ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

ידיים חמות - סדנת החייאת תינוקות

שלום לכולם!
החייאת תינוקות היא מיומנות שצריכה להיות לכל אחת ואחד - הורים צעירים והורים ותיקים, אנשי חינוך ובכלל. הבעיה שלא תמיד מצליחים להגיע לסדנאות שמוסדות שונים (קופ"ח, בתי ספר) מציעים מפאת בעיות של תזמון, מרחק ולוגיסטיקה.

מטרת הפרויקט הזה היא להציע סדנאות להחייאת תינוקות בבית - בחינם. הקונספט הוא שמספר חברים (זוגות של הורים, חבר'ה מהעבודה או כל התאגדות קבוצתית אחרת שעולה לכם בראש) יפגשו בבית של אחד החברים בשעה שנוחה לכם ולי ויחד נעבור סדנת החייאת תינוקות של שעה וחצי.

אם אמרתי בחינם למה אני צריך אתכם? על מנת להקים את הפרויקט הזה יש צורך בבובות תרגול שבלעדיהן אי אפשר כל כך לתרגל. והבובות האלה עולות כסף, וכאן אתם נכנסים לתמונה. הסכום שאגייס בפרויקט מיועד לרכישת מספר בובות תרגול תינוקות, סה"כ שלוש בובות במחיר של קצת פחות מאלף שקלים לבובה, לשימוש בסדנאות ומעט ציוד להדרכה - טושים וכד'. בעצם אני זקוק לכם כדי להקים את הפרויקט.

לכן אני פונה אליכם להשתתף בסדנאות ולעזור בהקמת הפרויקט. תמיכתם תזכה אותכם בהשתתפות בסדנה ובשמחה שלהיות יחד איתי, המייסדים של הפרויקט.

אז יאללה, שימו יד :)
מלא תודה.

*קצת עליי - סטאז'ר לרפואה במסלול ישיר להתמחות ברפואת ילדים, בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון. במהלך הלימודים הייתי מרצה ומדריך רפואת חירום באוניברסיטה.

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 28 משקיעים
 • ₪3,705 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
112%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪15 ($4.29) תרומה בקטנה אם אתם לא מעוניינים לעבור את הסדנה אבל רוצים לעזור בהקמת הפרויקט אתם מוזמנים לתרום 15 ש"ח צנועים להיות חלק מרשימת המייסדים מינימום ₪50 ($14.29) תרומה והוקרה אם אתם לא מעוניינים לעבור את הסדנה אבל רוצים לעזור בהקמת הפרויקט אתם מוזמנים לתרום 50 ש"ח ולשהתתף בהגרלה של קריאת אחת הבובות בשם שאתם תבחרו :) מינימום ₪75 ($21.43) השתתפות בסדנה (יחיד) בתמיכתכם בתשורה זאת אתם תורמים להרמת הפרויקט על הרגליים וגם מקבלים מקום בסדנה (בבית שלכם או אצל חברים) - ליחיד *מפאת לוגיסטיקה אישית הסדנאות הראשונות יתקיימו באזור המרכז (מאזור גדרה ועד אזור נתניה), אחרי שהפרויקט יתניע ארחיב את הפעילות מחוץ לגבול הזה. מינימום ₪150 ($42.86) השתתפות בסדנה (זוגית) בתמיכתכם בתשורה זאת אתם תורמים להרמת הפרויקט על הרגליים וגם מקבלים מקום בסדנה (בבית שלכם או אצל חברים) - לזוג (איזה זוג שבא לכם) *מפאת לוגיסטיקה אישית הסדנאות הראשונות יתקיימו באזור המרכז (מאזור גדרה ועד אזור נתניה), אחרי שהפרויקט יתניע ארחיב את הפעילות מחוץ לגבול הזה. מינימום ₪400 ($114.29) השתתפות קבוצתית בסדנה (קבוצה עד שישה) בתמיכתכם בתשורה זאת אתם תורמים להרמת הפרויקט על הרגליים וגם מקבלים מקום בסדנה (בבית שלכם או אצל חברים) - לקבוצה (עד שישה) *מפאת לוגיסטיקה אישית הסדנאות הראשונות יתקיימו באזור המרכז (מאזור גדרה ועד אזור נתניה), אחרי שהפרויקט יתניע ארחיב את הפעילות מחוץ לגבול הזה.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!