ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מGBים את המדריכים - ספריית הדרכה וירטואלית

תנועת הנוער המחנות העולים מדריכה ילדים ונוער כבר כמעט 90 שנה, זה המון זמן ולא מעט השתנה מאז 1926. בעזרת התמיכה שלכם אנחנו יכולים לעשות למאות המדריכים הצעירים חיים פשוטים יותר ולהפוך את חוויית ההדרכה לעדכנית יותר, מעניינת, כייפית וקהילתית.
בואו לסייע לנו להעלות את ספריית ההדרכה של התנועה לרשת ולאפשר לכל מדריך צעיר לבנות לעצמו את מחברת ההדרכה הוירטואלית שלו. ביחד נחזק את החינוך הבלתי פורמאלי בישראל

למה אנחנו צריכים את עזרתכם?

כל בני הנוער היום משתמשים בסמארטפון, טאבלט או מחשב וכך גם המדריכים הצעירים. הם משתמשים בהם על מנת לבנות פעולות והרשת מהווה עבורם מאגר מידע מרכזי לתכנים. עזרי וחומרי ההדרכה היום מגיעים יותר מYoutube וFacebook מאשר מחנויות ציוד משרדי.

איך ניתן מענה טוב לכל בני הנוער והמדריכים שרוצים להתנדב ולהדריך?
בשביל להישאר רלוונטיים לעולם המתפתח יש צורך גדול לקחת את ההדרכה והתקשורת עם המדריכים צעד גדול קדימה לעידן של המאה ה-21. אנחנו בתנועה נדרשים לקחת על עצמנו את האתגר של הפיכת ההדרכה וליווי ההדרכה לנגישים, לאקטואליים ולמהנים לחניכים ומדריכים בכל מקום בארץ.

איך אנחנו הולכים לעשות את זה?

בעזרתכם ניצור ספריית הדרכה מקוונת שתכיל את כל התוכן התנועתי הקיים ותאפשר לכל מדריך לנהל את מחברת ההדרכה שלו ולבנות פעולות ברשת. את הפעולות יוכל המדריך לשמור, להדפיס, לשתף עם חבריו המדריכים (למשל כל מדריכי שכבה ט') או לשלוח אותן לקבלת משוב. בנוסף תעבוד המערכת על היגיון המשחוק (Gaming) ותאפשר למדריכים לצבור נקודות ולעמוד באתגרים. דבר שיהפוך את חוויית ההדרכה למאתגרת ומהנה יותר.

לאן ילך הכסף?

בעזרת הסכום שנגייס נקים פלטפורמה הכוללת מאגר נתונים, ממשק משתמשים, מערכת חיפוש ותיוג לכל התכנים התנועתיים. נעצב את ספריית ההדרכה באופן יפה, נגיש ומקצועי ונעמיד את ספריית ההדרכה הבלתי פורמאלית המתקדמת בישראל!

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 32 משקיעים
 • ₪3,700 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
10%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) סיכת תנועה תודה רבה! עזרת למדריכי התנועה. סיכת סמל התנועה תשלח אליך מינימום ₪120 ($34.29) כובע טיולים עם סמל התנועה תודה רבה על תרומתך הנאה עזרת למדריכי התנועה כובע טיולים תנועתי ישלח אליך מינימום ₪250 ($71.43) סיכה + כובע טיולים תודה רבה על תרומתך הנדיבה עזרת לנו מאוד לבנות את ספריית ההדרכה הוירטואלית. כובע וסיכה ישלחו אליך מינימום ₪500 ($142.86) ספר מהוצאת התנועה + כובע טיולים תודה רבה על תרומתך הנדיבה עזרת לנו מאוד לבנות את ספריית ההדרכה ולסייע לחינוך הנוער בישראל ספר בהוצאת התנועה וכובע טיולים ישלחו אליך מינימום ₪1,000 ($285.71) 2 ספרים מהוצאת התנועה + 2 כובעי טיול תודה רבה על תרומתך הנדיבה מאוד עזרת לנו לבנות את ספריית ההדרכה ולסייע לחינוך הנוער בישראל שני ספרים בהוצאת התנועה ושני כובעי טיולים ישלחו אליך מינימום ₪3,000 ($857.14) תרומה גדולללללללה תודה רבה על תרומתך הנדיבה מאוד עזרת לנו לבנות את ספריית ההדרכה ולסייע לחינוך הנוער בישראל שלושה ספרים בהוצאת התנועה ושלושה כובעי טיולים ישלחו אליך
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!