ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הספר יצא לאור - קראו ולמדו על בעיתיות החיסונים

הספר יצא לאור באוגוסט 2016. ניתן לרכוש אותו כאן:
http://gidonkenar.com/vaccine-illusion-landing-page/
=============================
תאור מקורי של הפרויקט:
ד"ר (PhD) טטיאנה אובקניץ היא אימונולוגית (מפתחת חיסונים) בהכשרתה. במהלך עבודתה, ובייתר שאת כשהפכה לאֶם, עלו בה שאלות קשות באשר לנתיב בו הולך מקצוע האימונלוגיה ובאשר לבעיתיות החיסונים עצמם. היא גייסה את הידע המקצועי ואת חוש הביקורת והאבחנה שלה, כדי לכתוב ספר המיועד לאפשר להורים להבין הן את כשלי האימנולוגיה כיום ואת הבעיתיות של החיסונים. זהו ספר הדרכה קצר אך מקיף וממצה בנושא.

למה לתמוך דוקא בספר זה?

להורה הישראלי יש מחסור במידע מסודר על חיסוני הילדים, ובעיקר מידע אשר אינו מופץ ומסונן לפי האג'נדה של משרד הבריאות והאינטרסים הכלכליים של יצרניות החיסון.
בחרתי לתרגם ספר זה דוקא, מפני שלהבנתי הוא עונה על הצורך החיוני של אותם הורים הפוגשים לראשונה את הביקורת וחוסר השקיפות בנושא החיסונים, ורוצים ללמוד הכי הרבה והכי מהר, כדי שיוכלו לעשות בחירה מושכלת באשר למתן החיסונים לילדיהם או מניעתם. ספר זה מאפשר להורה זינוק ברמת הידע שיש לו בנושא בתוך זמן קצר, והמשך חקירת הנושא מתוך הבנה בסיסית בתחום.
התמיכה בספר והוצאתו לאור תוסיף גוון חדש להבנת התחום, ומידע נוסף בעברית שקשה מאוד לקבלו כיום מהגופים המעוניינים בקידום אג'נדת החיסונים.

מה כולל הפרויקט?

הספר יוצא לאור במהדורה אלקטרונית ומודפסת, דהיינו, הוא יהיה נגיש וזמין בגרסה אלקטרונית (60 ש"ח) לרכישה והורדה מחנות אינטרנטית לכל החפץ בכך, ולקריאה בכל טלפון חכם, טאבלט, מחשב נייד או שולחני. ויש גם גרסה מודפסת (75 ש"ח) למי שאוהב להחזיק ספר אמיתי ביד.
המהדורה העברית תכלול גם מידע חשוב לשמירה על הבריאות, לטובת אותם הורים שבוחרים שלא לחסן, ורוצים להרגיש בטוחים יותר בבחירתם.

למה ישמש הכסף?


