ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

אבא שלי- חנן

באפריל 2014 גילו אצל אבא שלי, חנן, סרטן מתקדם בלבלב וניתחו אותו מיידית. הניתוח היה קשה ולאחר השיקום הארוך הוא עבר סדרת טיפולים כימותרפיים. בעקבות המחלה הוא מתמודד גם עם סכרת ותת תזונה. כל ארוחה מלווה בכדורים וזריקות וכמעט כל יום מלווה בביקור אצל רופא. באפריל 2015, בדיוק כשנה לאחר הניתוח, עבר חנן בדיקת סיטי שגרתית ההצביעה על סימנים של חזרת המחלה לכבד. כשהמחלה חזרה התלבט חנן האם לשוב לטיפולי הכימו הקשים או פשוט להמשיך לחיות את חייו בניסיון לא לתת למחלה להשפיע. לבסוף החליט להמשיך ולהילחם וכיום, לאחר שלושה חודשים של כימותרפיה תקף את חנן זיהום חמור בדרכי כיס המרה שאילץ אותו לשהות רבות בבתי חולים ולעבור עוד ניתוח. כשהזיהום יעבור לגמרי ימשיך חנן עם טיפולי הכימו לעוד כ3 חודשים במטרה להמשיך ולהיאבק במחלה.
לדעתי החודשים הקרובים הם קריטיים למצבו ובמהלך הטיפולים אשמח להעניק לאבא שלי את הסכום הכספי על מנת שיוכל להשיג עזרה באספקטים שונים כמו קניית תרופות, הסעות לבתי חולים ולטיפולי הכימותרפיה, רופא צמוד שיוכל להגיע לביתו במידת הצורך בכל עת, מנקה ומטפלת היכולה לעזור בניקיון, בבישול ובקניות.

אני

שמי גולדי ואני סטודנטית בארץ כבר כשנתיים. הצעד הזה אינו פשוט עבורי והתלבטתי רבות האם לפתוח את הפרוייקט ולחשוף את משפחתי. כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם אבא שלי זקוק לעזרה יומיומית ולתרופות ואינו יכול לממן את עצמו במצבו הנתון. ביטוח הבריאות בגרמניה אמנם עוזר רבות אך למרות זאת אינו מספיק ואינו מאפשר לו את איכות החיים שהייתי רוצה להעניק לו. בהיותי רחוקה ממנו ומאמא שלי ואיני יכולה להוות עזרה פיזית, רציתי לדעת ולהרגיש שאני מנסה לעזור מרחוק ועושה כל מה שאפשר. לאחר התייעצות עם הוריי החלטנו יחדיו שהרעיון לפתיחת הפרוייקט לגיוס כספים יכול בהחלט לעזור.
כל עזרה, סיוע ותמיכה מצדכם יהיו פשוט מעל ומעבר!
דבר אינו מובן מאליו.
אני, אבא ואמא, מודים לכם מכל הלב!

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 64 משקיעים
 • ₪12,100 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
100%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!