ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מי אנחנו?

האתר גיקסטר הוא פרי מוחו הקודח של עומר ניניו. הוא הוקם בשנת 2013 כדי לקדם תוכן אינטרנטי קצת אחר. תוך רצון לקדם תוכן איכותי, מעולם של אנשים שחיים מתוך אהבה לתשוקות שלהם. אם זה סדרות, סרטים, גאדג׳טים או אפילו היאבקות בידורית. אנשים שחיים קצת אחרת, מתוך אהבה ומסירות לעולם מסוים- גיקים.

האתר מגיש לכם מדי שבוע את סיקורי חדרי הבריחה הגדולים בארץ, ביקורות סרטים, משחקים, אפליקציות, הגרלות וכמובן את פודקאסטי הבית שלנו:
״הנונקאסט״- פודקאסט הטכנולוגיה המוביל בישראל
״האוס שואו״- פודקאסט הרסלינג של ישראל
וכמובן ״כמה גרוע זה יכול להיות?!״- פודקאסט... הסרטים הגרועים של ישראל.

אנחנו רוצים להמשיך ולהביא לכם את התוכן הכי חם והכי מעניין על ידי הצוות הטוב ביותר שאפשר לגייס. אבל בשביל לעשות את זה אנחנו צריכים גם לממן את הכתבים שלנו. חבורה צעירה ומוכשרת של אנשים שבאמת אוהבים את מה שהם עושים. אין מה לעשות, גיקים גיקים, אבל צריכים לממן את חשבון החשמל שלהם.

אז מה אתם יכולים/יכולות לעשות?

כאן אתם, הקוראים והקוראות, נכנסים לתמונה. בשיתוף עם ״מימונה״ אנחנו פותחים את מיזם מימון-ההמונים החדש שמאפשר להם לתרום לנו סכומי כסף קטנים מדי חודש.
המימון הזה לא רק יאפשר לנו להחזיק את הראש מעל המים, אלא גם להמשיך ולפתח את האתר הרבה מעבר למה שהוא עכשיו.
בעזרתכם, אם תבחרו להיות ״גרופיז׳״ שלנו, נוכל גם לממן את התוכן המעולה שנמצא באתר, וגם נוכל להתפתח הלאה ולהביא לכם תכנים חדשים יותר, עדכניים יותר ואפילו טובים יותר!
ומעבר לתוכן שתעזרו לנו ליצור, אתם גם יכולים לקבל כל מיני תשורות מגניבות ומיוחדות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר!

אז אם אתם מאמינים בתוכן מקורי, איכותי ומעניין. מקומכם איתנו. Geeks, Assemble!

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

  • הרשמו ב ₪ לחודש
  • 1 מנויים
  • ₪50 בכל חודש
זהו פרויקט מתמשך, הסכום הנבחר יגבה בכל חודש (ניתן לעצור את התשלומים בקלות בכל רגע וללא תנאים).
מינימום ₪5 ($1.43) לחודש שמכם בדף התודות המיוחד שלנו! תודה רבה לכם על התרומה! אנחנו רואים בכם חלק בלתי נפרד בהצלחת האתר ולכן ננציח את שמכם המגניב בדף תודות מיוחד שיבנה בגיקסטר! כך תוכלו לספר לנכדים שלכם שפעם עזרתם לגיקסטר עוד לפני שהם הפכו להיות האתר הגדול ביותר בארץ. מינימום ₪20 ($5.71) לחודש הצטרפו לקבוצת הViber של גיקסטר! בגיקסטר אנחנו דוגלים בשני דברים: תוכן מעניין, ושיחות צ׳אט מוזרות. התמורה הנדיבה שלכם תכניס אתכם לקבוצת הViber הסודית של גיקסטר שבה אתם תוכלו להחשף למאחורי הקלעים של הצוות שלנו: הריבים, הצחוקים, הבדיחות על אלמוג. הכל קורה שם, ואתם יכולים להיות עדים לכך. מינימום ₪50 ($14.29) לחודש ״להיות אמריקאי בישראל״ - מדריכי הוידאו זוכרים את מדריך ״להיות אמריקאי בישראל״ מגיקסטר? אז בזכות התרומות שלכם נוכל להכין סופסוף את מדריכי הוידאו שיסבירו לכם צעד אחרי צעד איך לצפות בתכנים אמריקאיים בישראל! תרומה למדרגה זו תזכה את התורמים בכניסה אקסקלוסיבית למדריכי הוידאו כשבוע לפני פרסומם לציבור הרחב! מינימום ₪100 ($28.57) לחודש בואו לפרימיירה איתנו! הצטרפו לצוות הכתבים של גיקסטר לפרימיירה של סרט פעם בחודש! זאת ההזדמנות שלכם לתת את ״השני סנטים״ שלכם על הסרטים שאנחנו מסקרים, ולהשפיע על הסקירות! *בכפוף להיצע הסרטים וזמינות הכתבים 5 זמינים מתוך 5 מינימום ₪200 ($57.14) לחודש הצטרפו לצוות של ״חדרי הבריחה״! תרומה למדרגה זו תזכה אתכם בהזמנה זוגית לצוות של עידן ונטע לסיקור של חדרי הבריחה המובילים בישראל, עלינו! *בכפוף לזמינות החדרים, הכתבים וזמני הסיקור 2 זמינים מתוך 2 מינימום ₪250 ($71.43) לחודש פינה בנונקאסט! פעם בחודש אתם תקבלו פינה משלכם בתוכנית הדגל של ״גיקסטר״, ״הנונקאסט״, שבה תוכלו לדבר בשידור חי על איזה נושא טכנולוגי שבא לכם. בואו להשמיע את דעתכם לעולם! *בכפוף לאישור התוכן על ידי צוות התוכנית 5 זמינים מתוך 5 מינימום ₪300 ($85.71) לחודש הצטרפו לקבוצת הכושר הגיקית של גיקסטר! כן. שמעתם נכון. קבוצת כושר. מסתבר שמירי, מפיקת האתר, היא לא רק גיקית. היא גם מאמנת כושר מוסמכת. ואם אתם מוכנים לעזור לעתיד שלנו, אנחנו מוכנים לעזור לעתיד שלכם: תרומה זו תאפשר לכם להצטרף לקבוצת הכושר האקסקלוסיבית של מירי שתיפגש במרכז הארץ אחת לשבוע לסשן אימונים גיקי במיוחד. *בכפוף לזמינות המאמנת 8 זמינים מתוך 8 מינימום ₪1,000 ($285.71) לחודש קחו חסות על האתר! לוגו החברה/מוצר שלכם יופיע על גבי העמוד הראשי ויאפשר לעשרות אלפי גולשי גיקסטר להכיר אתכם טוב יותר. *תוכן הלוגו מותנה באישור צוות האתר 4 זמינים מתוך 4
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!