ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

יש לי חלום

פעם החלומות שלי היו פשוטים, להוציא את הספרים שלי מהמגרה אל הקוראים בבית.

אז הוצאתי כסף, ופרסמתי אותם כספרים אלקטרוניים.
והם הצליחו והפכו לנמכרים מאוד.

'ובכסף שיכנס אפרסם את שאר ספריי' חשבתי לעצמי...

נו... תמים שכמותי.
והרי לספרים אלקטרוניים בישראל יש שוק מוגבל מאוד וההכנסות מהם לא מכסות אפילו את ההשקעה על הוצאתם של הראשונים לאור.

והנה... החלום שלי להוציא אותם לאור בגרסה מודפסת, שיגיעו, שייגעו בכולם. שיהיו נגישים יותר. החלום הזה איננו מושג.

כמעט ונגוז.

ובדיוק לשם כך אני זקוק לעזרתכם, שכן להוצאת ספרים מודפסים ישראל ישנן עלויות לא מעטות, לא כל שכן כאשר מדובר במספר ספרים...

למה זה חשוב?

כי זה חלום, ועל חלומות לא מוותרים בקלות.
ככה אני מלמד את ילדיי וכך אני רוצה להמשיך להאמין.

ומלבד הסיבה החשובה הזאת כי יש לי עוד הרבה לתת לקוראיי וללא התמיכה שלכם לא אצליח להגשים את השאיפה הזאת וספריי יישארו קבורים במגירת הטיוטות.

אז מה התוכנית?

שלב ראשון להוציא לאור בגרסה מודפסת את שני הספרים שכבר פרסמתי (להרוג את אלוהים ועשרה חוקים פשוטים).

שלב שני לערוך ולהוציא לאור שני ספרים נוספים (רעה ורק אלוהים יודע).

אחר כך יגיעו עוד ועוד ספרים שכבר ממתינים אל תורם.
ובין לבין...

אם יאיר לי המזל פנים, לתרגם את ספריי גם לשפות נוספות.

ואם נצליח?

על פי הביקורות שהתפרסמו על הספרים שכבר פורסמו כספרים אלקטרוניים, אני מבין שהם עוברים את מבחן הקהל הישראלי. על כן אינני מתכוון להסתפק בהוצאתם של הספרים לאור כמודפסים בלבד.

לכן בהמשך הדרך ואם אצליח כמובן, אתרגם אותם לשפות נוספות ואוציא לאור ספרים נוספים בעברית.

בכסף שאתם תורמים לפרוייקט הזה, מתחילה למעשה דרך ארוכה שבסיומה כל ספריי יהיו נגישים יותר לקהלים רבים יותר בכל העולם.

וזו כבר סיבה אמיתית להשקיע.

קצת על הספר "להרוג את אלוהים"

‘בת של זונה יהודייה’, נהגתי לקרוא לה בצחוק כששכבנו עירומים על רצפת העץ הסדוקה בדירת המרתף שהותיר לי אבי כשהסתלק מן החיים. בתחילה הייתה מתילדה מעווה את פניה בעלבון, אך מיד לאחר מכן חשפה טור שיניים צחורות, ובשולי חיוכה הופיעו גומות חן קטנטנות אותן כל כך אהבתי לנשק. היא מעולם לא הבינה מדוע בחרתי לאהוב אותה בחיבה מיוחדת דווקא על אותו כתם אדום ודהוי ברצפת העץ, אבל לא הוסיפה לשאול בעניין. מתילדה אהבה אותי בכל מקום ובכל רגע, ללא סייג ובלי שום תנאי. אך דווקא שם, על אותו כתם אדום אשר דהה עם הזמן, נדמה היה לי תמיד שאהבתנו גואה קצת מעבר לרגיל.

יום אחד מגלה דיוס שכל האמת על אודות חיי משפחתו היו לא יותר מאסופה של שקרים בעטיפה צבעונית וזולה. הוא עוזב את ביתו, נפרד בנשיקה מקבר אימו הטרי, אורז בין חפציו שתי תמונות סטילס שנתנה בידו ויוצא אל המסע שישנה את חייו מן הקצה אל הקצה. בדרכו המטלטלת פוגש הגיבור דמויות שונות המתכנסות אל חייו כדי ליצור פסיפס חיים מורכב וטורד שלווה. חיים שהיו וחיים שיהיו מעתה ואילך.

להרוג את אלוהים הוא רומן היסטורי דמיוני המתאר את חיי משפחתו המסעירים של פושע נאצי הנמלט מגרמניה ומשתקע בברזיל ערב סיום מלחמת העולם השנייה. מערכת שקרים סבוכה אשר מאפילה על צעדיו ומעכבת את לכידתו של הולנד קלאוס על ידי השלטונות, מאלצת את דיוס לצאת אל מסע ארוך להשלמת החיפוש אחר תשובות המזעזעות את עולמו.

