ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

תרמו, רכשו ועזרו להוציא את המדריך שהמשטרה לא רוצה שתראו

דקל-דוד עוזר

14 דקות של עניין והומור שיוסיפו לך ידע מציל חיים

עורכי דין בדרך כלל אוהבים לסבך עניינים. אני אוהב לעשות את הדברים פשוטים כדי שכולם יבינו. השקעתי את כל הידע שלי וכסף רב על איורים ממחישים והומוריסטיים של המאיירת המדהימה עירית דגני על מנת להוציא מדריך שהאמור בו ייכנס לזיכרון, ויישאר שם.
המדריך בנוי באופן שייקרא בתוך 14 דקות לכל היותר, שבמהלכם תצחקו, תתעניינו ותופתעו ובעיקר - תלמדו ידע שיכול להציל חיים - את החיים שלכם מפני חורבן שנובע מרישום פלילי.

למה אני מוציא את המדריך

לפני ארבע שנים יצאתי למהלך ציבורי בסופו קיוותי להביא את בשורת הלגליזציה והקמתי את תנועת דור האמת. מאז פעלתי רבות מול חברי כנסת, כתבתי את כל הצעות החוק בנושא ואף שימשתי כמנכ"ל ומנהל מסע הבחירות של עלה ירוק בבחירות בשנת 2015.
השינויים שהבאנו, כל מי שפעל/ה בתחום, חשובים ומשמעותיים, אבל הלגליזציה לצערי הרב עדיין רחוקה.
במהלך השנים ומתוקף היותי עורך דין, התקשרו אלי מאות צרכנים שנתפסו על ידי שוטרים בבקשה להדריך אותם בשלבים שונים והמסקנה שלי היא פשוטה: מי שהתייעץ איתי לפני החקירה - יצא ב-90% מהמקרים נקי וללא כתב אישום, או לכל הפחות עם אישומים מינוריים שניתן לטפל בהם ולצאת ללא רישום פלילי בסבירות גבוהה ביותר.
מי שנכנסו לחקירה בלי להיוועץ או לפחות לקבל את המידע הרלוונטי לפני כן - לרוב סיבכו את עצמם, הודו ועשו את כל הטעויות האפשריות.

33,400 ש"ח???

מאחר ומדובר במדריך ייחודי, רציתי להמחיש כל דבר. המדריך בנוי בפורמט של "מה לא לעשות - מה כן לעשות" בכל סיטואציה, וכולל איור הומוריסטי וממחיש לכל אחד מהחלקים. יוצא שבמדריך יהיו עשרות איורים, ועניין זה מייקר את ההוצאה.
עניין זה גם הופך את המדריך לבעל ערך שמגשים את מטרתו - לתת לכם מידע שעשוי להציל את חייכם בתוך 14 דקות של אושר, הנאה ועניין.

חלקים לדוגמא מהספר (לפני עריכה סופית)

הבנת המצב
לא לעשות: לחשוב שהמשטרה היא לטובתך.
לעשות: להבין שאתה עבריין ותפקיד המשטרה לעצור ולהעניש אותך.
אחת הטעויות המרכזיות של הצרכנים היא שהם סבורים שהם אנשים נורמטיביים ולפיכך השוטר בא לעזור להם. זוהי טעות מרה. אחזקת סמים, אפילו רבע גרם, היא עבירה שווה בחומרתה לגניבה מבחינת העונש. כשגנב נתפס הוא מבין שהשוטר בא להעניש אותו ולא לעזור לו. כצרכן עליך להבין זאת גם אתה.

השוטר הגיע
לא לעשות: להוריד את הראש ולחשוב שהשוטר יזהה שצרכתם סמים
לעשות: לומר לשוטר "שלום אדוני השוטר" עם חיוך קל והנהון של הראש.
כאשר השוטר הגיע, אי אפשר להימנע מאינטראקציה איתו, ולכן עדיף שהיא תהיה חיובית. פנו אתם אליו וברכו אותו לשלום עם חיוך. מהלך קל זה יפחית מאוד את העוינות של השוטר ועשוי לסייע בהמשך.
וגם בואו נשים את תיאוריות "העיניים האדומות" במקומה. דבר ראשון: לרוב הצרכנים אין את תופעת הלוואי הזו. אם לכם יש – שאו עמכם טיפות עיניים. בד"כ אם תנהגו רגיל, אי אפשר לדעת אם עישנתם. יש לציין כי בתי המשפט בישראל כבר החליטו מספר פעמיים ש"עיניים אדומות" זה לא מאפיין מספיק כדי לזהות מישהו שצרך סם וצריך התנהגות מחשידה נוספת. אז תירגעו.

