמן, קרב מאתגר וחסר פשרות אל מול תכניות להגדלת הזיקוק והאחסון - שיפגעו בבריאות של תינוקות ילדים ומבוגרים.

עשרות שעות בשבוע מושקעות במאבק בהרחבת התעשייה על חשבון פגיעה בתושבים - ולאחרונה, אני מוצאת את זה יותר ויותר מאתגר להמשיך - משום שלא רק שאיני משתכרת ועושה הכל בהתנדבות, אלא אף שהמאבק נושא עלויות רבות - שלאדם פרטי קשה לשאת בהן לאורך זמן.

כל עזרה שלכם - תומכת ביכולת שלי להגן על הבית שלנו.
מאפשרת לי לכתוב עוד ולחקור מחקרים מעמיקים, להסביר לציבור את מה שלא ברור, להגיע לכנסת, אל ועדות הערר, לשאת בעלויות הגבוהות של נסיעות, וכל דבר שנדרש למילוי התפקיד בצורה הטובה ביותר.

אם אתם מעריכים את הפעילות שלי - אנא אפשרו לי להמשיך אותה בכבוד .

הבהרה

הסכום המבוקש, הוא הסכום הנדרש אך ורק לעבודה שלי, ארבעה בקרים בשבוע, ולכיסוי עלויות של נסיעות, שעות מחקר, כתיבה, הסברה ועוד.

שכר זה יהווה שכרי עד סוף 2016, ואינו כולל עלויות של פעילות משפטית - לרבות ייעוץ. שכר זה יתמוך בהמשך הפעילות שלי מבלי צורך לפצות על הפסדי שכר בפעילויות אחרות, פחות דחופות.

מה עשיתי עד הלום?

1. הגשתי מסמכים ובהם מחקרים - כדי לעצור תכנית להקמת בית זיקוק חדש - "קרקעות הצפון" - במפרץ חיפה.

2. הגשתי חוות דעת מקצועית כדי לעצור את הרחבת בתי הזיקוק בחיפה. חוות הדעת כללה ידע מקצועי על הכשלים הרבים באישור התכנית- שיכול לעצור את התכנית - לו רק יילקח בחשבון.

3. חיברתי עם שותפתי חנה, דו"חות על משמעות הכנסת תעשיית הגז - אל מדינת ישראל. בנוסף, הגשנו בג"ץ בעניין זה.

4. הגשתי הערות בשם הציבור על תקנות חוק אויר נקי

5. בזכותנו פרצה פרשיית "סרטן הילדים בחיפה" שכן אנו הפצנו אותה.

6. קידמתי הסברה ומידע לתושבים באזור - בדרך "אמהות ואבות מצילים את חיפה והקריות". הקבוצה מחייבת מחקר תמידי.

7. פעילות תקשורתית - יצרנו קשר להעברת מידע מהותי לתקשורת, ופעילות ציבורית בהקשר המאבק.
https://www.youtube.com/watch?v=C6_XNfOqpys

8. מבצעת מחקרי משנה עבור שאלות שונות שעולות.

9. חיברתי דו"חות שסייעו למאבק - בכל צומת החלטות קריטית.

נלחמים על עודף הסרטן בחיפה _ מנסה להציל חיים

לא רק בועדות הערר- גם בתקשורת - עבודה לספר לציבור מה בדיוק קורה כאן ועל מה המאבק - בטח שאי אפשר להרחיב תעשיות כשכמות החולים רק גואה וגואה.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 136 משקיעים
 • ₪20,758 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
103%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) ארטיק - תמורת עתיד תורמים את עלות הארטיק היומי - ומאפשרים לי להמשיך לחקור עבור הילדים שלכם ולהציל את הבית שלכם ושלהם מהרס. מה מקבלים? שמחה בלב. 988 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪40 ($11.43) ספל תודה_ חתום ספל התה שלכם יהיה ספל שאעצב לכם עם תמונות מובילות ממאבק מפרץ חיפה, עם חתימה. יש תקווה לעזור לאזור הזה, והיא תתחיל בבוקר עם כוס התה או הקפה שלכם. 957 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪200 ($57.14) מניית מחקר להצלת מפרץ חיפה הנכם הבעלים הגאים של תעודה - שמהווה "מנייה סביבתית" - כלומר מנייה שמוכיחה שתרמתם למחקר, למסמך הבא, או כל דבר אחר שנדרש למאבק. 965 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪400 ($114.29) הבית שלי איפה אתם גרים? האם המקום בטוח סביבתית? יכולה לבדוק עבורכם מה מקורות המידע הסביבתיים הזמינים לגבי הבית שלכם, ולהסביר את משמעותם. עד ארבע שעות מחקר למקרה. 289 זמינים מתוך 300 מינימום ₪1,300 ($371.43) חיפה קלאסית הרצאה מוזיקלית על מאבק מפרץ חיפה. כשברקע שירי ארץ ישראל, אספר לכם קצת על איך הגעתי למה שאני עושה, מה נעשה עד היום - ולאן פני מפרץ חיפה מועדות? 5 זמינים מתוך 6
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!