ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

המסע אל העולם האמיתי ספר ביכורים

שמי נעמי עיני, אם לחמישה, פסיכולוגית חינוכית ובוגרת בי"ס מנדל למנהיגות חינוכית. בחמש השנים האחרונות השכמתי מדי בוקר בשעה 5:15, על מנת לכתוב את ספר הביכורים שלי... ספר זה עוסק בנושאים של פרידה וסוד, קשר וגעגוע ומספר את סיפורם המיוחד והמפתיע של הנסיכה אמה, הנסיך האמיץ פול, המלכה שרלוט, המלך אדוארד ועוד, אשר נאלצים להתמודד עם קרע שנפער בעולם האגדות המאיים להחריבו ולהיפגש עם העולם האמיתי.
דמויות נוספות כמו שומר הקרעים ושר הטקסים המלכותי, מכשפה ומלך זקן, כולם רוקמים יחד עלילה של גבורה ושל קסם וחושפים בפנינו שאלות אנושיות מוכרות בנושאים של קרבה והקרבה, בחירה ואהבה.

מדוע אני פונה אליכם?

אני מאמינה בספר שלי, בהומור העדין שבו וכן בתרומתו האפשרית לבני נוער.
כרגע אני נמצאת בשלב האחרון של הפקתו ומעוניינת בקוראים ושותפים רבים ככל האפשר שיתמכו בו ויסייעו בהפצתו.

אז איך משתתפים?

מצד שמאל יש רשימה של סכומים להשקעה. לצד כל סכום מתואר התגמול.
בחרו את הסכום שאתם רוצים להשקיע, או את התמורה שאתם מעוניינים לקבל והמערכת כבר תנחה אתכם הלאה.

תודה רבה ושיהיה בהצלחה לכולנו!

אשמח מאוד אם תפיצו לחברים.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

  • 144 משקיעים
  • ₪11,525 הושקע מתוך ₪
  • 0
    0
    ימים
    :
    0
    0
    שעות
    :
    0
    0
    דקות
76%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪15 ($4.29) תודה רבה מעומק הלב אני מעריכה מאוד את תרומתך להצלחת הפרוייקט ומודה לך על כך מקרב הלב. מינימום ₪45 ($12.86) עותק מודפס של הספר עותק טרי מבית הדפוס (מחיר קטלוגי 62 ש"ח). 352 זמינים מתוך 400 מינימום ₪65 ($18.57) עותק של הספר עם הקדשה אישית הספר, טרי מבית הדפוס, בחתימה והקדשה אישית ממני אליך. 141 זמינים מתוך 200 מינימום ₪80 ($22.86) שני עותקים של הספר שני עותקים ישר מבית הדפוס. 28 זמינים מתוך 50 מינימום ₪110 ($31.43) שני עותקים של הספר עם הקדשה אישית על כל ספר, לפי הזמנה לאור בקשת המשקיעים אני מציעה מלאי מוגבל של זוג עותקים עם הקדשות אישיות לפי הזמנה. מתאים מאוד כמתנה לחברים ולכל מי שאתם אוהבים. 26 זמינים מתוך 30 מינימום ₪1,000 ($285.71) סדנא בהנחייתי ועותק חתום של הספר בחירה, בתיאום מראש, בין סדנא פסיכולוגית עם קלפים טיפוליים ככלי לפיתוח הדמיון והתמודדות עם דילמות בחיים, לבין ייעוץ בתחום העבודה עם מתבגרים ומקומה של ספרות הפנטזיה בעולמם. בתוספת עותק חתום של הספר עם הקדשה אישית. 4 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!