ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

היי, נעים להכיר ...

אנחנו רונית ואבירם, מאמני קיאקים ותיקים בעמק הירדן, עובדים יחד בענף הקיאקים התחרותי מעל 30 שנה.
הדברים שמובילים אותנו בצד המקצועי, זה לחפש תמיד כיצד אנחנו יכולים לשפר את שגרת חיי הספורטאי והמאמן, כדי לתת לכל אחד את היכולת להתקדם למטרה ולהגשים את החלום בתחום הספורט.

למה יומנים ?

1. כי עדיין אין יומן אימונים כזה, זהו יומן יומי לשנת 2018-19, המכיל 14 חודשים (היומן אינו באפליקציה או במחשב).
פעמים רבות שמענו שאפשר לעשות היום הכל בטלפון או במחשב. נכון !!! אך.....
2. אנחנו רואים את הדרישה בשטח, ספורטאים מנהלים יומן מעקב אימונים במחברת או ביומן רגיל. חלק מהדברים נמצאים על הפולאר ומחשב שלהם, אך לא מרוכז במקום אחד שמאפשר למאמן האישי לקחת לבדוק, לעקוב ולבקר.
3. אנו מאמנים כי כאשר ספורטאי כותב בעצמו, הוא חושב לעומק ומבין טוב יותר את האימון שעשה, יכול ל"קשקש" מחשבות ורגשות ביומן ולעקוב בצורה נוחה ומאורגנת על מהלך האימונים, המדידות והתחרויות שעשה לאורך כל השנה.
4. כלי הכרחי לכל מאמן - מעקב ובקרה על ביצוע האימונים של הספורטאי.
4. ובגלל ההזדמנות להתנתק קצת מהקרינה של מסך הטלפון או המחשב.

אז מה בתוך היומן ?

יומן האימונים מרכז בתוכו ידע וניסיון שצברנו במשך 40 שנות עיסוקונו בספורט, אבירם כספורטאי ומאמן הישגי ורונית כמאמנת וספורטתרפיסטית.
14 חודשים של דפי יומן יומי (מאוגוסט 2018 ועד אוקטובר 2019) בכל דף יומי יש תבניות לרישום מעקב וביצוע האימון, מדדים אישיים,סיכום שבועי/חודשי, מדידות,תוצאות מתחרויות או משחקים,הערות מאמן,מעקב תזונה ואמצעי התאוששות.
דפי מידע מקצועיים לטיפים בתזונה,פציעות, אמצעי התאוששות ואימון מנטלי.
היומן מלווה במשפטי אימון מנטלי של צוות היומן ובאמירות תובנה של בכירי הספורטאים, המאמנים ומובילי הספורט בישראל, אשר תורמים מנסיונם האישי והמקצועי את ה"אני מאמין" שלהם.
כל יומן מגיע עם סימניה מיוחדת לרישום התחרויות האישיות של הספורטאי.

הערך המוסף ביומנים

הצגנו את הרעיון לפרויקט היומן לבכירי הספורטאים, המאמנים ומובילי הספורט בישראל ושמחנו על התגובות החיוביות והמברכות, בעקבות זאת הכנסנו ליומן משפטי מסר מאותן אושיות ספורט. אנו בטוחים שהניסיון של אותם ספורטאים ומאמנים יעזור לרוכשי היומן להשיג יעד זה או אחר.
ביומן משפטים מאת אריק זאבי (ג'ודו) ערן זהבי (כדורגל), דן אלטרמן (תריאטלון), יניב אשכנזי(היחידה לספורט הישגי), מיכאל קולגנוב (קיאקים), שלמה צורף (טניס), יהושוע דקל (יו"ר הוועד הפראולימפי) ...

החזון שלנו

יומן לכל ספורטאי !!!!
כאנשי חינוך אנו רואים חשיבות ללמד ולחנך ספורטאים מגיל צעיר לנהל רישום,מעקב ובקרה בעזרת היומן השנתי.
השאיפה שלנו - שכל ספורטאי צעיר שהמתחיל את שנת האימונים שלו, יקבל יומן אישי לשנת האימונים.
ואנחנו מתחילים ב...קטן, בעזרתכם.

למה זקוק הפרוייקט ?

קודם כל - לכם !
לכם כספורטאים וכמאמנים - כשותפים לדרך של הוצאת היומן לאוויר העולם, לפרסום, להפצה ולהצלחת הפרויקט.
שנית - הפקת 1000 יומנים מודפסים, מלווה בעלויות ניכרות (מעבר לעשרות שעות חשיבה, סיעור מוחות וקישקושים על דפים ומאות שעות מחשב) של הדפסת היומנים ומשלוחים היא כ-45,000 ש"ח.

אנו מקווים שתעזכרתם נוכל להגיע להדפסת 1000 יומנים.
לאחר שתקבלו את התמורות שבהן תמכתם,
90% מכלל היומנים הנותרים, אנו נחלק לספורטאים ומאמנים צעירים במספר ענפים שונים (דרך מאמנים מובילים, מנהלי מחלקות ספורט וכד')

הוצאת היומנים לאור לשנת תשע"ט (2018-19) צפויה לצאת לדרך מיד עם סיום גיוס הכסף לפרוייקט.