“להרוג את אלוהים” הוא ספרו השני של אי. וי אולוקיטה. ספר הביכורים של אולוקיטה “עשרה חוקים פשוטים” זכה בתחרות ננו-ריימו ישראל, התפרסם בגרסה אלקטרונית בשנת 2015 וזכה לביקורות נלהבות מקוראים רבים.

כמו בספרו הראשון, גם הפעם משליך אי. וי אולוקיטה את הקורא אחורה וקדימה אל ארועים משמעותיים והתרחשויות בזמן. בין מעשי אהבה אסורים, קנוניות אלימות, תיאורי נוף וארצות שונות נחשף הקורא אל מגוון דמויות המצטרפות אט אט אל העלילה הסבוכה ממילא. כהרגלו, גם הפעם מקפיד אולוקיטה להפתיע ולהפוך בעדינות צובטת ונעימה את פני התרחשויות הארועים פעם אחר פעם, עד לחשיפת כל סודות המשפחה והסוף המפתיע.

קצת על "עשרה חוקים פשוטים"

“ועכשיו, אדון סעיד היקר, הגיע תורך לקיים את התחייבותך,” אמרה אסתר כאשר ישבנו אל שולחן המטבח הקטן, בדיוק כפי שנהגנו פעם, בימים שבהם גרתי בביתה, כאשר עדיין התאוויתי לכתוב את סיפור משפחתה, וכאשר לה עוד היה אכפת מחיי. “ספר לי, מה גילית בדבר גורלו של בני עשהאל? האם שלום לו והיכן הוא נמצא? ספר לי, ספר אם שפר עליו גורלו.”

קורותיו של סעיד, צעיר מוסלמי שאפתן המתערה בעל כורכו בחייה ההפכפכים של קהילה יהודית במצרים אחרי מלחמת 73′, מסופרים ברומן “עשרה חוקים פשוטים”. המלחמה מאלצת את סעיד לעזוב את ביתו בכפר אהרם ולנסות את מזלו כסופר צעיר באלכסנדריה. שם הוא נשאב אל עולם חדש שאינו מוכר לו בלב קהילה יהודית מרובת תככים המנסה לשרוד בין עולמות שונים ההופכים כמעט לבלתי אפשריים בעבור כל הצדדים. במהלך כתיבת ספר הביכורים שלו, הנסמך על חיי משפחתם של אסתר ויצחק, מגלה סעיד את מורכבות החיים הפשוטים לכאורה.

“עשרה חוקים פשוטים” הוא רומן עתיר תהפוכות המתרחש בין ערים ובין מדינות שונות בצלן של שתי מלחמות ושלום אחד, בין השנים 2010-1973. בפני הקורא נפרשת יריעה של סיפורי אהבה אסורה, קנאה ומלחמה וגם אמונה וייאוש, ואלה נשזרים בעלילה המסעירה, נחשפים ונרקמים אט אט לכדי סיפור שלם. הקורא נסחף כמעט בעל כורחו להרפתקה רב תרבותית מוכרת ובד בבד גם זרה ומנוכרת; קרובה, ובה בעת רחוקה מאוד.

הרומן “עשרה חוקים פשוטים” זכה בתחרות “ננו – ריימו ישראל”, שנת 2014, והוא ספר הביכורים של איי.וי אולוקיטה.

בן 39 נשוי ואב לשניים. גר בבאר יעקב. עוסק בניהול ארועים מורכבים בארגון ציבורי מזה עשרים שנים לערך. מזה שנים עוסק בכתיבה כתחביב, בשנת 2014 השתתף לראשונה בתחרות “ננו ריימו” ישראל במהלכה כתב את הרומן “עשרה חוקים פשוטים” אשר זכה בתחרות ויוצא לאור בימים אלו בהוצאת אי פאבליש.

יש עוד?

כן...
יש עוד ספרים אשר עתידים לצאת אל האור:

"רעה" הינו רומן מתח מטלטל המציג את סיפורו של צעיר בריטי אשר נקלע כדרך מקרה לארוע חורבן והרס מתוכו מצליח להציל נערה צעירה המשנה את כל מהלך חיו וחייה ככל שאלו הולכים ומתקרבים אל קיצם.

הספר "רעה" עתיד לראות אור בקרוב.

כמותו מבקש לצאת אל האור גם ספר הסיפורים "רק אלוהים יודע". זהו לקט סיפורים אשר נכתב במהלך השנה האחרונה בדף הפייסבוק בשילוב הגולשות והגולשים. בספר עשרות סיפורים קצרים אשר פורסמו ועוד מספר סיפורים שלא פורסמו עד כה...

רוצה לשאול?

הצטרפו אל דף הפייסבוק "עשרה חוקים פשוטים". בדף מתפרסם בכל יום סיפור קצר חדש שכתבתי וכן מגוון פעילויות שמטרתן לפתח את הספרות העברית בישראל (ראיונות עם סופרים, כתיבה משתפת ועוד).

אני מחכה לך שם.

לביקורות על ספריי

http://nuritha.co.il/he/node/38985/critic#upper

http://nuritha.co.il/he/node/37724

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 76 משקיעים
 • ₪16,591 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
103%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!