ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

השור הדג והקשת בענן-ספר ילדים

חן קליין

השור הדג והקשת בענן

ללכת אחרי הרצון..זה כל הסיפור:
השור הדג והקשת בענן הוא סיפור על רצון ועל חברות חזקה שנוצרת מתוך אמונה.

הספר מתאר מסע של שני יצורים מעולמות שונים: השור מן הארץ והדג מהים, אשר משתוקקים להגיע לקשת בענן ולגעת בה. בדרך הם פוגשים דמויות מרתקות ,מתמודדים עם מזג אויר סוער במיוחד וחווים כל אחד בדרכו את מה שמתחולל עמוק בליבם בדרך אל הקשת.

הקשת בענן מסמלת את הרצון הפנימי שקיים בכל אחד מאתנו, ואת הבחירה שלנו להקשיב לרצונות שמתעוררים בנו ולתת להם מקום ודרך בחיינו.

אני מזמינה אתכם להעניק לילדים שלכם סיפור עם מסר עמוק להקשיב ללב ולהרגיש שהרצונות שלנו הם בעצם הזמנה למסע מופלא של גשמה עצמית בכל רגע.

מי אני?

אני חן, אימא לשני ילדים עם רוח יוצרת בלב . את הספר: "השור, הדג והקשת בענן "כתבתי לפני מספר שנים עוד לפני שהייתי אימא, והיום, כשאני אימא לשני ילדים מקסימים וסקרנים, אני מרגישה שזה הזמן של הספר שלי לצאת לאור ולהיוולד לעולם.

בעזרת התמיכה שלכם, אני אוכל להוציא את הספר שלי לאור, ולשתף את הספר שלי לא רק עם הילדים שלי , אלא עם כל ילד וילדה וכמובן גם אתכם ההורים.

תודה על כל עזרה, שיתוף ותמיכה מצדכם.
עותק של הספר עם הפתעות נוספות מובטח לכל מי שתומך.
תודה רבה!
חן קליין.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 38 משקיעים
 • ₪4,710 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
13%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪65 ($18.57) מייל תודה על התמיכה שלכם + עותק של הספר מייל תודה על התמיכה שלכם + עותק של הספר אשר יישלח אליכם הביתה. (המחיר כולל משלוח לכל רחבי הארץ בדואר רשום). מינימום ₪130 ($37.14) מייל תודה+ 2 עותקים של הספר מייל תודה על התמיכה שלכם + 2 עותקים של הספר אשר ישלחו אליכם הביתה. (המחיר כולל משלוח לכל רחבי ארץ בדואר רשום). מינימום ₪250 ($71.43) מייל תודה+ עותק של הספר + יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין בבנימינה מייל תודה+ עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין בבנימינה.. (המחיר כולל משלוח לכל רחבי ארץ בדואר רשום). מינימום ₪500 ($142.86) מייל תודה+ עותק של הספר +פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין בבנימינה + בקבוק יין מתוצרת מקומית. מייל תודה+ עותק של הספר +פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין בבנימינה + בקבוק יין מתוצרת מקומית. (המחיר כולל משלוח לכל רחבי ארץ בדואר רשום). מינימום ₪750 ($214.29) מייל תודה+ עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין+ פיקניק משפחתי משותף בין כרמי בנימינה. מייל תודה+ עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין+ פיקניק משפחתי משותף בין כרמי בנימינה. מינימום ₪1,200 ($342.86) הקדשה אישית מיוחדת בספר + עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין + ארוחת ערב טבעונית משותפת עם משפחת קליין בבנימינה +בקבוק יין מתוצרת מקומית. הקדשה אישית מיוחדת בספר + עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין יעוץ הורים + ארוחת ערב טבעונית משותפת עם משפחת קליין בבנימינה +בקבוק יין מתוצרת מקומית, וגם שיחה מלב אל לב על החיים, ילדים, הורות, חינוך חופשי במודל "סאדברי" כבסיס לאמון בילדינו+ בקבוק יין מתוצרת מקומית מינימום ₪2,000 ($571.43) הקדשה אישית מיוחדת בספר + עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין יעוץ + טיול משפחות משותף בבנימינה +בקבוק יין מתוצרת מקומית. הקדשה אישית מיוחדת בספר + עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין יעוץ + טיול משפחות משותף עם משפחת קליין למקום קסום בבנימינה בין שבילי נחל תנינים ועד קרונות רכבת ישנים ומצפה המשקיף על נוף מרהיב + בקבוק יין מתוצרת מקומית, וגם שיחה מלב אל לב על אמון בילדינו, חינוך במודל "סאדברי", מהות היחס בינינו כבסיס לשינוי ועוד. מינימום ₪3,000 ($857.14) אין ספור תודות!! הקדשה אישית מיוחדת בספר + עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין יעוץ + טיול משפחות משותף בבנימינה +פיקניק הכולל ארוחת צהריים +בקבוק יין מתוצרת מקומית. אין ספור תודות!! הקדשה אישית מיוחדת בספר + עותק של הספר + פגישת יעוץ הורים ושיחה אישית עם חן קליין יעוץ + טיול משפחות משותף בבנימינה +פיקניק הכולל ארוחת צהריים +בקבוק יין מתוצרת מקומית. וגם שיחה מלב אל לב על אמון בילדינו, חינוך במודל "סאדברי", מהות היחס בינינו כבסיס לשינוי ועוד.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!