הערך המוסף

להיות ספורטאי - זה עסק יקר, בעיקר להורים לספורטאים תחרותיים והישגים. עלות של ציוד, ביגוד והשתתפות במחנות אימון ובתחרויות בינלאומיות יכולה להגיע במהרה לכ-30,000-50,000 ש"ח בשנה ולעיתים אף יותר.
אנחנו רוצים לתת אפשרות לבנות פלטפורמה כלשהי שתעזור להורים ולספורטאים לייצר לעצמם הכנסה כספית שתעזור להם בכיסוי ההוצאות.
וכשמחפשים....מוצאים !
לאחר סיום הפרויקט וגיוס הכסף להפקת היומנים, כל ספורטאי (שירצה כמובן) מגיל 16, יוכל לבנות עסק משלו בהפצת ומכירת יומנים לספורטאים ולקבל עמלות כספיות עבור כל יומן שמכר בכל תקופת ההתקשרות בנינו. בהתאם לתנאים. ובתאום פגישה אישית.

ומה יוצא לכם כתומכים ושותפים ?

כתומכים - תיהנו מיומן אימונים אישי - במחיר השקה!
וכאות תודה, בכל יומן שתרכשו, תקבלו מתנה סימניה שבה תוכלו לרשום את לוח התחרויות שלכם.
כשותפים - תוכלו להיות חלק חשוב בהצלחתם של הספורטאים. תוכלו לפרסם את העסק או המותג שלכם ביומן, כבר במהדורה הראשונה

תודות

"הגענו לטקס האוסקר"....
תודה לכל מאמן, מנטור, מורה, מטפל, ספורטאי, סופר, ומטופל אשר תרם בצורה זו או אחרת לגיבוש הרעיון, להבנה, למוטיבציה, ולהצלחה של הפרויקט.
תודה לכל אנשי הספורט שהסכימו בשמחה לתת מישנתם ליומן, אתם השראה לאלפי ספורטאים בישראל ובעולם
ותודה מיוחדת לכל אחד ואחת מכם,
על שהפכתם לשותפים בהצלחת הפרויקט.

תודה רבה
שלכם,
רונית שקד ואבירם מזרחי

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 9 משקיעים
 • ₪1,520 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
3%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) סימניה - לוח התחרויות שלי סימניה לרישום לוח התחרויות של העונה. מינימום ₪50 ($14.29) מארז - 10 סימניות - לוח תחרויות 10 סימניות שתוכלו אתם המאמנים לחלק לספורטאים שלכם, לרישום לוח התחרויות של העונה. מינימום ₪70 ($20.00) יומן הספורטאי 2018-19 אתם מקבלים את היומן במחיר השקה של 70 ש"ח (במקום 89) + סימניה לוח תחרויות שנתי מתנה. מינימום ₪500 ($142.86) פרסום העסק שלך ביומן פרסום כרטיס הביקור שלכם ביומן, בדף אינדקס נותני שירות: מאמני כושר, תזונאים, מעסים, מטפלים, מדריכי כושר אישי. יש לשלוח קובץ לפרסום עד סיום הפרוייקט (יש להעביר קובץ תמונה + פרטי העסק (כתובת טלפון ואתר) בונוס יומן וסימניה במתנה לבעל העסק המפרסם. 18 זמינים מתוך 20 מינימום ₪650 ($185.71) מארז יומנים קבוצתי - קטן מארז של 10 יומנים (65 ש"ח ליומן) + 20 סימניות מתנה מינימום ₪1,000 ($285.71) פרסום העסק שלך ביומן - חצי עמוד פרסום העסק שלך על חצי עמוד ביומן שכולו קהל יעד לספורטאים ומאמנים (ביגוד ספורט מקצועי, חנויות ציוד לספורטאים וכד') יש לשלוח קובץ לפרסום עד סיום הפרוייקט (יש להעביר קובץ תמונה + פרטי העסק (כתובת טלפון ואתר) בונוס 5 יומנים ו-10 סימניות במתנה לבעל העסק המפרסם. 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪1,500 ($428.57) מארז יומנים קבוצתי - גדול מארז של 27 יומנים (55 ש"ח ליומן) + 27 סימניות מתנה מינימום ₪2,000 ($571.43) פרסום העסק שלך ביומן - עמוד שלם פרסום העסק שלך על עמוד שלם ביומן שכולו קהל יעד לספורטאים ומאמנים. בונוס 5 יומנים ו-10 סימניות במתנה לבעל העסק המפרסם. 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) חבילת פרסום + מארז יומנים + סימניות מתנה אתם מנהלים אגודה/מחלקה/בית ספר/מועדון לכדורסל, כדורגל, שחיה או כל ענף ספורט אחר - זו החבילה המשתלמת ביותר עבורכם. פרסמו את העסק ביומן לספורטאי, וקבלו מארז יומנים ענק + סימניות לוח תחרויות מתנה. גודל פרסום - דף שלם (בתחילת היומן) כמות יומנים - 75 (40 ש"ח ליומן) כמות סימניות - 75 10 זמינים מתוך 10
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!