ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הקונסוליירים - פודקאסט על משחקי וידאו וכאלה

מה זה הקונסוליירים?
הקונסוליירים הוא פודקאסט בנושא משח-

מה זה פודקאסט?
פודקאסט זה כמו תכנית רדיו, רק באינטרנט.

אהה. על מה הפודקאסט שלכם?
הקונסוליירים הוא פודקאסט בנושא משחקי וידאו (וכאלה) בהנחיית ארז רונן ויותם ברנז, צמד גיימרים עם דעות קולניות ורשימות סטים ארוכות כמו הגלות; הפודקאסט נוסד בשנת 2011 וצבר קהל מאזינים עם שלל בדיחות פנימיות.

מה אנחנו עושים היום:

מקליטים, עורכים ומעלים לרשת פרק חדש בכל שבוע, בין שעה וחצי לשעתיים אורכו. הפרקים כוללים חדשות, מיני סקירות משחקים ודיוני תרבות פופולארית - ספרים, סרטים ותכניות טלוויזיה שמעניינים אותנו ואנחנו מרגישים שיש לנו משהו מעניין לומר עליהם.

מה אנחנו רוצים לעשות:

להמשיך להעלות פרק חדש, חינם, בכל שבוע
אין לנו שום כוונה לסגור את הקונסוליירים מאחורי חומת תשלום; התמיכה היא וולנטרית ואנחנו מברכים עליה, אבל הפרקים ישארו זמינים באותו מועד לכל המאזינים - בין אם תמכו ובין אם לא.

סדרת יוטיוב חדשה: "בואו נעשה סדר"
ליותם יש... דעות על דברים. "בואו נעשה סדר" היא סדרת רשת חודשית שתסקור בכל פעם נושא אחר - שביתת המדובבים, אוטופיות ודיסטופיות, מה הקשר בין ג'ורג' מרטין לאקס-מן וכדומה.

סרטוני "בואו נשחק"
רף: 50 ש"ח בחודש
שום דבר לא משפר צפיה בגיימפליי כמו איזה טמבל שחושב שיש לו משהו מעניין לומר על מה שקורה על המסך. אנחנו רוצים להיות הטמבל הזה.

ביקורות כתובות ומוקלטות
רף: 100 ש"ח בחודש
כמה דקות במהלך הפודקאסט זה טוב ויפה, אבל לפעמים יש לנו יהרבה מה לומר על משחק וזמן מוגבל לעשות את זה במהלך הפרק. אנחנו רוצים להתחיל לפרסם ביקורות, בפורמט טקסט ואודיו, על לפחות משחק אחד בחודש.

...ועוד
עוד פודקאסטים? אולי. לייבסטרים של ההקלטה? יכול להיות. ציוד הקלטה טוב יותר לשיפור איכות הסאונד? בהחלט. יש לנו הרבה מאוד רעיונות, והיינו שמחים לחקור אותם.

למה מימון המונים:

בפשטות: כי זה עולה כסף.
הקונסוליירים הוא פרוייקט שאנחנו אוהבים לעשות - ולראיה, חזרנו אליו אחרי כמעט שנה של הפסקה; זה לא משהו שנפוץ בפרוייקטים מקוונים - ואוהבים להפיץ. היינו עושים את זה בהתנדבות; הק, אנחנו עושים את זה בהתנדבות כבר יותר מארבע שנים. אבל ציוד עולה כסף, ואיכסון עולה כסף, וזמן ליצור עוד ועוד תוכן הוא זמן שנגבה מפעיליות אחרות, שעשויות להכניס כסף.

אז זהו, התמסחרתם? הפודקאסט יעלה כסף מעכשיו?
שתו שוקו קרלו!
לא - אנחנו ממשיכים לתת את אותו התוכן, בחינם, לכל מי שירצה לצרוך אותו. בלי חומת תשלום, בלי פרסומות.


...אבל ברצינות, שתו שוקו קרלו.

אם הפודקאסט עדיין חינם, למה לשלם?
כי אתם נהנים מהתוכן ורוצים עוד ממנו, כי אתם חושבים שעל תוכן טוב ראוי לשלם, כי אתם אמא שלנו (היי אמא!), כי אתם משתמשים במימונה כפלטפורמה להלבנת כספים ועוד ועוד.

כמה לשלם?
כמה שאתם רוצים ויכולים. חמישה שקלים בחודש הם שקל ורבע לפודקאסט וירוויחו לכם את תודתנו הנצחית (או עד שימאס לנו; הקודם מביניהם), סכומים גבוהים יותר יכולים להכניס אתכם להגרלות, לזכות אתכם בתודות בסוף הפרק ואולי גם להשתתפות פעילה יותר בבחירת נושאי הסיקור בפודקאסט ובשאר הפרוייקטים. בכל מקרה, על תחושת החמימות שבלעזור לנו להמשיך לעשות את הקונסוליירים אי אפשר לשים מחיר*.


*לגמרי אפשר, והוא מתחיל בחמישה שקלים לחודש.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

  • הרשמו ב ₪ לחודש
  • 1 מנויים
  • ₪5 בכל חודש
זהו פרויקט מתמשך, הסכום הנבחר יגבה בכל חודש (ניתן לעצור את התשלומים בקלות בכל רגע וללא תנאים).
מינימום ₪5 ($1.43) לחודש תודתנו הנצחית תמורת חמישה שקלים בחודש, תוכלו לדעת שאנחנו מודים לכם מקרב ליבנו על הבעת האמון. אם ניפגש אי-פעם פנים מול פנים, כל משקיע/ה זכאי ללחיצת יד אחת (1) ממנחה לפי בחירתו/ה. מינימום ₪15 ($4.29) לחודש תודתנו הנצחית, בפורמט אודיו בסוף כל פרק נודה למשקיעים ומשקיעות מהרמה הזו ומעלה. דעו ששמותיכם חקוקים על קירות ליבנו, או לפחות כתובים עליהם בטוש לא מחיק. כולל את כל התמורות הקודמות. מינימום ₪40 ($11.43) לחודש היו אתם העורכים! אם תסכימו להשקיע 10 שקלים בפרק, תקבלו לא רק את תודתנו הנצחית בכל פורמט שרק תרצו (טל"ח), אלא תוכלו להיות עורכי תוכן של "הקונסוליירים", ולשלוח לנו אחת לחודש רשימה של דברים שאתם מעוניינים שנדבר עליהם בפודקאסט. כולל את כל התמורות הקודמות. מינימום ₪65 ($18.57) לחודש וואו אתם כנראה מיליונרים, ואנחנו אוהבים את זה! כל מי שיתרום החל מסכום זה ומעלה יוכל לצוות עלינו להקליט סרטון Quick Look למשחק לבחירתו (בתנאי שנוכל להשיג את המשחק הנ"ל באופן חוקי, כמובן). כולל את כל התמורות הקודמות.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!