ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

שלישיית דניאל דוורסקי לתחרות בלוז בממפיס טנסי

Becca Kristovsky

שלום לכם,

אנחנו שלישיית דניאל דוורסקי נבחרנו על ידי אגודת הבלוז הישראלית לייצג את ישראל ב-"אתגר הבלוז הבינלאומי" שיתקיים בממפיס, טנסי ארה"ב ינואר 2016. בארוע, כ-250 להקות מכל העולם המתחרות על הוקרת תעשיית הבלוז העולמית, סיבוב הופעות ופרסים.

מי אנחנו?

"שלושה מוסיקאים ותיקים ובעלי קריירה בינלאומית, ובראשם זמר וקלידן מדהים, דניאל דוורסקי. יחד הם יוצרים צליל נפלא וסוחף". גדי ליבנה, שדרן רדיו 88fm

שלושתינו עולים מארה"ב וחיים ויוצרים בארץ שנים רבות. דניאל דוורסקי (עתלית) הוא פיזמונאי נושא פרסים, פסנתרן וזמר מחונן. בקה כריסטובסקי (חיפה) על גיטרה בס ושירה, והמתופף והפרקשניסט בעל השם הבינלאומי יונתן בר רשי (עין הוד).

בנגינתינו אנחנו לוקחים את הקהל למסע מוזיקלי דרך מועדוני הלילה של ניו אורלינס, במות הג'אז של ניו יורק, ועד למאורות הבלוז של ממפיס עם שירים מוכרים ופזמונים מקוריים. זאת ההזדמנות הראשונה שלנו כלהקה להביא את המוסיקה שאנו יוצרים לחו"ל ומרגישים שזאת זכות להיות הנציגים של ישראל באירוע בינלאומי זה.

איך אתם יכולים לעזור?

כדי להגיע לממפיס, עלינו לקנות כרטיסי טיסה, וגם לדאוג ללינה ולנסיעות בתוך ארה"ב. הסכום שאנחנו מבקשים כולל גם את העמלה לאתר. אגודת הבלוז בישראל תומכת בנו בהרשמה לתחרות, ומקשר אותנו עם הקהילה היהודית בממפיס. אך אין לארגון תקציב מעבר לזה. לכן, אנחנו פונים לאוהבי הבלוז והג'ז בארץ, לחברים שלנו ולחברים של החברים שלנו, לעזור לנו בכדי להראות לעולם שגם בישראל, יודעים מה זה בלוז.

במידה ונעבור את הסכום שביקשנו, אנחנו נתרום את ההפרשים לאגודת הבלוז בישראל למען המשלחת שתצא בשנה הבאה.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!