ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

שימוש עצמי - פיילוט קומי

איתן בריצי

שימוש עצמי - סדרה קומית חדשה

שלום כולם!
שמי איתן, בן 28 מרחובות.
תסריטאי ובמאי, ומסיים בחודשים אלו לימודי קולנוע וטלוויזיה במכללת ספיר.

אני סוגר כבר כמעט עשור של יצירה קולנועית. במהלך השנים האחרונות ביימתי וצילמתי פרויקטים רבים : מערכונים, פרסומות, קליפים, הצגות, (חלקם אפילו טעמו מתבלין הויראליות ברשת), הכל כדי לעשות את הדבר האמיתי - סדרה קומית שתעיף לכולכם את התע'ת!

עלילת "שימוש עצמי", בסיפורו של איתן (ראו בסרטון המצורף), עוברת דרך מערכות שונות בארץ (המשטרה, מערכת המשפט, התקשורת, סוגיית הלגליזציה) ומבקרת אותם בצורה בועטת ומשעשעת.

- האם איתן יצליח לעשן את כל הסמים איתם נתפס תוך חודש?

- האם מור תעזוב את איתן לטובת משה, השוטר המגושם והחמוד?

- האם דונלד טראמפ יהיה הנשיא הבא של ארצות הברית????? (סתם, לא קשור..)

אז מה אני בעצם צריך מכם?


כסף כמובן!!!!

הפקת פיילוט באורך מלא ( כ-30 דק') עולה המון המון כסף!
למען האמת, הפרויקט יעלה לי באופן אישי הרבה יותר מהסכום אותו אני מבקש כאן במימונה. אך אין לי את הבושה לבקש את מיטב כספכם ועזרתכם למען היצירה, אם לא הייתי משקיע סכום נכבד מהוני האישי (ואוסיף ואשתף - כמעט את כל הוני הדל מהעובר ושב).

לכן, אם אתם נהנים מסוג ההומור שלי (מצורפים לינקים לדברים נוספים שביימתי למטה) ואוהבים לתמוך ולעזור ליצירות מקוריות (גם אני מוצא את עצמי תורם לא מעט), אשמח אם תעזרו לי לגרום לחלום שלי לקרות.

אז על מה בעצם הולך כל הכסף הזה?


השכרת ציוד, אוכל ודלק לכל הצוות לשבוע של צילומים, השכרת רכב, ארט ותפאורה, השכרת לוקיישנים, חדרי חזרות, הקלטות, אונליין, ועוד אינספור הוצאות הכרוכות להפקת הפיילוט.


זהו, חברים.
אני הולך להמשיך לעבוד עד צאת הנשמה על הפיילוט.
אוהב אתכם!


דברים נוספים שביימתי :

טריילר לארמגדון 2 (בשיתוף עם "בערך")

אין רכבות חינם (מערכון)

"תשדיר ממשלה" נגד מריחואנה

לבריאות (סרט קצר)

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 55 משקיעים
 • ₪7,930 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
31%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) לקחתם חלק בהגשמת חלומי הקטן ישלח אליכם מייל תודה אישי + לינק לפיילוט יום לאחר הקרנת הבכורה! מינימום ₪50 ($14.29) וידאו אישי + לינק לפיילוט אצלם לכם וידאו תודה אישי משעשע + לינק לפיילוט יום לאחר הקרנת הבכורה! מינימום ₪75 ($21.43) וידאו דבילי מושקע אצלם למענכם וידאו דבילי מושקע על רקע מסך ירוק שימתיק את יומכם + לינק לפיילוט יום לאחר הקרנת הבכורה. מינימום ₪100 ($28.57) וידאו מושקע + התסריט במייל לפני כולם! בנוסף לוידאו דבילי על מסך ירוק, אשלח לכם את התסריט של הפיילוט לפני כולם! + לינק לפיילוט יום לאחר הקרנת הבכורה. מינימום ₪150 ($42.86) שיעור ביטבוקס מדיטציה בסקייפ! תקבלו וידאו דבילי על מסך ירוק + אלמד אתכןם לבחירתכןם במפגש סקייפ שיעור ביטבוקס (תיפוף מהפה) או שיעור לטכניקות מדיטציה + לינק לפיילוט יום לאחר הקרנת הבכורה. מינימום ₪250 ($71.43) פוסטר בכיכובכם בהזמנה אישית + הטבות הנ"ל אעצב לכם פוסטר יחודי מרעיון שתביאו לי (או אביא בעצמי) + אלמד אתכם לבחירתכם במפגש סקייפ שיעור ביטבוקס (תיפוף מהפה) או שיעור לטכניקות מדיטציה + לינק לפיילוט יום לאחר הקרנת הבכורה. מינימום ₪500 ($142.86) אכתוב למענכןם תסריט! + הטבות הנ"ל בנוסף למפגש סקייפ שיעור ביטבוקס (תיפוף מהפה) או שיעור לטכניקות מדיטציה ופוסטר יחודי לבקשכתןם, אכתוב תסריט בהזמנה אישית על כל נושא שהוא - תוכלו אפילו להמציא סיפור ואהפוך אותו לתסריט (עד 10 עמודים) מינימום ₪1,000 ($285.71) קרדיט מפיק שותף + הטבות הנ"ל בנוסף לשיעור ביטבוקס או מדיטציה, פוסטר בהזמנה אישית ותסריט בהזמנה אישית תחקקו לנצח בקרדיטים של הסדרה בתור מפיקים שותפים + לינק לפיילוט יום לאחר הקרנת הבכורה. מינימום ₪2,000 ($571.43) חייב לכם את נשמתי כל ההטבות הנ"ל + מה שתצטרכו אני שם!
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!