בחקירה
לא לעשות: להיבהל מאיומי "השוטר הרע"
לעשות: להנהן בראשך ולהשיב: "על פי ייעוץ משפטי שקיבלתי אני מכחיש".
אחד מתרגילי החקירה הנפוצים ביותר הם איומים ולרוב הם מתבצעים על ידי "השוטר הרע", שהוא חוקר נוסף. החוקר הנוסף לרוב מאיים שאם לא תודה/תאמר ממי קיבלת את החומר אז ישאירו אותך במעצר, יכניסו לך תיק פלילי ויהרסו לך את החיים (או איום בסגנון דומה).
אתה חייב להבין שני דברים: הראשון הוא שהאיומים הם איומי סרק. אתה תסתבך בצורה החמורה ביותר רק אם תודה. השני הוא שאין שום אי וודאות בשאלה האם תשוחרר לביתך: אם אתה מואשם באחזקה לשימוש עצמי, לא משנה מה תאמר או לא, אתה תשתחרר לביתך בעוד שעה-שעתיים. אם אתה מואשם בגידול או סחר – תיעצר ותובא לפני שופט בבוקר. קבל את זה כעובדה.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 142 משקיעים
 • ₪30,987 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
103%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪0 ($0.00) אני רוצה להשקיע הרבה יותר אם את/ה מוציא לאור, משקיע או מכל סיבה אחרת רוצים להשקיע הרבה יותר מהאפשרויות הרשומות כאן, צרו איתי קשר בדוא"ל dekeldavidozer@gmail.com מינימום ₪24 ($6.86) לתמוך ולקבל כרטיס עשרת הדיברות למפגש מול שוטר תודה על תרומתך, בתמורה אשלח לכם כרטיס עשרת הדיברות למפגש מול שוטר המגיע בצמוד לספר מינימום ₪51 ($14.57) 100 עותקים במחיר לחברים 100 עותקים נוספים במחיר לחברים. העותק יגיע אליכם עם כרטיס עשרת הדיברות למפגש מול שוטר בתוכו. 67 זמינים מתוך 100 מינימום ₪62 ($17.71) עותק מהמדריך הכולל את כרטיס עשרת הדיברות עותק מהמדריך. העותק יגיע אליכם עם כרטיס עשרת הדיברות למפגש מול שוטר בתוכו. מינימום ₪92 ($26.29) המדריך בחתימת המחבר והקדשה אישית המדריך לצרכן חתום בתוספת הקדשה אישית, הכולל בתוכו את כרטיס עשרת הדיברות למפגש עם שוטר. מינימום ₪126 ($36.00) הערכה לצרכן לחברים - המדריך וקליפר בסדרה מוגבלת 25 ערכות הכוללות את המדריך, כרטיס עשרת הדיברות וקליפר במהדורה מוגבלת של דור האמת 22 זמינים מתוך 25 מינימום ₪144 ($41.14) הערכה המלאה לצרכן - המדריך וקליפר בגרסה מוגבלת בתמורה לתרומה תקבלו את המדריך וכן קליפר בגרסה מוגבלת שהוצאתי לתנועת דור האמת. הגבלת הכמות נובעת מהעובדה שלא נותרו מציתים יותר לחלוקה, והמהדורה הוצאה כולה. 33 זמינים מתוך 40 מינימום ₪186 ($53.14) שמך יונצח בדף תודות מיוחד במדריך בנוסף לכך שאשלח אליך את המדריך בהקדשה אישית וקליפר ממהדורה מוגבלת, שמך יונצח בדף תודות מיוחד 16 זמינים מתוך 20 מינימום ₪268 ($76.57) שמך יונצח בדך תודות מיוחד + קישור לאתר האינטרנט שלך בנוסף לכך שאשלח אליך את המדריך בהקדשה אישית וקליפר במהדורה מוגבלת, שמך יונצח בדף תודות מיוחד באותיות מודגשות ובמידה ותהיה מעוניין אשים קישור לאתר האינטרנט שלך או עמוד הפייסבוק 7 זמינים מתוך 10 מינימום ₪428 ($122.29) הנצחת שמך בדף תודות, קישור לאתר האינטרנט ופגישה עם מחבר הספר בנוסף למדריך, כרטיס עשרת הדיברות וקליפר במהדורה מוגבלת, אני מזמין אותך לקפוץ לכוס תה אצלי בבית, או שאבוא לאן שתרצה ונדבר על הא ודא 14 זמינים מתוך 15 מינימום ₪685 ($195.71) מפגש ערב בביתך אגיע לביתך או למקום אחר שתחליט ונעביר ביחד ערב במסגרתו אדבר על סיפורים מעניינים שייעצתי להם, המאבק ללגליזציה, הספר, הפוליטיקה בישראל או כל נושא אחר שתרצו. במפגש אעביר לך ולמתכנסים לפחות 5 ספרים. מינימום ₪846 ($241.71) מפגש לחברה עסקית אני אגיע לחברה או לאירוע חברה שלך ושם אעביר הרצאה על מקרים מעניינים שייעצתי בהם, המאבק ללגליזציה, הספר או כל נושא אחר שתרצו. באירוע אעביר לך ולמתכנסים לפחות 5 ספרים. מינימום ₪2,500 ($714.29) עמוד ספונסרים מיוחדים במידה ויש לכם עניין מיוחד בקהל היעד ואתם רוצים לפרסם מוצרים רלוונטיים לקהילת צרכני הקנאביס, או שאתם עורכי דין פליליים שמאמינים בערכי המדריך, אשים בסופו עמודי פרסום ייעודיים. המפרסמים יקבלו עמוד פרסום, ובנוסף יעשה מאמץ וככל שהדבר רלוונטי הם יוזכרו בפרסומים, על כרטיסי עשרת הדיברות ובמקומות נוספים בספר כנותני חסות. כמות המפרסמים מכל תחום תוגבל: עורכי דין פליליים - לא יותר מ-4 - מובהר שעורכי הדין ייעברו סינון על ידי מחבר הספר ולא כל מציע חסות יתקבל. חברות למוצרי גידול - לא יותר מ-2. חנויות אינטרנטיות - לא יותר מ-1. התשלום על הדפסה ראשונה (1,000 ספרים). 5 זמינים מתוך 10
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!