שימושים - מתוך הסכום שיגוייס לטובת הפרויקט:
- 3000$ (כמחצית מהסכום המבוקש) יעוברו לד"ר טטיאנה אובקניץ עצמה לרכישת זכויות למהדורה העברית, וכהוקרה על כתיבת ספר כה חשוב.
- התרגום, הגהה, עריכה מדעית ולשונית יעשו ככל האפשר בהתנדבות, אך יתכן וידרשו עלויות מסויימות.
- סכום נוסף ישמש להקמת פלטפורמה להפצה ומכירה של הספר האלקטרוני, או לתשלום עבור הפצה דרך פלטפורמה קיימת.
סכומים נוספים ישצשו להדפסת מהדורת הניר של הספר, ושארית הסכום תשמש להפצתו, ככל שיתאפשר.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 136 משקיעים
 • ₪17,547 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
70%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪60 ($17.14) תמיכה על ידי רכישה מראש אני מעוניינת/ן לתמוך בפרויקט על ידי רכישת הספר מראש במחירו המיועד. מינימום ₪75 ($21.43) ספר מודפס שישלח בדואר תמיכה בפרויקט על ידי רכישה מראש של עותק מודפס של הספר, במחירו המיועד + עלות המשלוח. מינימום ₪120 ($34.29) תמיכה ברעיון ורכישה מראש אני חושב/ת שהפרוייקט חשוב ולכן מעוניינת/ן לתמוך בסכום של 120 ש"ח ולקבל את הספר כאשר ייצא. מינימום ₪130 ($37.14) ספר מודפס + עותק אלקטרוני תמיכה בפרויקט על ידי רכישת ספר מודפס + ספר אלקטרוני. גם הכיף של הספר ביד וגם עותק אלקטרוני במחשב או בטאבלט שמאפשר חיפוש מהיר של טקסטים ומשפטים בספר. מינימום ₪200 ($57.14) תמיכה משמעותית ברעיון ורכישה מראש אני חושב/ת שהפרוייקט חשוב ביותר, ולכן מעוניינת/ן לתמוך בסכום של 200 ש"ח ומעלה, ולקבל את הספר כאשר ייצא. (לתמיכה בסכום גבוה יותר, נא הכניסו סכום שונה בשדה המיועד...) מינימום ₪350 ($100.00) בדיקת תדרים ויעוץ נטורופתי בדיקה וטיפול בתדרים בעזרת מערכת "גלובל דיאגנוסטיקס". המספקת מבט מקיף על בריאות הגוף בתוך פחות מעשר דקות! בנוסף לבדיקה ינתן טיפול תדרים לפי ממצאי הבדיקה וצרכי הנבדק. וכן יעוץ להמשך התרפאות ולאורח חיים בריא. משך הבדיקה והיעוץ עד שעתיים. הבדיקה תערך במרפאת "תדרים מרפאים" בעמיעד בתאום מראש. עלות רגילה של פריט זה 550 ש"ח מינימום ₪450 ($128.57) הרצאה/שיחה - ויטמין C וחברים שיחה משולבת בהרצאה פרונטלית על חיזוק מערכת החיסון ועל מניעה וטיפול במחלות עם ויטמין C במינון גבוה בפרט, ועם שאר תוספים וצמחי מרפא בכלל. מטרת השיחה לטעת ביטחון בהורים ביכולתם לשמור על בריאות ילדיהם, בעיקר לאלו הבוחרים שלא לסכן את ילדיהם על ידי מתן חלק או כל החיסונים. העלות היא לשיחה איתי(גדעון כינר) ולקבוצה של עד 6 נפשות בפרקטיקה בעמיעד, או בתוספת עלות נסיעה בכל מקום שיוסכם בארץ צפונה מקו באר שבע. משך שיחה כ- 2 - 3 שעות. עלות רגילה של פריט זה 700 ש"ח 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪600 ($171.43) חסות תמורת מודעה בסוף הספר מתן חסות לספר תמורת מודעה בגודל שליש עמוד בסוף הספר. באחריות התומך לספק מודעה כרצונו בתוך חודש מסגירת הפרוייקט באתר מימונה. המודעה תוגדר כפרסום חסות. מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות המוחלטת לדחות מודעות או מפרסמים לפי שיקול דעתו הבלעדי ומבלי להידרש להסבר (במקרה של אי פרסום עקב דחייה, יוחזר סכום התמיכה). 4 זמינים מתוך 6 מינימום ₪1,300 ($371.43) חסות תמורת מודעת עמוד שלם מתן חסות לספר תמורת מודעה בגודל עמוד בסוף הספר. באחריות התומך לספק מודעה כרצונו בתוך חודש מסגירת הפרוייקט באתר מימונה. המודעה תוגדר כפרסום חסות. מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות המוחלטת לדחות מודעות או מפרסמים לפי שיקול דעתו הבלעדי ומבלי להידרש להסבר (במקרה של אי פרסום עקב דחייה, יוחזר סכום התמיכה). 2 זמינים מתוך 4
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!