ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

איך נולד 'שביל החיוך'?

סגן הדר גולדין הי"ד מפלס"ר גבעתי היה אחד הנופלים האחרונים במבצע 'צוק איתן'. בתקרית בה נהרג נחטפה גופתו והיא נמצאת עד היום בידי חמאס.

אנחנו, חבריו ומשפחתו, רוצים להנציח את רוחו, ולהעצים בחיינו את הערכים אותם חי הדר בטבעיות ובעוצמה: אהבת האדם, אהבת העם והארץ, ותרומה לכל מי שיכל בכל הזדמנות, עם חיוך שלא מש מפניו.
החלטנו שאחת הדרכים שתיתן ביטוי לערכיו תהיה צעידה יחד בשביל ישראל, במסע שקיבל את שמו "בשביל החיוך". אנחנו מטיילים פעמיים בשנה, מקטע של השביל בכל פעם, ולכל מקטע יש נושא ערכי ואקטואלי בו דנים ואותו לומדים במהלך המסלול.

מי ומי ההולכים?

הטיול מיועד לכולם! מגיעים אליו אנשים מכל רחבי הארץ, בכל שכבות הגילאים, ומכל גווני החברה. בכל פעם מצטרפים אלינו בתי ספר, תנועות נוער, ארגונים התנדבותיים, כאשר הרצון הוא פשוט להתחבר אחד לשני, דרך הליכה בשבילי ארצנו היקרה והיפה, ודרך חיבור לדמות המאוד מיוחדת של חברינו הדר.

אז ראשית, ברצוננו להזמין באופן אישי את כל מי שקורא את זה, להצטרף אלינו למקטעים הבאים! המקטע הקרוב יתקיים בעוד כחודשיים בעז"ה (ד' אדר ב', 14 למרץ). יותר מהכל פשוט נשמח לראות אתכם.

אז מה אנחנו רוצים מכם?

יש כמה דברים - חלקם צרכים לוגיסטיים בסיסיים, וחלקם תוספות משמעותיות - שכדי שיהיו אנו זקוקים לעזרתכם: הסעות הלוך חזור; הדפסת חולצות, צמידים וסטיקרים עם הלוגו של "בשביל החיוך"; אוכל ושתיה; דפי מקורות... יש עוד רעיונות רבים, אך הוצאתם לפועל פשוט תלויה בתקציב שיהיה לנו. הטיול יתקיים ויהיה משמעותי גם אם יחסרו חלק מהדברים, אך אנחנו באמת חושבים, ונסיון העבר מוכיח, שהתוספות האלה עוזרות לשכלל ולהעצים את החוויה.

אז תודה רבה מראש, ומחכים לראותכם! והלוואי שנזכה להפיץ את החיוך

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 32 משקיעים
 • ₪4,280 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
21%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) דפי מקורות תודה רבה על ההשתתפות! אנחנו לומדים במהלך המסלול נושאים ערכיים הקשורים לדמותו של הדר, ובזכותכם יהיו לכולם דפי מקורות מינימום ₪18 ($5.14) חולצה תודה רבה לכם! אנחנו משתדלים לחלק לכל מטייל חולצה של 'שביל החיוך' שיוכל לקחת איתו, ולהפיץ את החיוך בסביבתו הקרובה. אם אתם מעוניינים בחולצה אנא צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם manblo77@gmail.com מינימום ₪60 ($17.14) מקום באוטובוס תודה רבה לכם! אנחנו משתדלים מאוד שיהיו הסעות ממקומות שונים בארץ כך שכל מי שרוצה יוכל להשתתף. העלויות הן גבוהות ובזכותכם יצטרף עוד מטייל ל'שביל החיוך' :) מינימום ₪200 ($57.14) 12 חולצותרכב מלווה תודה רבה לכם!! בטיול מהאופי הזה, שמשתתפים בו אנשים מכל שכבות הגיל, צריך רכב צמוד שיקפיץ מנקודה לנקודה, יהווה פינוי במקרי חירום, ויעזור עם הבאת ציוד לנקודות במסלול מינימום ₪1,000 ($285.71) שליש אוטובוס תודה רבה רבה! כפי שצויין, אנחנו מאוד מעוניינים לארגן הסעות שיאפשרו לאנשים מכל הארץ להצטרף אלינו. תרומתכם הנדיבה תאפשר את זה.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!